gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Speelotheek huist voortaan in Crabbehof

6efff7775585263b8065a4f4640db88e

Na vijf jaar in Stadspolders te hebben gestaan, verhuist de speelotheek naar Crabbehof. De winkel heet Tante Pip en woensdag was de feestelijke opening samen met wethouder Peter Heijkoop. "Ik ben heel blij met deze locatie."

Alexander Eleveld |  | Aangepast op
De speelotheek is een winkel met tweedehands speelgoed. Hier kun je dus goedkoper speelgoed kopen of knuffels en poppen lenen. "Het is begonnen als een bewonersinitiatief en is uitgegroeid tot een volwaardige organisatie," vertelt Bianca Pipping. "In Stadspolders was de winkel niet zichtbaar voor een breed publiek, dus daarom zijn wij op zoek gegaan naar een andere ruimte."

Wethouder Peter Heijkoop was bij de opening van de nieuwe speelotheek. Hij vertelde dat de gemeente de komende jaren wil investeren in de wijk Crabbehof. De speelotheek is wat hem betreft een goede toevoeging: "Deze wijk heeft wat extra aandacht nodig en jullie kunnen daar een bijdrage aanleveren."

Lees ook

fotorollebollen

Gratis skaten in het park tijdens dit evenement: 'Het asfalt hier is super'

Of je nou je eigen skates meeneemt of een paar rolschaatsen gratis huurt: tijdens de bloedhete eerste avond van Rollebollen in het Dordtse Weizigtpark liep alles op rolletjes. Het skate-evenement wordt dit jaar voor de tweede keer georganiseerd en geeft iedereen de kans om gratis te skaten.

politie 01

Jongen (17) zwaar mishandeld bij uitgaansgelegenheid

Een 17-jarige jongen uit Zwijndrecht is afgelopen weekend zwaar mishandeld in Rotterdam. Hij raakte gewond en is naar het ziekenhuis gebracht.

105e4d8d-fa56-3a35-9387-3827249949d5.jpg

Uitzonderlijk warme en droge zomer, maar waar zijn de onweersbuien?

Temperaturen hoger dan 30 graden, een kurkdroge bodem en dagenlang een brandende zon: het klinkt als het perfecte recept voor een zomer vol spectaculaire onweersbuien. Toch bleef het deze zomer opvallend vaak stil aan de hemel. Waar bleven die verkoelende plensbuien en donderslagen? En waarom levert extreme warmte lang niet altijd onweer op?

Ed Nijmeegse vierdaagse foto artikel

Ed volbrengt zijn 40e vierdaagse: 'Je wordt gedragen door het publiek'

Met schoenen die ietwat knelde en enkele blaren heeft Ed Grootveld uit Sliedrecht zijn 40e vierdaagse van Nijmegen volbracht. Na twee dagen bijkomen blikt hij terug op zijn avontuur: “Het gaat je niet in de koude kleren zitten.”

archieffotopolitie

Vrouw (20) ontvoerd in Papendrecht en opgesloten in auto

Een 20-jarige vrouw is donderdagavond ontvoerd bij een carpoolplaats in Papendrecht. Het slachtoffer is later op de avond door haar ontvoerders achtergelaten in een auto bij Oud-Alblas, meldt de politie.

burgderaadtsingel2

Onduidelijke situatie fietsoversteekplaats: gemeente gaat borden plaatsen

De gemeente Dordrecht gaat extra snelheidsborden plaatsen bij de nieuwe fietsoversteekplaats aan de Burgemeester de Raadtsingel. Op sociale media regent het reacties van mensen die de nieuwe verkeerssituatie op die plek onveilig vinden.