gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Snelle evaluatie verkeersplan gewenst

De Partij van de Arbeid dringt, samen met andere partijen, aan op een snelle evaluatie en bijstelling van het verkeersplan voor de 19de-eeuwse schil.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De Partij van de Arbeid dringt, samen met andere partijen, aan op een snelle evaluatie en bijstelling van het verkeersplan voor de 19de-eeuwse schil.Zij hebben een lijst met knelpunten opgesteld n.a.v. klachten van bewoners. Daaruit blijkt dat, hoewel de instelling van een 30-kilometerzone op zich een goede zaak wordt gevonden, het onvoldoende zichtbaar is dàt die zone is ingesteld. Verder is de conclusie dat de veiligheid van fietsers niet voorop heeft gestaan bij de uitwerking van de plannen. Tenslotte wordt gewezen op een aantal specifieke locaties waar verbetering van de veiligheid gewenst is. Voorbeeld zou zijn het handhaven van het stopbord op de kruising van Hallincqlaan en Singel.

Lees ook

fotomerwedestraatweg.png

Brandgevaar: verenigingen moeten halsoverkop pand uit. 'Waar moeten we naartoe?'

Een brief op de mat krijgen dat je binnen een week je pand wordt uitgezet. Dit overkwam verschillende verenigingen en organisaties uit Dordrecht. Ze zitten tot eind deze week nog in het oude schoolgebouw langs de N3 op de Staart. Daarna worden ze op straat gezet, want het gebouw voldoet niet aan brandveiligheidseisen.

dd20251017DSC00742.jpg

Illegale kaartjes te koop in aanloop naar FC Dordrecht – ADO

ADO Den Haag kan zondag op bezoek bij FC Dordrecht kampioen worden, maar in het uitvak mogen slechts 200 supporters. Er is daarom veel vraag naar kaarten, óók op thuistribunes, maar doorverkoop is ten strengste verboden. “Er zijn pogingen gedaan, die hebben we kunnen tackelen”, laat algemeen directeur Hans de Zeeuw weten.

01 vormgeving_RTV Dordrecht nieuws.00_01_38_02.Still001.png

Piepjonge fietser naar het ziekenhuis na aanrijding

Op de Merwedestraat in Dordrecht is woensdagmiddag een jonge fietser gevallen. Bij het oversteken werd het jongetje geschept door een bestuurder.

spuiweg--spuiboulevard.jpg

Een deel van de Spuiweg 10 dagen afgesloten

Nu de Hellingen weer open is, is de afslag Spuiweg-Spuiboulevard afgesloten voor auto’s en fietsers. Van 7 april tot en met 17 april zal de weg onbereikbaar zijn. Er wordt gewerkt aan kabels en leidingen, in opdracht van Stedin.

fotodeetos.png

DeetosSnel heeft na spektakelstuk nog één zege nodig voor promotie

Speelt DeetosSnel/QLS volgend seizoen op het hoogste korfbalniveau van Nederland? De Dordtenaren rekenden dinsdagavond in een beslissende confrontatie af met het Hardinxveldse HKC/Creon Kozijnen (26-23) en zijn nog maar één zege verwijderd van promotie.

Wantijbad foto 3

Grote renovatie Wantijbad in volle gang: tenten bedekken zwembad

Het Wantijbad in Dordrecht wordt gerenoveerd. Alle attributen die het bad veilig en schoon moeten houden worden aangepakt, net als de uitstraling. Zo kan het zwembad nog veiliger worden gemaakt. Voor de zomer begint is het bad weer open.