gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Skyline Dordrecht op sjaal

94ca3ace26ac2d3d4e6d3cad5915a459

Supporters van FC Dordrecht kunnen vanaf maandagavond met een nieuwe sjaal om hun nek hun club aanmoedigen. Een groen exemplaar met het logo van de Schapenkoppen en met de skyline van de stad.

Marjolein Vos |  | Aangepast op
"Tijdens de ontwerpwedstrijd die deze zomer werd gehouden bleek dat veel mensen gecharmeerd waren van het ontwerp met de skyline van onze mooie stad, laat de vereniging weten op Facebook." Daar besloot ze wat mee te doen. "En dit is het resultaat."

De club had al een nieuwe sjaal. Dat was een ontwerp van Dordtenaar Lennart Poort, die de wedstrijd in augustus won. Op die sjaal staat een verwijzing naar de Dordtse vlag en een stukje geschiedenis over het eiland. Op de achterkant staat 'Republiek Dordrecht'. Maar de supporters lijken nog niet echt warm te lopen voor dit ontwerp; er zijn er nog niet veel van verkocht.

De nieuwe sjaal is kost deze week een tientje en is maar in beperkte oplage verkrijgbaar.

Foto: Supportersvereniging FC Dordrecht


Lees ook

foto groepsverkrachting SLI

Ook Dordtenaar (21) langer vast in ernstige zedenzaak Sliedrecht

Dordtenaar R.H. (21), medeverdachte van de ernstige groepsverkrachting in Sliedrecht, blijft voorlopig vastzitten. Dat heeft de rechtbank maandag bepaald.

Nieuw project (1)

Steekpartij op straat, man zwaargewond

Een 32-jarige man uit Rotterdam is zondagavond op straat neergestoken in Dordrecht. Hij is zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht. De politie heeft een 26-jarige verdachte aangehouden en doet onderzoek.

verdachtebureaurijnmondAH

Nepagent maakt slachtoffers in Sliedrecht en Gorinchem, politie zoekt dezelfde verdachte

Twee ouderen in Sliedrecht en Gorinchem zijn afgelopen zomer slachtoffer geworden van een nepagent. Volgens de politie gaat het om dezelfde verdachte. Beelden van hem zijn donderdagavond getoond in het tv-programma Bureau Rijnmond op TV Rijnmond.

fatbikes-768x432

Papendrecht wil fatbikes weren uit drukke delen van het centrum

Fatbikes moeten mogelijk op bepaalde plekken in het centrum van Papendrecht tijdens vastgestelde tijden verboden worden. Het college doet de gemeenteraad een voorstel om dit verbod mogelijk te maken. Aanleiding zijn klachten over hoge snelheden, gevaarlijke manoeuvres en bijna-aanrijdingen bij onder meer de Meentpassage, de Veerpromenade en de Brederodelaan.

genomineerde gehaktbal

Landelijke finale: Draait Jakob de beste ballen?

Slagerij Gelderblom Sterrenburg heeft mogelijk de beste gehaktbal van Nederland in de winkel liggen. De slagerij is genomineerd voor de ‘Top 10 Lekkerste Bal Gehakt 2026’ door de Koninklijke Nederlandse Slagers (KNS). “Daar zijn we heel erg trots op”, zegt slager Jakob Simons.

moestuin Door Eendracht Sterk Papendrecht

Moestuinvereniging vreest voortbestaan als woonwagens komen: 'Onaangenaam verrast'

De toekomst van de volkstuinen bij de Noordhoekse Wiel in Papendrecht is onzeker. De gemeente ziet het terrein namelijk als optie voor mogelijke woonwagenbewoning. Volkstuinvereniging Door Eendracht Sterk (DES) is een petitie begonnen om dat te voorkomen.