Dordrecht, Netherlands

Sofie wint kleurplatenwedstrijd

Sofie Kommeren is de winnaar van de kleurplaatwedstrijd van het CDA. Ze heeft een bioscoopbon voor de gehele familie gewonnen.
Peter Tromp | 19 maart 2018 11:43 | Aangepast op 19 maart 2018 11:43
Volgens het CDA sprong de kleurplaat van Sofie er direct uit door het kleurgebruik. Ze heeft haar prijs zaterdag opgehaald tijdens de verkiezingsmarkt in het centrum.

Het CDA heeft de afgelopen tijd bij meerdere activiteiten kleurplaten uitgedeeld. Meer dan 80 kinderen hebben er één ingeleverd.



Meest gelezen

Grote stroomstoring treft 4500 huishoudens

Rijnmond | 27 jan 2026 19:22

Döner of pakketje halen straks verleden tijd op dit plein? ‘Zou heel jammer zijn’

Corrado Francke | Redactie Streek 56 | 30 jan 2026 10:31

Lees ook

Deze brug gaat maanden dicht vanwege werkzaamheden

De Matenabrug in Wijngaarden (gemeente Molenlanden) wordt tussen 3 februari en eind april volledig a...

1,6 miljoen statiegeldblikjes ingeleverd in 2025: ‘Voldoet aan de verwachtingen’

Er zijn afgelopen jaar 1,6 miljoen statiegeld blikjes en flesjes ingeleverd bij de bulkmachine bij h...

Fenomenale Brand voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden

Lucinda Brand is zaterdag voor de tweede keer wereldkampioen veldrijden geworden. De Dordtse was in ...

Cyberbingo moet ouderen weerbaarder maken tegen cybercriminaliteit: 'Criminelen gaan heel geraffineerd te werk'

Bingo en ouderen is een combinatie die goed bij elkaar past. Als je het aangename ook nog eens met h...

FC Dordrecht raakt topscorer Eduardo kwijt: ‘Ik zag hem met de dag groeien’

Een mooie transfer is op komst voor Yannick Eduardo. De spits die dit seizoen al twaalf keer scoorde...

Uitstekende tweede helft bezorgt FC Dordrecht zege bij Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond een 1-2 zege geboekt bij Vitesse. In de Gelredome herstelde de ploeg...