gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Sinterklaasshow hopelijk volgend jaar weer

b8173212f1ce0e3a9602f377ee8eb470

De Sinterklaasshow in Schouwburg Kunstmin gaat dit jaar niet door. Dat maakte de organisatie donderdag bekend. Maar dat de Sint volgend jaar weer niet op het podium staat is niet zeker. "Misschien dat we dan toch kunnen uitwijken naar een andere locatie of dat sponsoren zich aanmelden", zegt Remy Dik hoopvol.

Alka Goos |  | Aangepast op
Het uitwijken naar een andere locatie lukte voor dit jaar niet. "Je mist toch de sfeer die de schouwburg met zich meebrengt." En in Kunstmin was het niet meer mogelijk, omdat de kosten voor de organisatie niet haalbaar zijn. "Het is niet meer kostendekkend." Subsidie is er namelijk alleen voor de intocht van de Goedheiligman. 

De show was een groot succes. "Vorig jaar hadden we bijna twee voorstellingen uitverkocht." Door de prijs van de kaarten tussen de 10 en 15 euro te laten variëren, probeerde de organisatie het voor iedereen mogelijk maken om te komen. "Het liefst hadden we de kaarten nog lager geprijsd."

Dit jaar zullen we het dus even zonder moeten doen, maar wie weet kunnen we volgend jaar allemaal weer kijken naar Sinterklaas en de Pieten tijdens de Sinterklaasshow. 

Lees ook

a16 ongleuk 16 sept 26

Inboedel caravan op A16: lange tijd drie rijstroken dicht en flinke vertraging

Een ongeval met een vrachtwagen en een caravan zorgde woensdagmiddag voor flinke verkeersproblemen op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Rond 15:10 uur werd de weg weer vrijgegeven.

werkzaamhedena16

Grote drukte verwacht: A16 bij Ridderkerk hele weekend dicht

De A16 tussen knooppunten Ridderkerk en Terbregseplein is van vrijdagavond tot en met maandagochtend afgesloten. Rijkswaterstaat verwacht grote drukte en zegt dat reizigers rekening moeten houden met extra reistijd van 30 tot 60 minuten.

vuurwerkinleverpunt 2026

Ruim 120 kilo aan vuurwerk ingeleverd tijdens speciale actie

De vuurwerkinleveractie in Dordrecht heeft afgelopen zaterdag meer dan 120 kilo aan vuurwerk opgebracht. Vanwege het vuurwerkverbod is afsteken tijdens de komende jaarwisseling niet meer toegestaan. Streekgenoten konden daarom gratis en anoniem hun vuurwerk inleveren.

aszmeldingbrand

Kortsluiting in ziekenhuis, zorg gaat door

Een kortsluiting in een transformatorruimte in het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht heeft donderdagochtend voor rookontwikkeling gezorgd. Ook viel de stroom korte tijd uit, meldt een woordvoerder van het ziekenhuis.

busjebusinkbrandreeweg

Busje gaat in vlammen op, ook andere auto raakt beschadigd

Een busje is donderdagavond in vlammen opgegaan in Dordrecht. De wagen stond op een parkeerplaats aan de Reeweg Zuid.

artikelfoto busje OM Da Vinci

Sleutelen aan bus van criminelen: deze scholieren mogen dat

Een bus die ooit onderdeel was van de criminaliteit, krijgt een nieuwe bestemming in Dordrecht. Het Openbaar Ministerie (OM) heeft het in beslag genomen voertuig overgedragen aan het Nationaal Programma Dordt West, dat de bus vervolgens schenkt aan de opleiding Automotive van het Da Vinci College. Studenten kunnen het voertuig gebruiken als praktijkobject om hun technische vaardigheden te ontwikkelen.