Dordrecht, Netherlands

Snel einde aan bekertoernooi voor FC Dordrecht

Voor FC Dordrecht zit het toernooi om de KNVB Beker er al na de eerste ronde op. De Schapekoppen verloren dinsdag uit bij Almere City met 1-0.
Petra Scheurwater | 26 september 2018 09:05 | Aangepast op 26 september 2018 09:05
De mannen van trainer Gérard de Nooijer hadden een slechte start tegen de ploeg uit Flevoland. Kevin Luckassen scoorde na vier minuten al de 1-0 voor Almere City. Net voor het kwartier kwam FC Dordrecht goed weg, omdat oud-speler Andreas Calcan de bal in het zijnet schoot. Ook kopte doelpuntenmaker Luckassen vlak voor rust de bal naast.

Na rust gaf FC Dordrecht minder kansen weg, maar wist het ook wederom zelf weinig mogelijkheden te creëren. En zo zit het bekertoernooi voor Dordt er al op voor het goed en wel begonnen is.

Opstelling FC Dordrecht: Stoskovic; Stankov, Breedijk, Peijnenburg (55' Montsma), Ormonde-Ottewil; Kok, Haydary (68' Smith), Timmermans; Cijntje, Maletic (60' Schets), Zamouri

Meest gelezen

Traumaheli landt op N3 na ongeluk op Papendrechtsebrug

Redactie Streekomroep | 12 dec 2025 12:08

112-nieuws: vrouw loopt water in en speuren naar fietslampje in sloot

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 10 dec 2025 14:30

GroenLinks-kopstukken stappen op na verkiezingen: missen menselijkheid en eerlijkheid

Redactie Streek 56 | Barbara Visscher | 9 dec 2025 17:41

Lees ook

Inbraak Dordthuis via wooncomplex: gemeente doet aangifte

De gemeente Dordrecht doet aangifte van een inbraak in het Dordthuis in aanbouw. Op de nacht van 1 o...

Deze gemeente krijgt een nieuwe opvanglocatie voor Oekraïense vluchtelingen

Hardinxveld-Giessendam krijgt een derde opvanglocatie voor Oekraïense vluchtelingen. De gemeenteraad...

Nieuw kanaal moet Kinderdijk droge voeten bezorgen

De Alblasserwaard krijgt een nieuw kanaal. Het nieuwe kanaal tussen Hardinxveld-Giessendam en Giesse...

Meerdere auto's uitgebrand in Sliedrecht

In Sliedrecht zijn in de nacht van zondag op maandag twee auto’s uitgebrand. Dat gebeurde aan de Kar...

Twee Papendrechters vast na steekpartij waarbij 18-jarige gewond raakte

De politie heeft zondag twee 20-jarige mannen uit Papendrecht aangehouden voor een steekpartij in de...

Juf Henny gaat na bijna vijftig jaar gaat met pensioen: ‘Die kleuters ga ik het meest missen’

Kleuterjuf Henny Dullens (65) houdt het na 47 jaar voor gezien: waar ze ooit in 1979 op kleuterschoo...