Dordrecht, Netherlands

Smulbosloop op Hemelvaartsdag

Stil zitten tijdens Hemelvaartsdag is niet nodig. Triathlonvereniging Dordrecht organiseert ook dit jaar tijdens Hemelvaart de Smulbosloop en de Run-Bike-Run-Bike-Run in natuurgebied de Elzen.
Marjolein Vos | 8 mei 2018 14:50 | Aangepast op 8 mei 2018 14:50
De Smulbosloop bestaat uit een hardloopparcours van 5 km en van 10 km. Per afstand geldt een deelnemerslimiet van 200 hardlopers. Daarnaast zal de Run-Bike-Run-Bike-Run er dit jaar ook zijn. Drie keer een afstand 2,5 km lopen en twee keer 14 km fietsen.

De organisatie heeft het deelnemersveld sterk zien groeien de afgelopen jaren. De Smulbosloop start donderdag om 10:00 uur en de RBRBR om 13:30 uur. Alle deelnemers worden na de wedstrijd beloond met een medaille.

Meest gelezen

Op deze plek komen bijna 200 nieuwe koop- en huurwoningen

Redactie Streek 56 | 3 nov 2025 10:43

Politie zoekt verdachte van beroving jongen (16) in Zwijndrecht

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 31 okt 2025 14:00

Lees ook

Wat is jouw ideale coalitie? Dit vindt men op de Dordtse markt

Welke partijen moeten sowieso gaan meeregeren? Een belangrijke vraag die komende tijd beantwoord moe...

Streep door isolatiehulp: ‘Alle lopende afspraken geannuleerd’

Inwoners van onze streek kunnen voorlopig geen beroep doen op isolatiehulp vanuit de gemeenten. Het ...

Woning gesloten na vondst harddrugs

Een woning aan de Koolmees in Ridderkerk is maandag gesloten op last van burgemeester Marco Oosterwi...

Baggermuseum en Sliedrechts schip op nationale TV: 'Ontzettend leuke aflevering'

Het Baggermuseum in Sliedrecht is donderdag te zien in Het Klokhuis. Het TV-programma op NPO 3 beste...

Vladislavs wil zijn brood pakken, maar verliest zijn aandacht en doorboort de vangrail

Chaos op de A16 bij Ridderkerk in februari vorig jaar. Een vrachtwagenchauffeur knalt door de vangra...

Volledig elektrisch baggeren: dankzij deze investering van 3,5 miljoen euro kan het

Een primeur voor de Sliedrechtse baggeraar Van den Herik. Het schip Prins 6 is het eerste volledig e...