gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Spa toont schilderijen blote vrouwen

In de Spring City Spa aan de Voorstraat 280 zijn vanaf vrijdagavond schilderijen te zien met naakte vrouwen van de jonge Dordtse kunstenaar Joris Kraaijestein. Hij maakte de schilderijen uit liefde voor de vrouw.

Leo Roubos |  | Aangepast op
Kraaijestein heeft een jaar aan de schilderijen gewerkt en vond naar eigen zeggen in de spa een perfecte ruimte voor zijn expositie.

“Deze plek staat, net als mijn kunst, in het teken van de liefde voor de vrouw,” vertelt Kraaijestein. Daarom besloot ik Wouter van der Spoel te vragen om mijn kunst hier te mogen exposeren. Aangezien hij meer wil zijn dan alleen een spa, namelijk ook een plek waar mensen samen komen, paste dit perfect.”

De schilderijen hangen op de tweede verdieping van de spa, waar de werken mooi contrasteren met de betonnen, niet afgewerkte industriële vormgeving van de ruimte.

Lees ook

nk2026091893A01422

Van kwaad tot erger: FC Dordrecht verliest ook van tiental TOP Oss

De vijfde verliespartij op rij is een feit voor het machteloze FC Dordrecht. Bij TOP Oss, dat ruim veertig minuten met een man minder speelde na een rode kaart, kreeg de ploeg met 3-0 klop.

treinstationdordrecht

Let op: woensdag geen treinen, nauwelijks bussen

Reis je normaal gesproken met het openbaar vervoer naar je werk of school? Woensdag zul je daar zeer waarschijnlijk een andere manier voor moeten vinden. Vanwege een landelijke staking in het openbaar vervoer die de vakbonden hebben afgeroepen, rijden er geen treinen en minder tot geen bussen. De Waterbus vaart wel.

Pitbulls bijten man artikel foto

Dordtenaar gewond geraakt na aanval van bijtende honden

Op de Aardappelmarkt in Dordrecht is zondag een 64-jarige Dordtenaar aangevallen door twee pitbulls. Het slachtoffer liep hierbij zwaar lichamelijk letsel aan zijn onderarm op.

persoon te water overleden Dubbeldam

Overleden persoon in vijver blijkt 83-jarige vrouw, buurt geschrokken

In een vijver aan het Vijverplantsoen in de Dordtse wijk Dubbeldam is vrijdagochtend een overleden persoon gevonden. Het gaat volgens de politie om een 83-jarige vrouw. Hulpdiensten kregen rond 08.30 uur de melding van een persoon te water, nadat een buurtbewoner iets in het water zag liggen.

IMG_3084

Poes Chica lift per ongeluk mee naar Dordrecht

Poes Chica is per ongeluk vanaf de Dr. Schaepmansingel in Schiedam met een auto meegereisd naar Dordrecht, onder de motorkap. Het dier werd donderdag gevonden in een parkeergarage. Haar buik en pootjes zaten onder de brandwonden.

Point Blur_Sep052026_101224

Voorkant van auto in brand in Dubbeldam

Een zwarte personenauto is in de nacht van vrijdag op zaterdag verwoest door brand. Het voertuig stond geparkeerd in de Platanenlaan in de Dordtse wijk Dubbeldam.