Dordrecht, Netherlands

Speelgoed en kinderkleding krijgen nieuw leven in het Polderwiel

In het Polderwiel in Stadspolders was het woensdagochtend een drukte vanjewelste. Hier werd namelijk voor de vijftiende keer de speelgoed- en kinderkledingbeurs gehouden.
Matthijs Meerman | 30 oktober 2019 14:02 | Aangepast op 30 oktober 2019 14:02
Mensen konden hun oude kleding en speelgoed doneren aan Speelotheek Pip en Zo. Die doneeractie verliep goed, er waren in totaal 180 unieke donateurs.

"Er is een heleboel tweedehands kleding en speelgoed in omloop, en dat willen we graag een nieuw leven geven," vertelt Bianca Pipping van het Polderwiel. "Dat is goed voor de portemonnee en voor het milieu."

De beurs wordt elk jaar in maart en oktober gehouden.

Lees ook

Kersttraditie keert terug: schaatsen in de binnenstad

In december kan er eindelijk weer geschaatst worden in de Dordtse binnenstad. De kerstijsbaan komt n...

Buurtbewoners die hielpen na explosie in het zonnetje gezet

De buren die twee weken geleden te hulp schoten na een grote explosie bij een Papendrechts huis, zij...

Lot uit de loterij: 189 starters zoeken woongeluk in eigen dorp

Hoe kom je als starter in Hardinxveld-Giessendam aan een betaalbare koopwoning? Het korte antwoord i...

Meerdere huiszoekingen na steekpartij musical, familie slachtoffer wil ‘rust’

De politie heeft donderdag twee huiszoekingen gedaan naar aanleiding van de steekpartij tijdens een ...

Ests international tekent voor drie jaar bij FC Dordrecht

Middenvelder Martin Vetkal uit Estland sluit per direct aan bij de selectie van FC Dordrecht. De 21-...

Motorrijder gewond na aanrijding met camper

Een motorrijder en camper zijn vrijdagochtend met elkaar in botsing gekomen in Dordrecht. Dat gebeur...