Dordrecht, Netherlands

SP-karavaan deze zomer in Dordrecht

De SP gaat in winkelcentrum Crabbehof actie voeren voor het Nationale Zorgfonds. Dat vindt plaats op zaterdag 1 juli van 11.00 tot 13.00 uur.
Gert van der Steen | 26 juni 2017 11:22 | Aangepast op 26 juni 2017 11:22
Het Nationale Zorgfonds wil een uitbreiding van het basispakket in de zorg en zegt een zorgstelsel zonder eigen risico te kunnen organiseren. De SP ondersteunt dit initiatief en wil daar deze zomer met het publiek in Dordrecht over praten.

De toer gaat verder op zaterdag 15 juli op het Admiraalsplein in Wielwijk en de caravan staat op 29 juli en 12 augustus in de binnenstad.

Meest gelezen

Tunnel deels dicht en lange file na botsing meerdere auto's en vrachtwagen

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 28 nov 2025 11:39

Lees ook

Wandelen langs enge plekken: 'We blijven aan de telefoon tot ik in mijn eigen wijk ben'

De veiligheid van vrouwen stond vrijdagavond in Dordrecht centraal tijdens de Enge Route Wandeling. ...

Let op: komende avonden één buis Drechttunnel dicht

Weggebruikers op de A16 moeten komende avonden en nachten rekening houden met afsluitingen. Rijkswat...

Zwaar vuurwerk vernielt auto volledig; politie zoekt voorbijrijdende fietser

De politie is op zoek naar mensen die iets hebben gezien of gehoord rondom een explosie in Zwijndrec...

Besluitvorming opvang minderjarige vluchtelingen ‘zorgvuldig en volgens de regels'

De besluitvorming over de opvanglocatie voor alleenstaande minderjarige vreemdelingen aan de Weterin...

Oplichter opgepakt dankzij man (84): ‘Meneer bleek een zeer goed toneelspeler’

In Ridderkerk is afgelopen vrijdag een oplichter opgepakt. De politie kreeg daarbij hulp van het beo...

Anouk (21) maakt met buurtbewoners metersgrote muurschildering in eigen wijk

De 21-jarige kunstenaar Anouk Brand heeft met buurtbewoners een kale, saaie muur aan de Pijnenburg i...