gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Snelweg A15 komende tijd meerdere keren afgesloten vanwege werkzaamheden

9d5d92e4bbaee91ebbb5e6a7571da652

De A15 tussen Ridderkerk en Deil is in juli, augustus en oktober op meerdere momenten gesloten voor werkzaamheden. Tijdens enkele van die werkzaamheden is de weg niet volledig afgesloten, maar is er wel veel verkeershinder. Daardoor kan de extra reistijd oplopen tot meer dan een uur. Dat meldt Rijkswaterstaat.

Redactie Streekomroep | Ylva Verbeek |  | Aangepast op
Tussen 12 juli en 28 oktober vinden de werkzaamheden – zoveel mogelijk – in het weekend plaats. Een enkele keer vallen de werkzaamheden op een doordeweekse dag. Rijkswaterstaat adviseert om op zo’n moment thuis te werken, indien mogelijk. Een ander advies dat zij geven is om een andere manier van reizen te zoeken, zoals bijvoorbeeld met de trein, fiets of waterbus. Verder is het volgens hen handig om de actuele verkeersinformatie in de gaten te houden.

Wanneer de werkzaamheden plaatsvinden
De werkzaamheden aan de A15 vinden plaats op de volgende momenten:
  • Van vrijdag 12 juli 22.00 uur tot vrijdag 19 juli 05.00 uur: weekafsluiting knooppunt Gorinchem richting knooppunt Deil;
  • Van vrijdag 19 juli 22.00 uur tot vrijdag 26 juli 05.00 uur: weekafsluiting knooppunt Deil richting knooppunt Gorinchem;
  • Van vrijdag 9 augustus 22.00 uur tot vrijdag 16 augustus 05.00 uur: weekafsluiting A15/N3 richting knooppunt Gorinchem;
  • Van vrijdag 16 augustus 22.00 uur tot donderdag 22 augustus 00 uur: weekafsluiting knooppunt Gorinchem richting A15/N3;
  • Van donderdag 22 augustus 00 uur- maandag 26 augustus 05.00 uur: lange Weekendafsluiting A15/N3 richting knooppunt Ridderkerk-Zuid;
  • Van vrijdag 18 oktober 22.00 tot maandag 21 oktober 05.00 uur: weekendafsluiting knooppunt Ridderkerk-Zuid richting A15/N3;
  • Van vrijdag 25 oktober 22.00 tot maandag 28 oktober 05.00 uur: weekendafsluiting verbindingswegen knooppunt Deil.

Lees meer over:

|

Lees ook

vrachtwagenbioscoop

Vrachtwagenbioscoop belicht femicide: 'Leer de signalen herkennen'

Een bijzondere verschijning deze dag op de Spuiboulevard in Dordrecht. Voor het Stadskantoor staat een vrachtwagenbioscoop, waarin een korte film en een expositie te zien zijn over femicide en signalen van geweld in relaties.

xiefei__123-marry-2507289

Trouwen wordt steeds duurder, kijk hier wat het in onze streek kost

Voor velen is het een dag om over te dromen. De trouwdag. De kosten van een bruiloft houden je daartegen wellicht ’s nachts wél wakker. Deze verschillen per gemeente, en niet zo een beetje ook. Zo kan je, doordeweeks, in sommige gemeenten voor een paar honderd euro al het ja-woord geven en in anderen zit je boven de 1000 euro. Gelukkig lopen de kosten in onze streek niet zo hoog op.

boodschappenpexels

Winkels in meer gemeenten open op zondag: 'Keuzevrijheid voor ondernemers en inwoners'

Steeds meer gemeenten in onze streek willen ondernemers de mogelijkheid geven hun winkels ook op zondag te openen. Waar momenteel winkels alleen in Dordrecht, Zwijndrecht en Papendrecht open zijn op deze dag, hebben ook Sliedrecht, Hendrik-Ido-Ambacht en Ridderkerk nu dergelijke plannen in hun coalitieakkoord staan.

businkvrachtwagen

Te hoge vrachtwagen rijdt zich vast in tunnel

In de Krispijntunnel in Dordrecht is donderdag een flinke ravage ontstaan. Aan het begin van de avond wilde een vrachtwagen de tunnel in rijden, maar die bleek te hoog.

coalitiepapendrecht

Chaos in raad Papendrecht, hoe nu verder? ‘Akkoord de basis om door te praten’

Het moest een vrolijke donderdagavond worden in Papendrecht, waar het nieuwe gemeentebestuur in de startblokken stond. Maar een dag voor de installatie barst de bom: een raadslid splitst zich af en de beoogde coalitiepartijen zijn een meerderheid kwijt. “Een bizarre situatie.”

aanhoudingsterrenburg

Motorrijder gooit ruiten in van buurtbewoner die hem aanspreekt op gevaarlijk rijgedrag

Een 21-jarige motorrijder heeft het afgelopen weekend erg bont gemaakt in Dordrecht. Hij reed gevaarlijk en hard door de wijk Sterrenburg en gooide de ruiten bij een buurtbewoner in die hem aansprak op zijn rijgedrag. Daarna sloeg hij op de vlucht voor de politie.