gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Sinterklaasshow hopelijk volgend jaar weer

b8173212f1ce0e3a9602f377ee8eb470.jpg

De Sinterklaasshow in Schouwburg Kunstmin gaat dit jaar niet door. Dat maakte de organisatie donderdag bekend. Maar dat de Sint volgend jaar weer niet op het podium staat is niet zeker. "Misschien dat we dan toch kunnen uitwijken naar een andere locatie of dat sponsoren zich aanmelden", zegt Remy Dik hoopvol.

Alka Goos |  | Aangepast op
Het uitwijken naar een andere locatie lukte voor dit jaar niet. "Je mist toch de sfeer die de schouwburg met zich meebrengt." En in Kunstmin was het niet meer mogelijk, omdat de kosten voor de organisatie niet haalbaar zijn. "Het is niet meer kostendekkend." Subsidie is er namelijk alleen voor de intocht van de Goedheiligman. 

De show was een groot succes. "Vorig jaar hadden we bijna twee voorstellingen uitverkocht." Door de prijs van de kaarten tussen de 10 en 15 euro te laten variëren, probeerde de organisatie het voor iedereen mogelijk maken om te komen. "Het liefst hadden we de kaarten nog lager geprijsd."

Dit jaar zullen we het dus even zonder moeten doen, maar wie weet kunnen we volgend jaar allemaal weer kijken naar Sinterklaas en de Pieten tijdens de Sinterklaasshow. 

Lees ook

talkshowaantafel.png

Praat mee over de toekomst van zorg en gezondheid in onze streek

Zorg verandert. Dat merken steeds meer inwoners, of zij nu zorg nodig hebben of niet. Wat betekent dat voor onze streek? En wat kunnen inwoners zelf doen om gezond en zelfstandig te blijven?

zomerconcert.png

Zondag op TV Dordrecht: zomerconcert Trinitatiskapel

Op 25 april trapten Karin Dolman en Caecilia Boschman een nieuw seizoen zomerconcerten in de Trinitatiskapel af met 'Sueños Españoles'. Dit concert, met zoals de titel aankondigt veel Spaanse muziek, is komende zondag te zien op TV Dordrecht.

foto de brug2.png

Aan dit onderdeel van de Papendrechtsebrug wordt al bijna twee jaar gewerkt

De Papendrechtsebrug gaat in juli dicht voor al het verkeer. Negen maanden lang worden er flinke renovaties uitgevoerd aan de brug. Hoewel de renovatie ter plekke nog moet beginnen, wordt er bij Hollandia in Krimpen aan den IJssel al sinds 2024 gewerkt aan een heel belangrijk onderdeel: de nieuwe brugklep.

foto saba eiland.jpg

zoektocht

Vermiste man op Saba is medewerker ambulancedienst: ‘Iedereen is bezorgd’

De man die al sinds woensdag wordt vermist op het Caribisch eiland Saba, is de 53-jarige ambulanceverpleegkundige Erik Matthijsen. Dat bevestigt de Ambulancedienst Zuid-Holland Zuid op vragen van deze streekomroep. “Hij is op Saba voor werkzaamheden buiten zijn werk voor onze ambulancedienst.”

mosquito.png

Mosquito's verjagen overlastgevende jeugd, inzet wordt voortgezet

De inzet van zogeheten mosquito’s om overlastgevende jeugd te weren van de velden van voetbalclub ASWH in Hendrik-Ido-Ambacht, heeft het gewenste effect. Daarom wordt de inzet verder uitgebreid, meldt de burgemeester in een brief aan de gemeenteraad.

laboratorium_002_1.jpg

Drie voormalig stortplaatsen in onze streek onderzocht op zeer zorgwekkende stoffen

Bij drie gesloten stortplaatsen in onze streek wordt onderzocht of daaruit niet eerder onderzochte stoffen zich verspreiden via het grondwater. Het gaat om voormalige stortplaatsen aan de Noordweg in Zwijndrecht, aan de Lekdijk in Nieuw-Lekkerland en de Nieuwe Gorzen in Ridderkerk, die worden onderzocht op Zeer Zorgwekkende Stoffen (ZZS).