Dordrecht, Netherlands

Sleeking: Pop-up winkels en outlets slecht voor de stad

Pop-up winkels en outlets vormen wel een tijdelijk oplossing voor de leegstand van winkelpanden maar zijn slecht voor de uitstraling van stad. Dat vindt de Dordtse wethouder Sleeking.
Jordy Nijenhuis | 12 juni 2018 16:51 | Aangepast op 12 juni 2018 16:51
Het is vooral de uitstraling van de tijdelijke winkels waar Sleeking zich aan ergert, de winkels zijn rommelig en er wordt weinig aandacht besteed een de etalages. Sleeking roept vastgoedeigenaren op om de huurprijzen te verlagen, zodat meer startende ondernemers zich in de stad kunnen vestigen.

Sleeking laat weten dat een verbod op budgetwinkels niet kan en dat Dordrecht de tijdelijke winkels verkiest boven leegstand. Maar dat winkeliers die investeren in de uitstraling van de winkel, de stad uiteindelijk voordeel zal opleveren.

Meest gelezen

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Zwembad Papendrecht dag langer dicht door brand, sporthallen deels open

Het zwembad in Papendrecht blijft ook donderdag de hele dag gesloten. Door een brand in een koelbox ...

Opnieuw minder treinen op MerwedeLingelijn

Ook donderdag rijden er minder treinen tussen Dordrecht en Gorinchem, meldt Qbuzz. Dat heeft opnieuw...

Woonunits helpen vluchtelingen tijdelijk uit de brand: ‘Hierna juist voor woningzoekenden’

Aan de Laan van Riga in Dordrecht zijn deze week de eerste van 56 flexwoning neergezet. De komende d...

Met smoezen steelt nepagent geld en sieraden, nu zit hij in de cel

Hij kwam voor geld en sieraden, maar eindigt in de gevangenis. Volgens het Openbaar Ministerie deed ...

Voormannen CDA en CU-SGP aan het woord in nieuwe Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen in maart spreekt presentator Ad van den Herik allerlei ...

Zingende buschauffeur Rick wil de hitlijsten in met eerste eigen single

Doe nog maar een rondje, alle remmen los. Het zijn de eerste woorden in het refrein van de eerste ei...