Dordrecht, Netherlands

Specifieke getuigen mishandeling Danny gezocht

De politie is op zoek naar drie jongens en een meisje die mogelijk getuigen waren van de mishandeling van Danny. Op 22 juni werd hij op de Waag in elkaar geslagen door drie jongens.
Alka Goos | 5 juli 2018 15:43 | Aangepast op 5 juli 2018 15:43
Danny deed aangifte waardoor de politie een onderzoek startte. Camerabeelden zijn bekeken en er is met getuigen gesproken. Op de beelden is een viertal jongeren te zien die vrijdag tussen 22.00 uur en 23.00 uur in het sushirestaurant aan een tafeltje bij het raam zaten. Het zou dus kunnen dat zij hebben gezien wat er is gebeurd. De politie hoopt met het viertal in contact te komen.

Ben jij dit? Of weet je wie dit zijn? Contact opnemen met de politie kan via 0900-8844 of door informatie achter te laten op het tipformulier op hun website. 

Lees ook

Burgemeester over onlusten: 'We hebben hier een probleem van nationale omvang'

Zoveel mogelijk wapens moeten de komende tijd van de straat. als het aan burgemeester Leon Anink van...

Extra licht en hek geplaatst bij tijdelijke brug over A27

Rijkswaterstaat heeft aanpassingen aangekondigd aan de tijdelijke brug over de A27 bij Hoogblokland....

Nekwond bij steekpartij op verjaardag: 'Ik wilde hem alleen bang maken'

Wat deze zomer een gezellige verjaardag moest worden, eindigt in Papendrecht in mineur met een steek...

Kamermeerderheid voor behoud van Nationaal Onderwijsmuseum: 'We blijven open'

Nog geen definitieve zekerheid over de toekomst, wél een sprankje hoop voor het Nationaal Onderwijsm...

'Tranen in je ogen!' Mensen in shock na grote brand partycentrum

Na de grote brand in partycentrum De Theetuin in Ridderkerk-Rijsoord, is weinig meer over van het ge...

Wéér een moeizame avond voor FC Dordrecht: ‘Er zit zoveel meer in’

FC Dordrecht hield dinsdagavond een schamel puntje over aan het duel bij FC Eindhoven. De ploeg mist...