Dordrecht, Netherlands

Sluiting theehuis Efe terecht

Het bezwaar tegen de sluiting door de gemeente, dat theehuis Efe bij de bezwaarschriftencommissie heeft ingediend, is afgewezen.
Gert van der Steen | 4 januari 2016 12:09 | Aangepast op 4 januari 2016 12:09
De commissie is van oordeel dat de aangetroffen hoeveelheid harddrugs (12 ponypacks) groot genoeg is om de sluiting te rechtvaardigen.

Het theehuis blijft dus tot 5 mei gesloten.

Efe ligt in het Lijnbaangebied, waar extra intensief wordt gecontroleerd. Deze buurt is aangewezen als veiligheidsrisicogebied. Daardoor kan er preventief worden gefouilleerd.

Meest gelezen

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Glijden of wippen kan hier straks niet meer, want er is te weinig geld

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 29 jan 2026 10:46

Lees ook

Bouw van 199 jongerenwoningen gaat beginnen

De bouw van bijna tweehonderd jongerenwoningen in Dordrecht gaat binnenkort van start. Bouwer AKOR i...

Kuijt hoefde Plug niet over te halen voor FC Dordrecht: ‘Zelf de keuze gemaakt’

Van allerlei kanten was er interesse voor Jan Plug, maar de Feyenoorder koos uiteindelijk voor een t...

FC Dordrecht verslaat Helmond Sport en blijft ongeslagen in 2026

FC Dordrecht heeft in eigen huis de ongeslagen reeks naar vier duels verlengd. Op een druiligere din...

Voor het eerst sinds 2012 weer prijs: Johan de Witt-gymnasium wint NK Debatteren

Het debatteam van het Johan de Witt-gymnasium heeft de nationale titel binnengehaald op het NK Debat...

Lucinda Brand opnieuw sporter van het jaar bij Dordtse Sportuitblinkers

Dordtse sporters en coaches zijn maandagavond tijdens de Dordtse Sportuitblinkers verkiezing geëerd ...

Accepteer en praat over tegenslag: ‘Het leven is als mens leuker dan als held’

Hoe ga je om met tegenslag, verlies of druk als de buitenwereld van je verlangd dat je er altijd ben...