gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

SP stelt Kamervragen over verhoging parkeertarief Albert Schweitzer ziekenhuis

f33719b90df47024bb83ffc2bef76daa.jpg

Dat de parkeerkosten voor personeel van het Albert Schweitzer ziekenhuis flink verhoogd worden, blijft de gemoederen bezig houden: Kamerlid Van Gerven (SP) stelde er vandaag wederom vragen over aan het Ministerie van Medische Zorg en Sport.

Vivian Rutte |  | Aangepast op
Dit deed Van Gerven eerder ook al, in november 2019. Het ministerie legde toen de verantwoordelijkheid vooral bij de gemeente, en gaf aan dat een laag parkeertarief niet altijd haalbaar of wenselijk is.

Van Gerven stelt nu opnieuw Kamervragen over de gang van zaken. De parkeertarieven voor zorgpersoneel worden vanaf volgend jaar vier keer zo hoog dankzij de bouw van een nieuwe parkeergarage. Het ziekenhuis is hier niet over te spreken, de gemeente houdt voet bij stuk.

De Kamervragen van de SP draaien vooral om de gang van zaken. Van Gerven wil onder meer weten of de kosten vergoed kunnen worden, of het ziekenhuis hierbij voldoende betrokken is geweest, wat de rol van de gemeente is, en wat de voortgang is in het proces.

Lees ook

pexels-jan-van-der-wolf-11680885-33307521.jpg

Ouderen, onder wie 96-jarige, opgelicht: met hun passen gepind in deze streek

De bankpas van een opgelichte man uit het Limburgse Vaals is eerder dit jaar gebruikt in onder meer Hardinxveld-Giessendam. Ook de pas in een andere oplichtingszaak, in Lopik, is in onze streek gebruikt. De politie is op zoek naar de verdachten en heeft beelden verspreid.

IMG_8768.jpg

Pech voor wielerliefhebbers in onze streek: Dit jaar geen etappe van hernoemde Tour of Holland

Liefhebbers van het bezoeken van wielerwedstrijden worden dit jaar teleurgesteld. De editie van de Eneco Tour 2026 (vorig jaar nog Tour of Holland) zal namelijk dit jaar niet door de streek trekken. De reden: Door de sluiting van de Papendrechtse brug zijn er te weinig ontsluitingswegen over voor normaal verkeer op het moment dat de koers door de streek trekt.

ep en vloet vrijwilligers

Vrijwilligersorganisatie Ep en Vloet naar Albanië om weeskinderen te helpen

Ep en Vloet, een vrijwilligersorganisatie uit Hardinxveld-Giessendam, gaat met tien vrijwilligers naar Albanië. Tijdens een 10-daags project gaan de vrijwilligers werkzaamheden verrichten om de leefomstandigheden van weeskinderen te verbeteren.

concert4mei.png

Zondag op TV Dordrecht: 4 mei Herdenkingsconcert

Deze zondag is op TV Dordrecht een registratie te zien van het '4 mei Herdenkingsconcert' van Stichting Dordtissimo van afgelopen maandag in een volle Trinitatiskapel.

casenbramnaarmarokko.jpeg

Deze twee Dordtenaren pakken de fiets naar Marokko: ‘Wel een stukkie’

Cas en Bram, twee 24-jarige vrienden uit Dordrecht, zijn fietsend onderweg naar Marokko. Binnen twee maanden gaan ze zo’n 3.500 kilometer afleggen om uiteindelijk in Marrakesh te komen. “Dan zit je ineens op een ander continent, dat is ook wel cool”, aldus de jongens.

veiligheidsliedrechtpixabay.png

Gemeente vraagt meningen van Sliedrechters over veiligheid

Inwoners van Sliedrecht kunnen meedenken over de veiligheid in hun dorp. Door middel van een online vragenlijst wil de gemeente inventariseren welke veiligheidsproblemen de inwoners belangrijk vinden. De antwoorden neemt de gemeente mee in het nieuwe integraal veiligheidsplan.