Dordrecht, Netherlands

Smulbosloop op Hemelvaartsdag

Stil zitten tijdens Hemelvaartsdag is niet nodig. Triathlonvereniging Dordrecht organiseert ook dit jaar tijdens Hemelvaart de Smulbosloop en de Run-Bike-Run-Bike-Run in natuurgebied de Elzen.
Marjolein Vos | 8 mei 2018 14:50 | Aangepast op 8 mei 2018 14:50
De Smulbosloop bestaat uit een hardloopparcours van 5 km en van 10 km. Per afstand geldt een deelnemerslimiet van 200 hardlopers. Daarnaast zal de Run-Bike-Run-Bike-Run er dit jaar ook zijn. Drie keer een afstand 2,5 km lopen en twee keer 14 km fietsen.

De organisatie heeft het deelnemersveld sterk zien groeien de afgelopen jaren. De Smulbosloop start donderdag om 10:00 uur en de RBRBR om 13:30 uur. Alle deelnemers worden na de wedstrijd beloond met een medaille.

Lees ook

‘Wall of Love’ groeit verder: al duizenden hartjes verzameld van mensen wereldwijd

Kom je ook een fotohartje toevoegen aan de ‘Growing Wall of Love’? Deze muur vol foto's, berichten e...

6,1 miljoen illegale pillen gevonden in loods, burgemeester grijpt in

Burgemeester Marco Oosterwijk heeft een loods in Ridderkerk voor drie maanden gesloten. In oktober w...

Deze nieuwe slogan moet Dordrecht beter op de kaart zetten

'Het begint in Dordrecht' is de nieuwe slogan van de stad. De leus is bedoeld om de stad sterker in ...

Toeristen cruisen massaal naar Dordrecht deze maand en dit is waarom

Het worden drukke Dordtse Decemberdagen: er meren in een maand liefst 66 cruiseschepen aan, met in t...

Let op: Papendrechtsebrug (N3) nacht dicht

Weggebruikers die maandagavond en -nacht van Papendrecht naar Dordrecht moeten of andersom, moeten r...

Marco Stam kritisch over opgravingen Essenhof: 'Werknemers getraumatiseerd'

“En dan zijn we verbaasd dat mensen het vertrouwen verliezen in de politiek”. Gemeenteraadslid Marco...