gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Speciale radio-uitzending in teken Internationale Vrouwendag

Drechtstad FM besteedt woensdag 1 maart aandacht aan Internationale Vrouwendag. In een speciale live-uitzending wordt alvast vooruitgeblikt naar de themadag die een week later plaatsvindt.

Peter Tromp |  | Aangepast op

In het twee uur durende programma worden vrouwen geïnterviewd over hun ambities, dromen en plannen. Marieke van Leeuwen leest een door haar zelf geschreven gedicht voor over vrouwendag.

Het programma wordt gepresenteerd door Mary Ruisch. Esther de Beun doet regie.

De uitzending vindt plaats op woensdag 1 maart tussen 19.00 en 21.00 uur. Het wordt herhaald op vrouwendag 8 maart tussen 18.00 en 20.00 uur.

Internationale Vrouwendag staat dit jaar in het teken van 100 jaar passief kiesrecht voor vrouwen. Op verscheidene plaatsen in Dordrecht vinden activiteiten plaats. Zo is er ‘s morgens een bijeenkomst in De Prinsemarij aan de Nassauweg en kan er tussen de middag worden geluncht bij Door aan de Voorstraat. ‘s Middags wordt de dag gevierd in De Buitenwacht aan de Bosboom Toussaintstraat en ‘s avonds draait er in Cinema The Movies een film over de vrouwenstrijd rond 1910 en aansluitend een groot feest. De laatste twee activiteiten zijn niet gratis.

Lees ook

mishandelingconducteur

Verdachte mishandelt treinconducteur, politie brengt beelden naar buiten

De politie is op zoek naar een vermoedelijk minderjarige verdachte die in november vorig jaar een treinconducteur bij station Sliedrecht heeft mishandeld. Beelden van het incident en van de verdachte zijn maandag naar buiten gebracht.

brand in vrachtwagen

Vlammen uit dashboard van vrachtwagen

Lichte paniek in de cabine van een vrachtwagen: dinsdagavond komen er plots vlammen uit het dashboard van een vrachtwagen op de Merwedestraat in Dordrecht. De brandweer is er snel bij.

Foto artikel

Gondelvaart viert jubileum: 'Je weet niet wat je ziet’

Giessen-Oudekerk maakt zich op voor de veertigste editie van de gondelvaart. Aanstaande zaterdag zullen om 19.00 uur de eerste gondels gaan varen, met verschillende grote en kleine vaartuigen. “Ik ben echt door de gondelvaart gegrepen”, zegt Corrie van Rijswijk, die zelf ook meevaart.

fotopersburobusinkinvallen

Zes verdachten in groot drugsonderzoek blijven langer vastzitten

De zes verdachten die vorige week werden aangehouden na meerdere invallen in Dordrecht en Zwijndrecht, blijven langer vastzitten. Zij zijn afgelopen vrijdag voorgeleid en de rechter-commissaris heeft besloten dat hun voorarrest met veertien dagen wordt verlengd, meldt het Openbaar Ministerie.

businkaanvaring4

Olieworsten in het water vangen gasolie op na aanvaring bunkerstation

Een bunkerstation aan de Hooikade in Dordrecht is zaterdagavond aangevaren door een binnenvaartschip. Daarbij is gasolie in het water gelekt. Met zogeheten olieworsten in het water wordt ook deze maandag nog olie opgevangen en afgezogen, meldt Rijkswaterstaat.

INV.20268.313-37590-260256

Wat doe je voor de kost? De nieuwe FC Dordrecht-spits geeft nooit eerlijk antwoord

Keepers zijn vaak vreemde vogels in de voetballerij, maar bij FC Dordrecht kan de spits er ook wat van. Wie namelijk vraagt wat Dario Sits doet voor de kost, krijgt geen eerlijk antwoord.