Dordrecht, Netherlands

Speelgoed en kinderkleding krijgen nieuw leven in het Polderwiel

In het Polderwiel in Stadspolders was het woensdagochtend een drukte vanjewelste. Hier werd namelijk voor de vijftiende keer de speelgoed- en kinderkledingbeurs gehouden.
Matthijs Meerman | 30 oktober 2019 14:02 | Aangepast op 30 oktober 2019 14:02
Mensen konden hun oude kleding en speelgoed doneren aan Speelotheek Pip en Zo. Die doneeractie verliep goed, er waren in totaal 180 unieke donateurs.

"Er is een heleboel tweedehands kleding en speelgoed in omloop, en dat willen we graag een nieuw leven geven," vertelt Bianca Pipping van het Polderwiel. "Dat is goed voor de portemonnee en voor het milieu."

De beurs wordt elk jaar in maart en oktober gehouden.

Meest gelezen

Ravage op N3: veel schade en gewonde door aanrijding

Corrado Francke | 17 nov 2025 12:06

Brand in rijtjeshuis: cv-ketel vat vlam

Redactie Streek 56 | 19 nov 2025 16:00

Lees ook

Vogelgriep in onze streek: 16.000 kippen worden gedood

Op een biologisch leghennenbedrijf in Streefkerk is vogelgriep vastgesteld. Dat meldt het ministerie...

Bart (79) begint eerste lichtjestocht voor scootmobielen

Een optocht met verlichte en versierde vrachtwagens wordt in wel meer gemeenten georganiseerd, maar ...

FC Dordrecht sprokkelt te veel en scoort te weinig: ‘Het is wel een patroon, ja’

Met iets meer doelgerichtheid had FC Dordrecht Vitesse kunnen verslaan vrijdagavond, maar juist daar...

FC Dordrecht met punt uit de interlandbreak: 1-1 tegen Vitesse

FC Dordrecht heeft vrijdagavond de Keuken Kampioen Divisie hervat met een puntje tegen Vitesse. Aan ...

Blijdschap bij automobilisten nu Spuihavengarage na maanden weer open is: 'Goed geregeld!'

Het was een aangename verrassing voor abonnementhouders en andere automobilisten. Donderdag ging de ...

In deze gemeente kunnen inwoners hun wapens inleveren: 'Anoniem en zonder vervolging'

Op meerdere plekken in Zwijndrecht kunnen mensen komende donderdag wapens inleveren, zonder hiervoor...