Dordrecht, Netherlands

Slijpwerkzaamheden zorgen voor brand in woning Voorstraat

In een spouwmuur van een woning op de Voorstraat is vrijdagochtend brand uitgebroken. Het vuur ontstond volgens een woordvoerder van de brandweer tijdens slijpwerkzaamheden.
Corrado Francke | 2 juli 2021 09:39 | Aangepast op 2 juli 2021 09:39
De brand ontstond iets voor acht uur. Uit voorzorg werden meerdere hulpdiensten opgeroepen. “Brand in de oude binnenstad kan zich snel uitbreiden en daarom hebben we daar liever te veel inzet dan te weinig”, aldus de woordvoerder.

Evacuatie

Bewoners van naastgelegen panden zijn tijdelijk geëvacueerd. Ook enkele bewoners van de Groenmarkt moesten hun woning voor korte tijd verlaten.

De Visbrug werd tijdens het blussen van de brand vanwege de inzet van hulpdiensten afgezet.

Meest gelezen

Liveblog winterweer: bussen weer op pad en avondspits op komst

Redactie Streekomroep | 5 jan 2026 16:46

Lees ook

Van sneeuwvrij tot gewoon open: zo gaan scholen om met het winterweer

Besneeuwde wegen en sporen en code oranje maken het scholieren in onze streek allesbehalve makkelijk...

Logistieke problemen in de thuiszorg: ‘Dan maar een dagje in mijn duster’

Thuiszorgmedewerkers glibberen over de weg van cliënt naar cliënt. Normaliter crossen zij op de fiet...

Deze Ridderkerkers werden extra in het zonnetje gezet tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst

Jean-Paul Haye en de vrijwilligers van Tentweek Slikkerveer hebben de Vrijwilligersprijzen Ridderker...

Let op: oude kerstboom inleveren verplaatst!

Wie zijn oude kerstboom nog kwijt wil en mee wil doen aan een speciale actie van de gemeente Dordrec...

Teruglezen: veel sneeuwpret én ov-problemen op witte woensdag

Er trok woensdag een flink pak sneeuw over de streek. Het KNMI waarschuwt voor gladheid en Rijkswate...

Drukte in het ziekenhuis door winterweer: ‘Dagelijks twintig à dertig extra breuken’

Flink aanpoten in het Albert Schweitzer ziekenhuis deze week. Door de sneeuw en gladheid gaan flink ...