gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Spa toont schilderijen blote vrouwen

In de Spring City Spa aan de Voorstraat 280 zijn vanaf vrijdagavond schilderijen te zien met naakte vrouwen van de jonge Dordtse kunstenaar Joris Kraaijestein. Hij maakte de schilderijen uit liefde voor de vrouw.

Leo Roubos |  | Aangepast op
Kraaijestein heeft een jaar aan de schilderijen gewerkt en vond naar eigen zeggen in de spa een perfecte ruimte voor zijn expositie.

“Deze plek staat, net als mijn kunst, in het teken van de liefde voor de vrouw,” vertelt Kraaijestein. Daarom besloot ik Wouter van der Spoel te vragen om mijn kunst hier te mogen exposeren. Aangezien hij meer wil zijn dan alleen een spa, namelijk ook een plek waar mensen samen komen, paste dit perfect.”

De schilderijen hangen op de tweede verdieping van de spa, waar de werken mooi contrasteren met de betonnen, niet afgewerkte industriële vormgeving van de ruimte.

Lees ook

businkbrandgrevelingenweg

Brand bij afvalverwerker in Dordrecht, gebouw ontruimd

Bij een afvalverwerkingsbedrijf aan de Grevelingenweg in Dordrecht heeft maandagavond brand gewoed. Het vuur ontstond in een versnipperaar.

Wantij

Boetes en tientallen waarschuwingen voor te hard varen op het Wantij

Handhavers van de gemeente Dordrecht hebben afgelopen weekend op het Wantij tien mensen op de bon geslingerd en nog eens veertig waarschuwingen uitgedeeld. Het gaat voornamelijk om snelheidsovertredingen op het water.

torenstraatbusink

Man overleden na val uit raam

Aan de Torenstraat in Dordrecht is donderdagavond een man overleden nadat hij uit het raam van een huis is gevallen.

parkeerplaats

Parkeergarage per direct dicht, auto's moeten zo snel mogelijk weg

De parkeergarage Visstraat in de Dordtse binnenstad is per direct gesloten. De gemeente heeft dat besluit genomen na een inspectie vrijdagmiddag.

scapin-stamps-1214469

Nieuwe postzegelvereniging in aantocht: ‘Postzegels verzamelen hoeft geen solo hobby te zijn’

Liefhebbers van postzegels kunnen vanaf zondag 6 september terecht bij de nieuwe Filatelistenvereniging Zwijndrechtse Waard (FVZW). De vereniging wil postzegelverzamelaars uit Zwijndrecht en omliggende gemeenten bij elkaar brengen, maar hoopt vooral ook jongeren enthousiast te maken voor de hobby.

serasliedrecht

SERA schrijft officiële Pride-anthem: 'Ik hoop dat jongeren zich verbonden voelen met mijn muziek'

Zangeres SERA uit Sliedrecht brengt speciaal voor Pride Amsterdam haar nieuwe single Girls Who Like Girls uit. Het nummer is niet alleen haar nieuwste release, maar ook het officiële anthem van het hoofdpodium van Pride Amsterdam. "Ik hoop dat jongeren zich erin herkennen en voelen dat ze trots mogen zijn op wie ze zijn."