gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Snelle evaluatie verkeersplan gewenst

De Partij van de Arbeid dringt, samen met andere partijen, aan op een snelle evaluatie en bijstelling van het verkeersplan voor de 19de-eeuwse schil.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
De Partij van de Arbeid dringt, samen met andere partijen, aan op een snelle evaluatie en bijstelling van het verkeersplan voor de 19de-eeuwse schil.Zij hebben een lijst met knelpunten opgesteld n.a.v. klachten van bewoners. Daaruit blijkt dat, hoewel de instelling van een 30-kilometerzone op zich een goede zaak wordt gevonden, het onvoldoende zichtbaar is dàt die zone is ingesteld. Verder is de conclusie dat de veiligheid van fietsers niet voorop heeft gestaan bij de uitwerking van de plannen. Tenslotte wordt gewezen op een aantal specifieke locaties waar verbetering van de veiligheid gewenst is. Voorbeeld zou zijn het handhaven van het stopbord op de kruising van Hallincqlaan en Singel.

Lees ook

foto

Vakantieganger Jary vlucht voor enorme Franse bosbrand: ‘Wij moesten zo snel mogelijk weg’

Geniet je in Frankrijk van een welverdiende vakantie, moet je halsoverkop weg van de camping door een enorme bosbrand. Het overkomt Jary de Hon (59) uit Hardinxveld-Giessendam, die midden in de nacht zijn spullen moet pakken.

yv202672593A05427

Goals Vugts en Venema niet voldoende voor zege FC Dordrecht op Al Khaleej

FC Dordrecht leek zaterdag nipt af te rekenen met Al Khaleej uit Saoedi-Arabië, maar in de allerlaatste minuut slikte de club alsnog een tegentreffer: 2-2. Senne Vugts en Nick Venema scoorden in het voorlaatste oefenduel voor de competitiestart.

fotomargreetvandriel

Bas (73) is boos over asielprobleem en beledigt burgemeester: 'Vieze dictator'

"Een vieze dictator", zo noemt een 73-jarige man de Papendrechtse burgemeester Margreet van Driel op Facebook. In zijn reactie staan meerdere strafbare teksten, waar hij achteraf enorm van baalt. De pensionado biedt Van Driel persoonlijk excuses aan, maar aan een taakstraf ontkomt hij niet.

Copy of _HPV4386media

Dordtenaar Binke (24) wint zilver tijdens American Solar Challenge

Dordtenaar Binke Struik (24) is met het Delft Solar Team tweede geworden tijdens de American Solar Challenge. Het team bouwde hiervoor een zonneauto, waarmee binnen acht dagen ruim 4000 kilometer moest worden afgelegd.

2607235006

Scheur in installatie bij kunststofbedrijf, medewerker nagekeken door ambulancepersoneel

Bij kunststofbedrijf Delrin, op het terrein van chemiebedrijf Chemours in Dordrecht, heeft donderdagochtend iemand slib over zich heen gekregen. Dat gebeurde nadat een scheur ontstond in een slibreactor, die daarna omviel.

businkgoed

Bed in brand op tweede etage van flat, bewoner nagekeken

In een flat aan de Dordtse Troelstraweg heeft maandagmiddag brand gewoed. Volgens een brandweerwoordvoerder stond in een appartement op de tweede etage een bed in brand.