Dordrecht, Netherlands

Speciale uitzending Studio De Witt op DrechtstadFM in vol bedrijf

Het radioprogramma Studio De Witt op DrechtstadFM bestaat 1 jaar. Vandaag reden voor een speciale uitzending van 10 tot 18 uur. Publiek is van harte welkom om de uitzending bij te wonen bij RTV Dordrecht aan de Leerparkpromenade.
arjan Verwoerd | 30 januari 2016 11:16 | Aangepast op 30 januari 2016 11:16
Elk uur zal een gastpresentator in gesprek gaan met een gast, zal fijne muziek te horen zijn en zal een Dordtse dichter een gedicht voordragen. Tussendoor verzorgen diverse artiesten liveoptredens/

U kunt de uitzending live beluisteren op 95.7 FM of via de livestream op de website van RTV Dordrecht. U kunt de uitzending ook bijwonen: u bent van harte welkom in de studio aan de Leerparkpromenade, de toegang is vrij.

Meest gelezen

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

Redactie Streek 56 | 10 mei 2025 09:44

Lees ook

Met overleden vrouw in gedachten, start Cor zijn fietspelgrimage

Een fietstocht van meer dan 2500 kilometer. Cor van den Boef uit Ridderkerk gaat die uitdaging aan. ...

Zondag op TV Dordrecht: Via Cultura over democratie in de samenleving

In de nieuwste uitzending van Dugelied (Duurzaam geluk voor iedereen) van Via Cultura zien we zondag...

Nooit meer visarend-soap? Livestream op zwart

De livestream die al vijf jaar een visarendnest in de Biesbosch uitzendt, is op zwart gegaan. “Er is...

Zondag op TV Dordrecht: 'Ouwe Jonges' krijgen bonje

In de nieuwe aflevering van Ouwe Jonges Krentebrood gaat het er zondagmiddag af en toe stevig aan to...

Pasar Malam Dordrecht gaat niet door

De Pasar Malam in Dordrecht, het jaarlijkse culturele feest waar Indonesië centraal staat, gaat dit ...

Fris FC Dordrecht treft De Graafschap in play-offs: ‘Extra gas geven daar’

FC Dordrecht weet het sinds vrijdagavond zeker: De Graafschap is de eerste tegenstander in de nacomp...