Dordrecht, Netherlands

Sofie wint kleurplatenwedstrijd

Sofie Kommeren is de winnaar van de kleurplaatwedstrijd van het CDA. Ze heeft een bioscoopbon voor de gehele familie gewonnen.
Peter Tromp | 19 maart 2018 11:43 | Aangepast op 19 maart 2018 11:43
Volgens het CDA sprong de kleurplaat van Sofie er direct uit door het kleurgebruik. Ze heeft haar prijs zaterdag opgehaald tijdens de verkiezingsmarkt in het centrum.

Het CDA heeft de afgelopen tijd bij meerdere activiteiten kleurplaten uitgedeeld. Meer dan 80 kinderen hebben er één ingeleverd.



Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Lees ook

Met overleden vrouw in gedachten, start Cor zijn fietspelgrimage

Een fietstocht van meer dan 2500 kilometer. Cor van den Boef uit Ridderkerk gaat die uitdaging aan. ...

Zondag op TV Dordrecht: Via Cultura over democratie in de samenleving

In de nieuwste uitzending van Dugelied (Duurzaam geluk voor iedereen) van Via Cultura zien we zondag...

Nooit meer visarend-soap? Livestream op zwart

De livestream die al vijf jaar een visarendnest in de Biesbosch uitzendt, is op zwart gegaan. “Er is...

Zondag op TV Dordrecht: 'Ouwe Jonges' krijgen bonje

In de nieuwe aflevering van Ouwe Jonges Krentebrood gaat het er zondagmiddag af en toe stevig aan to...

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

De Pasar Malam in Dordrecht, het jaarlijkse culturele feest waar Indonesië centraal staat, gaat dit ...

Fris FC Dordrecht treft De Graafschap in play-offs: ‘Extra gas geven daar’

FC Dordrecht weet het sinds vrijdagavond zeker: De Graafschap is de eerste tegenstander in de nacomp...