Dordrecht, Netherlands

Slachtoffer autobrand Stadspolders: 'Je bent zuinig op je autootje en dan gebeurt er dit'

In Stadspolders zijn maandagmorgen op het Van Doesburg-Erf twee auto's beschadigd bij een brand. De eigenaar van de minder beschadigde auto is teleurgesteld. "Het is materiële schade, maar het is niet leuk natuurlijk", vertelt Piet Fenijn.
Corrado Francke | 7 september 2020 12:12 | Aangepast op 7 september 2020 12:12
De bewoner heeft tot nu toe weinig van eerdere autobranden in de buurt meegekregen. "Maar het geeft niet echt een onveilig gevoel. Je hoort het overal, ze pikken nu deze plek. Ik ga niet iedere nacht voor het raam zitten."

Bij het incident brandde de voorzijde van de bestelbus volledig uit. De vlammen sloegen over naar een personenauto. Die raakte ook beschadigd. De eigenaar van de zwaar beschadigde bestelbus zegt niet te weten wie het op hem heeft gemunt.

Lees ook

Minima kunnen in deze zes gemeenten gratis met het ov dit jaar

Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht bieden inwoners met een laag inkomen een gratis ov-chipkaart aan v...

Loftrompet voor Ed: een gemeentepenning als kroon op vrijwilligerswerk

Een bijzonder moment voor Sliedrechter Ed Grootveld (64). Donderdagavond vertrekt de trompettist nie...

Twee Dordtenaren opgepakt in onderzoek naar reeks explosies Baarn

Twee Dordtenaren worden verdacht van betrokkenheid bij een poging tot brandstichting in Baarn. Ze zi...

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Moet het centrale plein van de Krispijnwijken straks verder zonder de dönerzaak, tabakswinkel en min...

Veertien jaar vol inzet, naastenliefde en groei: Riet neemt afscheid van geliefde buurtcentrum

Na veertien jaar zit het erop voor Riet Duykers als voorzitter van buurtcentrum De Buitenwacht in he...

Scholen, verenigingen en particulieren opgelet: verdien geld met tegelwippen

Tegels wippen en meer groen in je tuin levert geld op. Particulieren, scholen en verenigingen kunnen...