Dordrecht, Netherlands

Sluiting theehuis Efe terecht

Het bezwaar tegen de sluiting door de gemeente, dat theehuis Efe bij de bezwaarschriftencommissie heeft ingediend, is afgewezen.
Gert van der Steen | 4 januari 2016 12:09 | Aangepast op 4 januari 2016 12:09
De commissie is van oordeel dat de aangetroffen hoeveelheid harddrugs (12 ponypacks) groot genoeg is om de sluiting te rechtvaardigen.

Het theehuis blijft dus tot 5 mei gesloten.

Efe ligt in het Lijnbaangebied, waar extra intensief wordt gecontroleerd. Deze buurt is aangewezen als veiligheidsrisicogebied. Daardoor kan er preventief worden gefouilleerd.

Lees ook

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...

De Sint komt eraan: hier in Dordrecht kun je hem vandaag zien

De spanning neemt toe, want Sinterklaas is in aantocht. Als alles goed gaat, meert de Goedheiligman ...

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...