gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Sinterklaasshow hopelijk volgend jaar weer

b8173212f1ce0e3a9602f377ee8eb470

De Sinterklaasshow in Schouwburg Kunstmin gaat dit jaar niet door. Dat maakte de organisatie donderdag bekend. Maar dat de Sint volgend jaar weer niet op het podium staat is niet zeker. "Misschien dat we dan toch kunnen uitwijken naar een andere locatie of dat sponsoren zich aanmelden", zegt Remy Dik hoopvol.

Alka Goos |  | Aangepast op
Het uitwijken naar een andere locatie lukte voor dit jaar niet. "Je mist toch de sfeer die de schouwburg met zich meebrengt." En in Kunstmin was het niet meer mogelijk, omdat de kosten voor de organisatie niet haalbaar zijn. "Het is niet meer kostendekkend." Subsidie is er namelijk alleen voor de intocht van de Goedheiligman. 

De show was een groot succes. "Vorig jaar hadden we bijna twee voorstellingen uitverkocht." Door de prijs van de kaarten tussen de 10 en 15 euro te laten variëren, probeerde de organisatie het voor iedereen mogelijk maken om te komen. "Het liefst hadden we de kaarten nog lager geprijsd."

Dit jaar zullen we het dus even zonder moeten doen, maar wie weet kunnen we volgend jaar allemaal weer kijken naar Sinterklaas en de Pieten tijdens de Sinterklaasshow. 

Lees ook

Still1

Dordtse Ilse wil volwaardig feestartiest worden: ‘Ik kan het niet, maar wil het wel kunnen’

Met miljoenen weergaven op sociale media en tienduizenden volgers is de Dordtse Ilse Visser druk bezig om haar doel te bereiken. De TikTokster wil graag feestartiest worden, er is alleen één grote uitdaging. “Ik weet van mezelf dat ik helemaal niet kan zingen.”

Copy of _HPV4386media

Dordtenaar Binke (24) wint zilver tijdens American Solar Challenge

Dordtenaar Binke Struik (24) is met het Delft Solar Team tweede geworden tijdens de American Solar Challenge. Het team bouwde hiervoor een zonneauto, waarmee binnen acht dagen ruim 4000 kilometer moest worden afgelegd.

fotomargreetvandriel

Bas (73) is boos over asielprobleem en beledigt burgemeester: 'Vieze dictator'

"Een vieze dictator", zo noemt een 73-jarige man de Papendrechtse burgemeester Margreet van Driel op Facebook. In zijn reactie staan meerdere strafbare teksten, waar hij achteraf enorm van baalt. De pensionado biedt Van Driel persoonlijk excuses aan, maar aan een taakstraf ontkomt hij niet.

ridderkerkflat

Flat al weken zonder gas, bewoners met handdoek en douchegel over straat

Bewoners van de Tourmalijn-flats aan de Drierivierenlaan in Ridderkerk zitten al weken zonder gas. Nadat meerdere mensen onwel zijn geworden door koolmonoxidevergiftiging heeft de gemeente de gaskraan dichtgedraaid. Dat betekent voor de bewoners: koud douchen, of naar de parkeerplaats beneden voor een warme douche.

thumb website

Big Rivers dit jaar nóg drukker: buurmannen Cees en Ron missen geen editie

Op elke hoek van de straat livemuziek, de geur van eten uit verschillende foodtrucks, een lekker drankje in de hand, iconische kettingen en kleurrijke kleding. De 26ste editie van het Big Rivers festival in Dordrecht is ook dit jaar weer een feestelijke. “Het is gewoon hét feest van het jaar.”

fotogscods

Dit plan zorgt voor 'heel wat onrust' bij voetbalclub, fusie lijkt in de maak

Voetbalclub GSC/ODS dreigt één van de drie velden kwijt te raken en onderzoekt daarom een fusie met FC Dordrecht amateurs. Het op Sportpark Stadspolders gelegen GSC/ODS voelt zich weggejaagd door gemeentelijke plannen en verhuist daarom mogelijk naar de Krommedijk. "Dit is voor mij plan a", aldus voorzitter Hans Suiker.