Dordrecht, Netherlands

Snorfietsdief door buren gepakt

Een 39-jarige dief die een snorfiets probeerde te stelen, had niet gerekend op alerte buren. De dief werd tijdens het stelen betrapt door een buurman, die de eigenaar van de snorfiets wakker maakte.
Petra Scheurwater | 29 september 2016 11:49 | Aangepast op 29 september 2016 11:49
Een 39-jarige dief die woensdagmorgen een snorfiets probeerde te stelen, had niet gerekend op alerte buren. De dief werd tijdens het stelen betrapt door een buurman, die de eigenaar van de snorfiets wakker maakte.


Op hun sokken achtervolgden de buren de dief, kregen hem te pakken en hielden hem onder bedwang tot de politie kwam. De snorfiets is weer terug naar de eigenaar.

Foto: Facebook Dirk Jan Grootenboer

Lees ook

Het Jaar Van: PKC'ers blikken terug op krankzinnig 'comeback season'

In 'Het Jaar Van' gaan we langs bij streekgenoten die een bijzonder jaar achter de rug hebben. Voor ...

Grote vuurwerkvondst in schuurtje na anonieme melding

In een schuurtje in Papendrecht is maandag meer dan 180 kilo vuurwerk gevonden. Dat is ruim zeven ke...

Geparkeerde auto verwoest door brand

Bij een brand in Dordrecht is in de nacht van maandag op dinsdag een auto in vlammen opgegaan. Dat g...

Bouw van 56 flexwoningen voor Oekraïense vluchtelingen mag doorgaan

De rechtbank oordeelt dat de bouw van 56 tijdelijke woningen aan de Laan van Riga op het bedrijvente...

Regenboog-zebrapad opnieuw vernield: ‘Wij nemen dit vandalisme serieus’

Het regenboog-zebrapad op het Leerpark in Dordrecht is zaterdag opnieuw het doelwit geweest van vand...

A15 tussen Hendrik-Ido-Ambacht en Sliedrecht in file top tien Nederland

De snelweg A15 heeft de zevende plek van de file top tien van Nederland gehaald. Dit blijkt uit onde...