Dit jaar bestaan de Smurfen 60 jaar, en dat moet gevierd worden! Maar de blauwe wezentjes zijn misschien niet meer zo bekend als ze ooit waren.
Redactie Streekomroep | 30 oktober 2026 15:23
Rijnmond | 22 oktober 2026 10:14
Redactie Streekomroep | 20 oktober 2026 08:35
Het programma Praatpaal keert volgende week terug op Drechtstad FM, na een wat langere zomerstop. En daar was een reden voor.
Een auto is zondagavond uitgebrand aan de Regenboogstraat in Dordrecht. Hoewel de brandweer de brand snel onder controle had, liep het voertuig volgens Rijnmond veel schade op.
Sinds februari is het oppassen geblazen voor treinmachinisten bij station Sliedrecht Baanhoek. Vanwege een verzakt talud moeten treinen zich aan een snelheidsbeperking houden van 40 kilometer per uur. In september is het verstevigen begonnen, maar het zal nog even duren voor de treinen weer met normale snelheid kunnen rijden: “Hopelijk in het eerste kwart van 2027”.
Op de A16 bij Zwijndrecht is dinsdagochtend een auto op zijn kant terechtgekomen na een ongeluk. Daarbij waren in totaal twee auto's betrokken. De politie heeft één persoon aangehouden voor rijden onder invloed.
Een psychose verwerken, hoe doe je dat? Voor Tom Hartman uit Dordrecht was muziek het antwoord. Tien jaar geleden belandde hij in een psychose en gebruikte hij muziek om eruit te komen. Deze maand is een van de nummers die hij toen schreef uitgekomen. Tom vertelt ons wat dat voor hem betekent.
Wat moet je doen als er brand uitbreekt in je eigen huis? In Ridderkerk heeft de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond een zogeheten 'belevingswoning' gecreëerd. Verschillende situaties worden nagebootst, met als doel: mensen bewust maken.