gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Sliedrechtse motorcrossster Van Drunen behoudt leiding in WMX na regenballet

ecf410e250e048424b6685cf78c2040b.jpg

In de WMX heeft Lotte van Drunen de leiding behouden in de GP van Italië in beroerde weersomstandigheden. De Sliedrechtse motorcrosster ploeterde zich door de modder na een rode vlag naar de zesde plaats.

Redactie Streekomroep | Luc Nieuwenhuijzen |  | Aangepast op
Door de zware regenval kregen de crossers het zwaar voor de kiezen. De baan was modderig en er was bijna geen doorkomen aan. Daarom was een goede start belangrijk voor het zestienjarige toptalent. Van Drunen startte vooraan en nam een risico om de binnenbocht te nemen. Dat risico werd niet beloond, want door de diepe moddersporen eindigde ze vlak na de start achteraan in het veld.

Van Drunen moest dus in de achtervolging. Dat was door de erbarmelijke staat van de baan lastig. Zo lastig zelfs dat de raceleiding besloot om de race af te lasten na 6 ronden. Op dat moment stond Van Drunen op een 6e plek na die slechte start.

Door de uitslag loopt de concurrentie in op Van Drunen. Zij heeft in het algemeen klassement nog maar 3 punten voorsprong op de nummer 2, de Spaanse Daniela Guillen. Van Drunen heeft nog 2 races om haar positie te verdedigen. De eerstvolgende race is op 17 augustus in Arnhem.

Lees ook

IMG_7637 (1).jpg

Dordt in Stoom van start met drukbezochte vlootschouw: ‘Hier doe je het voor’

Met de traditionele Vlootschouw is Dordt in Stoom 2026 vrijdagavond goed en wel begonnen. Vanaf de oevers konden duizenden bezoekers genieten van een prachtig schouwspel op het water. Ook het iconische schip De Majesteit voer mee, met onder andere de burgemeester van Dordrecht, Nanning Mol, aan boord. "Ik denk dat ik, net als alle andere Dordtenaren hier, een centimeter van trots gegroeid ben."

PSX_20260529_191757.jpg

Woonboerderij uitgebrand na blikseminslag

Een woonboerderij in Bleskensgraaf is vrijdagavond in vlammen opgegaan. Bij de brand kwam veel rook vrij.

cb4042062709d94bfa4d22fd01011c10.jpg

LIVE

Dordt in Stoom trapt af met de vlootschouw, bekijk 'm hier

Dordrecht staat dit weekend volledig in het teken van Dordt in Stoom. De aftrap daarvan is traditiegetrouw de vlootschouw, Rijnmond zendt het evenement in samenwerking met de Streekomroep (RTV Dordrecht) live uit.

mishandelingstadspolders.png

Politie publiceert beelden van mishandeling man door fatbiker

De politie heeft beelden gedeeld van de mishandeling van een 79-jarige man door een fatbiker in Dordrecht. Dat gebeurde donderdagmiddag 7 mei in de wijk Stadspolders.

noordparkvernieling.png

‘Wat is hier de lol van?’ Vrijwilliger aangeslagen na vernielingen in park

Grote verbazing en verbolgenheid in Zwijndrecht, nadat vandalen in het beeldenpark Drechtoevers in het Noordpark eerder deze week een bankje in brand hebben gestoken. Een hoopje wit poeder is het enige dat is overgebleven. Daar bleef het niet bij, want ook een paal aan de waterkant van het park werd in brand gestoken én er zijn onderhoudsmaterialen verdwenen.

dronekrommedijk.jpg

FC Dordrecht speelt tijdens Fandag oefenwedstrijd tegen Feyenoord

FC Dordrecht neemt het binnenkort op tegen Feyenoord. Dat gebeurt tijdens de jaarlijkse fandag van de Schapekoppen, op zaterdag 4 juli.