Dordrecht, Netherlands

Smulbosloop op Hemelvaartsdag

Stil zitten tijdens Hemelvaartsdag is niet nodig. Triathlonvereniging Dordrecht organiseert ook dit jaar tijdens Hemelvaart de Smulbosloop en de Run-Bike-Run-Bike-Run in natuurgebied de Elzen.
Marjolein Vos | 8 mei 2018 14:50 | Aangepast op 8 mei 2018 14:50
De Smulbosloop bestaat uit een hardloopparcours van 5 km en van 10 km. Per afstand geldt een deelnemerslimiet van 200 hardlopers. Daarnaast zal de Run-Bike-Run-Bike-Run er dit jaar ook zijn. Drie keer een afstand 2,5 km lopen en twee keer 14 km fietsen.

De organisatie heeft het deelnemersveld sterk zien groeien de afgelopen jaren. De Smulbosloop start donderdag om 10:00 uur en de RBRBR om 13:30 uur. Alle deelnemers worden na de wedstrijd beloond met een medaille.

Lees ook

Lindsay en Terrence kochten huis in verdwijnend Moerdijk, gemeente weigert nu elk contact

De Papendrechtse Lindsay en Terrence die in oktober een huis kochten van de gemeente Moerdijk willen...

Ridderkerker wint 1 miljoen euro

Ridderkerk is een miljonair rijker. Eén van de inwoners won eerder deze week 1 miljoen euro belastin...

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

De N3 van Papendrecht naar Dordrecht is vrijdagochtend lange tijd dicht geweest na een ongeluk. Het ...

Ondanks nederlaag geniet Jamai van debuut op WK darts: 'Het was heel tof'

Het allereerste WK darts van Jamai van den Herik (22) zit er na één ronde op. De Alblasserdammer gin...

Lachende gezichten en trots alom bij winnaars Dordtse vrijwilligersprijzen: ‘Dit is zo bijzonder!’

Een grote complimentenregen in het Dordrechts Museum donderdagmiddag. De Dordtse vrijwilligersprijs-...

Jubilerend Louterbloemen publiekswinnaar van Dordtse Vrijwilligersprijzen

Dierenzorgcentrum Louterbloemen uit Dordrecht is uitgeroepen tot winnaar van de publieksprijs van de...