Dordrecht, Netherlands

Sloop Dubbeldamse Maranathakerk bevestigd

De Maranathakerk in Dubbeldam zal binnenkort gesloopt worden en plaats maken voor een nieuw complex van 3 verdiepingen met 37 zorgappartementen voor dementerende ouderen.
Petra Scheurwater | 12 juli 2018 17:37 | Aangepast op 12 juli 2018 17:37
Ook vorig jaar bestond al een idee om de kerk, die overigens geen monumentenstatus heeft, te slopen. Er zou een pand met vijf verdiepingen voor in de plaats komen, maar daar was de buurt fel op tegen.

Na een lange tijd van discussie en verschillende bouwplannen is er nu toch een overeenkomst. Projectontwikkeling Bogor zal waarschijnlijk ergens volgend jaar met de sloop beginnen.

Lees ook

Grote vuurwerkvondst in schuurtje na anonieme melding

In een schuurtje in Papendrecht is maandag meer dan 180 kilo vuurwerk gevonden. Dat is ruim zeven ke...

Geparkeerde auto verwoest door brand

Bij een brand in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag een auto in vlammen opgegaan. Dat g...

Bouw van 56 flexwoningen voor Oekraïense vluchtelingen mag doorgaan

De rechtbank oordeelt dat de bouw van 56 tijdelijke woningen aan de Laan van Riga op het bedrijvente...

Regenboog-zebrapad opnieuw vernield: ‘Wij nemen dit vandalisme serieus’

Het regenboog-zebrapad op het Leerpark in Dordrecht is zaterdag opnieuw het doelwit geweest van vand...

A15 tussen Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht in file top tien Nederland

De snelweg A15 heeft de zevende plek van de file top tien van Nederland gehaald. Dit blijkt uit onde...

Burgemeester sluit bedrijf na explosie

De burgemeester van Sliedrecht heeft een bedrijf op bedrijventerrein Nijverwaard voor twee weken ges...