gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Sinterklaasshow hopelijk volgend jaar weer

b8173212f1ce0e3a9602f377ee8eb470

De Sinterklaasshow in Schouwburg Kunstmin gaat dit jaar niet door. Dat maakte de organisatie donderdag bekend. Maar dat de Sint volgend jaar weer niet op het podium staat is niet zeker. "Misschien dat we dan toch kunnen uitwijken naar een andere locatie of dat sponsoren zich aanmelden", zegt Remy Dik hoopvol.

Alka Goos |  | Aangepast op
Het uitwijken naar een andere locatie lukte voor dit jaar niet. "Je mist toch de sfeer die de schouwburg met zich meebrengt." En in Kunstmin was het niet meer mogelijk, omdat de kosten voor de organisatie niet haalbaar zijn. "Het is niet meer kostendekkend." Subsidie is er namelijk alleen voor de intocht van de Goedheiligman. 

De show was een groot succes. "Vorig jaar hadden we bijna twee voorstellingen uitverkocht." Door de prijs van de kaarten tussen de 10 en 15 euro te laten variëren, probeerde de organisatie het voor iedereen mogelijk maken om te komen. "Het liefst hadden we de kaarten nog lager geprijsd."

Dit jaar zullen we het dus even zonder moeten doen, maar wie weet kunnen we volgend jaar allemaal weer kijken naar Sinterklaas en de Pieten tijdens de Sinterklaasshow. 

Lees ook

PSX_20260615_133225

Slachtoffer van 'steekpartij' op opvangboot blijkt zichzelf verwond te hebben

De 32-jarige man die maandag zwaargewond raakte bij de steekpartij op de opvangboot voor vluchtelingen in Hendrik-Ido-Ambacht heeft dat zelf gedaan. Dat meldt de politie. Na grondig onderzoek zou zijn gebleken dat de man zichzelf heeft verwond.

a8419246a66f830a452e9b4de43779b5

Let op: woensdagochtend rijden er door staking nauwelijks treinen en bussen

Vakbonden CNV en FNV organiseren woensdagochtend een landelijke staking. Vanaf 04.00 uur tot 08.00 uur rijden er in het hele land geen treinen vanuit de NS en dus ook niet in onze streek. Ook rijden er tot 08.00 uur mogelijk minder of zelfs helemaal geen bussen en treinen van Qbuzz.

fotpo stemvork 23

Bijzonder kunstwerk 'Stemvork' weer terug in het Wantijpark

Een bijzonder kunstwerk keert terug in het Wantijpark. Het gaat om het kunstwerk ‘Stemvork’ dat in ere is hersteld. Zaterdagochtend 13 juni wordt het gerestaureerde kunstwerk onthuld, zestig jaar na de oorspronkelijke onthulling.

Risk Factory Dordrecht

Jeugd klaargestoomd voor als de dijken breken: ‘Kinderen pakken het echt op’

Met escaperoom-achtige opdrachten is de nieuwe Risk Factory in Dordrecht klaar voor komend schooljaar. Bedoeld om leerlingen van groep 7 en 8 alles bij te brengen over bijvoorbeeld een overstroming, brand of de gevaren in het verkeer. Er zijn er slechts vier in heel ons land en Dordrecht heeft zo haar eigen lokale thema, met de vraag: wat te doen als de dijken breken?

Schermafbeelding 2026-05-28 135052

Donderdag op TV Dordrecht: 'Er was eens: Een beeld voor de Stadswerven’

'Er was eens, op het Eiland van Dordt…’ is een nieuwe serie van programma’s en documentaires die RTV Dordrecht de afgelopen decennia heeft gemaakt over bijzondere gebeurtenissen in de stad. Ditmaal blikt de omroep terug op de realisatie van het beeld 'Choëphore' met deel 2 van de documentaire 'Een beeld voor de Stadswerven'.

Bouwkeet Papendrechtseburg

In dit bouwdorp wordt werk aan Papendrechtsebrug nauwkeurig voorbereid

Waar de officiële renovatie van de Papendrechtsebrug in juli begint, daar zijn de voorbereidingen al in volle gang. In een verrezen bouwdorp rondom de brug wordt al keihard gewerkt aan planning en organisatie en voorbereidende werkzaamheden voor de renovatie. Maar wie werken daar?