Dordrecht, Netherlands

SP-karavaan deze zomer in Dordrecht

De SP gaat in winkelcentrum Crabbehof actie voeren voor het Nationale Zorgfonds. Dat vindt plaats op zaterdag 1 juli van 11.00 tot 13.00 uur.
Gert van der Steen | 26 juni 2017 11:22 | Aangepast op 26 juni 2017 11:22
Het Nationale Zorgfonds wil een uitbreiding van het basispakket in de zorg en zegt een zorgstelsel zonder eigen risico te kunnen organiseren. De SP ondersteunt dit initiatief en wil daar deze zomer met het publiek in Dordrecht over praten.

De toer gaat verder op zaterdag 15 juli op het Admiraalsplein in Wielwijk en de caravan staat op 29 juli en 12 augustus in de binnenstad.

Meest gelezen

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 17 dec 2025 17:00

Lees ook

Zaterdag in Studio De Witt: het Staartje, FC Dordrecht en terugblik Dordtse gemeenteraad 2025

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Diana Gerritsma over de...

Op Pad Met Ad: Rondje Dordt met de burgemeester

“U stond hoog op mijn verlanglijstje”, geeft presentator Ad van der Herik toe aan burgemeester Nanni...

Dordtse oud-wethouder Van der Linden geïnstalleerd als burgemeester in Lansingerland

“Ik fietste hier rond en dacht: dit is ‘m. Dit is de plek”, aldus Rik van der Linden, de kersverse ...

Hennep helpt niet om vervuilde moestuinen schoon te maken, blijkt uit proeven

Hennep is ‘geen realistische oplossing’ om met PFOA-vervuilde moestuinen te saneren. Dat concludeert...

Hard- en softdrugs gevonden in panden: burgemeesters grijpen in

De Dordtse burgemeester Nanning Mol heeft meerdere panden in de stad voor drie maanden gesloten na d...

Laatste dag pop-up winkel voor minima: ‘Het is zo mooi om te doen’

De feestdagen komen eraan, maar voor mensen met weinig geld is dat een lastige periode. Daarom is er...