gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Snel einde aan bekertoernooi voor FC Dordrecht

d66b491ed572d8e1c3cbbc34e474e977

Voor FC Dordrecht zit het toernooi om de KNVB Beker er al na de eerste ronde op. De Schapekoppen verloren dinsdag uit bij Almere City met 1-0.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
De mannen van trainer Gérard de Nooijer hadden een slechte start tegen de ploeg uit Flevoland. Kevin Luckassen scoorde na vier minuten al de 1-0 voor Almere City. Net voor het kwartier kwam FC Dordrecht goed weg, omdat oud-speler Andreas Calcan de bal in het zijnet schoot. Ook kopte doelpuntenmaker Luckassen vlak voor rust de bal naast.

Na rust gaf FC Dordrecht minder kansen weg, maar wist het ook wederom zelf weinig mogelijkheden te creëren. En zo zit het bekertoernooi voor Dordt er al op voor het goed en wel begonnen is.

Opstelling FC Dordrecht: Stoskovic; Stankov, Breedijk, Peijnenburg (55' Montsma), Ormonde-Ottewil; Kok, Haydary (68' Smith), Timmermans; Cijntje, Maletic (60' Schets), Zamouri

Lees ook

biesboschharmblom

Vastlopen ligt op de loer: watersporters gewaarschuwd voor lage waterstand

Wie de komende weken met een motorboot de Biesbosch in wil, doet er goed aan zich voor te bereiden. Door de aanhoudende droogte staan veel kreken uitzonderlijk laag en raken ze steeds meer begroeid met waterplanten en algen. "De plantengroei is wel een dingetje."

pixabay containers

Kliko eerder aan de straat vanwege de hitte

Inwoners van onder meer Sliedrecht en Hardinxveld-Giessendam moeten deze donderdag en vrijdag hun kliko eerder aan de straat zetten dan gebruikelijk. Vanwege de hitte werkt de buitendienst met een tropenrooster en wordt afval eerder opgehaald.

oudebakkerij

Oude bakkerij in het centrum van Dordrecht transformeert naar vijf woningen: ‘Middenstand sterft langzaam uit’

Drie jaar nadat een projectontwikkelaar uit Gorinchem de voormalige bakkerij Dokman in het centrum van Dordrecht kocht, start eindelijk de transformatie naar vijf appartementen. Makelaar René van de Giessen noemt het logisch dat winkelpanden steeds vaker worden omgebouwd. “Lokale bakkers zijn niet meer van deze tijd”, zegt hij tegen Rijnmond.

Still brugklep is weg voor artikel

Brugklep na 59 jaar verdwenen: zo verliep het proces van uitvijzelen tot de sloop

Een bijzondere operatie is het, de verwijdering van de brugklep van de Papendrechtsebrug. 59 jaar lang is er over dit wegdek gereden, nu is die in een tijdsbestek van drie dagen eruit gevijzeld, op een ponton gelegd en over het water vervoerd naar de sloop.

woning architectprijs

Dordtse rolstoeltoegankelijke woning op longlist architectuurprijs

Villa Rollada in Dordrecht staat op de longlist van de ARC27 Nieuwe Architectuur Award. De rolstoeltoegankelijke tussenwoning is ontworpen door LAGADO architects en is één van de 88 kanshebbers op de prijs.

schaatsendordt

Deze schaatsers gaan gewoon door in hartje zomer: ‘Met de hittegolf was het heel lekker’

Het mag dan nog ruim een maand duren voordat de zomer voorbij is, de Schaatsbaan Dordrecht staat alweer lekker vol. Tijdens het jaarlijkse ‘zomerkamp’ komen schaatsers van verschillende niveaus er dagelijks trainen om hun techniek verder aan te scherpen. “Het is wel een klap in je gezicht als je weer naar buiten stapt.”