Dordrecht, Netherlands

Slijpwerkzaamheden zorgen voor brand in woning Voorstraat

In een spouwmuur van een woning op de Voorstraat is vrijdagochtend brand uitgebroken. Het vuur ontstond volgens een woordvoerder van de brandweer tijdens slijpwerkzaamheden.
Corrado Francke | 2 juli 2021 09:39 | Aangepast op 2 juli 2021 09:39
De brand ontstond iets voor acht uur. Uit voorzorg werden meerdere hulpdiensten opgeroepen. “Brand in de oude binnenstad kan zich snel uitbreiden en daarom hebben we daar liever te veel inzet dan te weinig”, aldus de woordvoerder.

Evacuatie

Bewoners van naastgelegen panden zijn tijdelijk geëvacueerd. Ook enkele bewoners van de Groenmarkt moesten hun woning voor korte tijd verlaten.

De Visbrug werd tijdens het blussen van de brand vanwege de inzet van hulpdiensten afgezet.

Lees ook

Sliedrechts college mag aanblijven ondanks kritiek na rapport over raadhuis

Het rapport over het oude raadhuis in Sliedrecht kost niet het hele college de kop. Het gemeentebest...

WK darts in aantocht: Wesley en Jamai willen knallen in Londen

Met twee darters is onze regio goed vertegenwoordigd op het WK, dat donderdag van start gaat in Lond...

John uit Zwijndrecht opnieuw veroordeeld voor racistische projecties Erasmusbrug: ‘Uitingen van blanke superioriteit’

Het gerechtshof in Den Haag heeft twee mannen veroordeeld voor racistische projecties op de Rotterda...

Papendrechtse regenboogpad opnieuw vernield, dit keer door brand

Het regenboogpad aan de Veerweg in Papendrecht is opnieuw doelwit geworden van vandalisme. In de nac...

Krispijnseweg aanpassen na dodelijk ongeluk? College kijkt eerst naar politie

Het Dordtse stadsbestuur overweegt een ingreep op de Krispijnseweg, maar wacht eerst het politierapp...

Schuurman is oude club nog niet vergeten: ‘Heb nog heel veel FC Dordrecht-slabbetjes’

Jari Schuurman speelde bijna 200 duels in het shirt van FC Dordrecht, maar speelde zaterdag juist te...