Dordrecht, Netherlands

Snel einde aan bekertoernooi voor FC Dordrecht

Voor FC Dordrecht zit het toernooi om de KNVB Beker er al na de eerste ronde op. De Schapekoppen verloren dinsdag uit bij Almere City met 1-0.
Petra Scheurwater | 26 september 2018 09:05 | Aangepast op 26 september 2018 09:05
De mannen van trainer Gérard de Nooijer hadden een slechte start tegen de ploeg uit Flevoland. Kevin Luckassen scoorde na vier minuten al de 1-0 voor Almere City. Net voor het kwartier kwam FC Dordrecht goed weg, omdat oud-speler Andreas Calcan de bal in het zijnet schoot. Ook kopte doelpuntenmaker Luckassen vlak voor rust de bal naast.

Na rust gaf FC Dordrecht minder kansen weg, maar wist het ook wederom zelf weinig mogelijkheden te creëren. En zo zit het bekertoernooi voor Dordt er al op voor het goed en wel begonnen is.

Opstelling FC Dordrecht: Stoskovic; Stankov, Breedijk, Peijnenburg (55' Montsma), Ormonde-Ottewil; Kok, Haydary (68' Smith), Timmermans; Cijntje, Maletic (60' Schets), Zamouri

Lees ook

Sinterklaas is weer in Dordrecht: zo zag de feestelijke intocht eruit

Het was nog even spannend, maar na de nodige hindernissen is Sinterklaas toch echt veilig aangekomen...

Wie wordt de nieuwe Biai of Hahn? FC Dordrecht zoekt doelman voor de toekomst

Aan de Krommedijk was het woensdag een komen en gaan van talentvolle keepers. Tijdens de eerste edit...

De Sint komt eraan: hier in Dordrecht kun je hem vandaag zien

De spanning neemt toe, want Sinterklaas is in aantocht. Als alles goed gaat, meert de Goedheiligman ...

Fiona helpt mee in deze supermarkt met vlees inpakken: ‘Niet moeilijk’

De Jumbo Foodmarkt in winkelcentrum Sterrenburg in Dordrecht heeft er in één klap zes nieuwe collega...

Zaterdag in Studio De Witt: In gesprek met fotograaf Louis Meulstee

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met de Dordtse fotograaf Lo...

Hij komt, hij komt: de lieve, goede Sint is er op deze locaties

Sinterklaas en zijn pieten hebben hun reis uit Spanje bijna achter de rug en komen zaterdag aan in d...