De snackbar aan de Steegoversloot kreeg tussen 2012 en 2015 regelmatig bezoek van de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit.
Redactie Streekomroep | Corrado Francke | 12 juni 2026 21:33
Corrado Francke | 12 juni 2026 21:03
Corrado Francke | 12 juni 2026 07:00
De politie heeft donderdagmiddag een man uit een flatwoning aan de Dordtse Blaauwweg gehaald. Hij is niet aangehouden, maar overgedragen aan de crisisdienst. Agenten hebben daarbij geholpen: nadat zijn deur is ingeramd, is de man in een vacuümmatras meegenomen.
De gemeenteraad van Hardinxveld-Giessendam heeft een motie om een jeugdlintje in te stellen, unaniem aangenomen. Het lintje is bedoeld voor kinderen en jongeren in de gemeente die zich op een bijzondere manier inzetten voor de samenleving en zou in november 2027 voor het eerst uitgereikt moeten worden.
Vier verdachten van een gewelddadige en gewapende beroving op twee lachgasverkopers hoeven, als het aan het Openbaar Ministerie (OM) ligt, niet terug de cel in. De broers dachten in april 2022 lachgas te verkopen op een parkeerterrein in Hardinxveld-Giessendam, maar eindigden in het ziekenhuis.
Het treinverkeer tussen Dordrecht en Sliedrecht heeft tussen 12.00 en 13.00 uur een tijdje stilgelegen vanwege een persoon op het spoor. Handhavers en politie kwamen naar het Stationsplein in Sliedrecht voor de situatie.
Waar de officiële renovatie van de Papendrechtsebrug in juli begint, daar zijn de voorbereidingen al in volle gang. In een verrezen bouwdorp rondom de brug wordt al keihard gewerkt aan planning en organisatie en voorbereidende werkzaamheden voor de renovatie. Maar wie werken daar?
Een drone die de veiligheid op een bedrijventerrein extra kan waarborgen. Het gebeurt nu in onze streek alleen nog in Zwijndrecht, waar bedrijventerrein De Geer en Groote Lindt een pilot draaien met het apparaat. Zo kunnen zaken als diefstal, vandalisme en straatraces beter worden aangepakt.