gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Sociale dienst heeft geen balies meer

De Sociale Dienst Drechtsteden heeft vandaag de nieuwe ontvangstruimte in gebruik genomen en heeft daarmee de oude werkwijze ‘vanachter de balie’ vaarwel gezegd.

Gert van der Steen |  | Aangepast op
Directeur Bieshaar zegt dat de oude manier van werken te formeel en te afstandelijk was. De dienstverlening moet gericht zijn op het samen oplossen van problemen. De nieuwe ontvangstruimte met zitjes en een koffiebar sluit daarbij beter aan. Weliswaar is een deel van de dienstverlening gedigitaliseerd, maar voor veel problemen blijft een persoonlijk gesprek nodig. Dat is gemakkelijker te voeren in een informele sfeer. Het idee voor de verandering kwam vanuit de medewerkers van de dienst zelf.

Drechtstedelingen kunnen op alle werkdagen tussen 9.00 en 17.00 uur met hun vragen terecht in de nieuwe werkruimte. Er zijn werkplekken met wifi en computers beschikbaar voor het opzoeken van informatie. Ook werkgevers en maatschappelijke organisaties kunnen daar gebruik van maken. De koffie wordt geserveerd door medewerkers met een beperking van stichting Philadelphia.

Lees ook

supermartk dicht

Explosie in supermarkt, vrouw en honden gered bij brand

Op de Ringdijk in Ridderkerk is in de nacht van woensdag op donderdag brand geweest in een supermarkt. De brand veroorzaakte veel rook en daardoor ontstond er een explosie. De woning naast de supermarkt is hierdoor zwaar beschadigd. De supermarkt is donderdag gesloten.

fotovandriel

Man (56) aangehouden voor online bedreigen burgemeester

Er is opnieuw een man aangehouden voor het online bedreigen van de Papendrechtse burgemeester Margreet van Driel. Hij moet een boete van 1300 euro betalen.

demonstratie fokker

Demonstranten blokkeren Fokker-terrein: ‘Wij staan niet toe dat jullie moordwapens produceren'

Tientallen activisten van Fok Fokker en Geef Tegengas hebben donderdag gedemonstreerd voor de poorten van Fokker Aerospace in Papendrecht. Een deel van hen heeft ook het dak van de centrale fabriekshal beklommen. De actievoerders willen dat het bedrijf stopt met de productie van onderdelen van gevechtsvliegtuig F35, die volgens hen wordt gebruikt door Israël tegen de Palestijnse burgerbevolking van Gaza.

aanrijding noordendijk

Aanhoudingen en gewonde na frontale botsing op Noordendijk

In Dordrecht zijn in de nacht van zaterdag op zondag twee mannen aangehouden na een frontale botsing. Ze waren er lopend vandoor gegaan. Een agent zette de achtervolging in. Bij de botsing is een gewonde gevallen.

sloop1

Met spoed gesloten bedrijfspand op Dordtse Kil gaat tegen de vlakte

Het bedrijfspand aan de Bunsenstraat in Dordrecht, dat eind september wegens acute veiligheidsdreiging met spoed werd gesloten, wordt nu gesloopt. Het pand werd destijds op advies van de politie gesloten door burgemeester Nanning Mol.

Rita en Els foto 2

Rita (73) en Els (68) hebben misschien wel het mooiste uitzicht op de afgesloten brug

Vanaf hun balkon hebben Rita van Zelm (73) en Els Alderlieste (68) misschien wel het meest spectaculaire uitzicht op alles wat er rondom de werkzaamheden van de Papendrechtsebrug gebeurt. Zij zijn bewoners van appartementencomplex Huys de Merwede in Papendrecht, pal aan de rivier.