In de binnenstad en 19e eeuwse Schil is de maximumsnelheid verlaagd. In plaats van 50 mag je nu 30 km/u.
Redactie Streekomroep | 30 oktober 2026 15:23
Redactie Streekomroep | 4 november 2026 12:50
Redactie Streekomroep | 23 oktober 2026 10:15
De samenwerking tussen drie Sliedrechtse supermarkten om winkeldiefstal en overlast tegen te gaan, heeft in acht maanden tijd geleid tot zeven collectieve winkelverboden. Dit betekent dat deze mensen een jaar lang niet welkom zijn in de drie aangesloten supermarkten. Ook zijn er 35 waarschuwingen uitgedeeld, blijkt uit een eerste evaluatie.
In Sliedrecht is in de nacht van dinsdag op woensdag een explosie geweest bij een huis. Dat zorgde voor lichte schade, laat de politie weten.
“Gitzwarte rook kwam omhoog, een flinke fik was het.” De 84-jarige Ali van der Wal uit Papendrecht moest dit weekend halsoverkop haar huis uit vanwege een vuurzee bij meerdere bedrijven. Twee dagen later liggen de brandresten nog in haar tuin. “Bang ben ik niet geweest, ik ben nogal nuchter.”
Binnen twintig minuten keek de ploeg van trainer Paul Nuijten al tegen een 3-0-achterstand aan. Dankzij twee doelpunten van Robin van Asten en een rode kaart aan de kant van de thuisploeg kwam FC Dordrecht nog dichtbij, maar een gelijkmaker bleef uit. FC Dordrecht verliest met 3-2 tot ergernis van spelers, meegereisd publiek en de trainer.
Helianthus, een ontmoetingsplek voor mensen met kanker en mensen die kanker hebben gehad, heeft een nieuwe sportruimte geopend. Hiervoor heeft de stichting 15.000 euro gebruikt die vorig jaar tijdens de Drechtstadloop voor haar is opgehaald.
In een technische ruimte van het Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht is donderdagochtend een lek ontstaan. Daardoor is de angiokamer, een ruimte waar patiënten worden behandeld aan bloedvaten, deze dag niet te gebruiken. Ook is één behandeling stopgezet, aldus het ziekenhuis.