gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Sinterklaasshow hopelijk volgend jaar weer

b8173212f1ce0e3a9602f377ee8eb470.jpg

De Sinterklaasshow in Schouwburg Kunstmin gaat dit jaar niet door. Dat maakte de organisatie donderdag bekend. Maar dat de Sint volgend jaar weer niet op het podium staat is niet zeker. "Misschien dat we dan toch kunnen uitwijken naar een andere locatie of dat sponsoren zich aanmelden", zegt Remy Dik hoopvol.

Alka Goos |  | Aangepast op
Het uitwijken naar een andere locatie lukte voor dit jaar niet. "Je mist toch de sfeer die de schouwburg met zich meebrengt." En in Kunstmin was het niet meer mogelijk, omdat de kosten voor de organisatie niet haalbaar zijn. "Het is niet meer kostendekkend." Subsidie is er namelijk alleen voor de intocht van de Goedheiligman. 

De show was een groot succes. "Vorig jaar hadden we bijna twee voorstellingen uitverkocht." Door de prijs van de kaarten tussen de 10 en 15 euro te laten variëren, probeerde de organisatie het voor iedereen mogelijk maken om te komen. "Het liefst hadden we de kaarten nog lager geprijsd."

Dit jaar zullen we het dus even zonder moeten doen, maar wie weet kunnen we volgend jaar allemaal weer kijken naar Sinterklaas en de Pieten tijdens de Sinterklaasshow. 

Lees ook

yv202643NKS08299.jpg

Play-offplek FC Dordrecht verder uit zicht na dreun van Roda JC

Wat eindelijk weer eens een stap richting play-offdeelname moest worden, eindigde voor FC Dordrecht vrijdagavond in mineur én in het rechterrijtje. In eigen stadion ging de ploeg van Dirk Kuijt hard onderuit tegen Roda JC: 0-3.

foto skatepark.png

Skatepark Maasplaza heeft een nieuwe look: ‘Zorgen dat het aantrekkelijk blijft’

Het bekende skatepark Maasplaza in Dordrecht heeft een make-over gekregen. Voor Project Clean the Scene 2.0 hebben tien kunstenaars zich gestort op het opknappen van de plek. Met kleurrijke kunstwerken van graffiti wordt het skatepark aantrekkelijker gemaakt.

foto erik rtv papendrecht

Crowdfunding geeft RTV Papendrecht-vrijwilliger Erik Vastenouw zijn drive-in terug

De Papendrechter die afgelopen november zijn dj-spullen kwijtraakte, is nu weer gigantisch blij. Erik Vastenouw heeft via een crowdfunding, opgestart door zijn vrouw Cora, genoeg geld bij elkaar verzameld om de gestolen spullen opnieuw te kopen.

OPMA20260401 Nieuwe Raad.jpg

Ad neemt een kijkje bij de kersverse gemeenteraad

We hebben een nieuwe gemeenteraad in Dordrecht. De woensdag beëdigde raad is een combinatie van oude bekenden en nieuwe gezichten. In de nieuwe aflevering van Op Pad Met Ad spreekt presentator Ad van den Herik enkele van deze nieuwe gezichten. Daarna is Ad ook nog in gesprek gegaan met verschillende lijsttrekkers over de bevindingen van de verkenner, waarover de partijen diezelfde dag hebben gedebatteerd.

ongehoord.png

Verdachten mishandeling koe veroordeeld: ‘Het lijkt wel alsof jullie hier plezier uithaalden’

Vier verdachten die in Oud-Alblas een koe zouden hebben mishandeld, hebben zich voor de rechter moeten verantwoorden. Zij zouden een zieke koe hebben geschopt, geprikt met een veeprikker en het dier vervolgens levend de stal uit gesleept hebben. Drie van de verdachten hebben taakstraffen en voorwaardelijke gevangenisstraffen opgelegd gekregen.

nugterenhia.png

Lijsttrekker Ambachtse partij splitst zich net na beëdiging af

Melis Nugteren stond afgelopen gemeenteraadsverkiezingen als lijsttrekker op de kandidatenlijst in Hendrik-Ido-Ambacht voor de partij Gemeente Belangen. Maar zijn raadslidmaatschap onder deze partijnaam heeft deze raadsperiode nog geen dag geduurd. Nugteren splitst zich af en gaat verder als eenmansfractie.