Dordrecht, Netherlands

Speelotheek huist voortaan in Crabbehof

Na vijf jaar in Stadspolders te hebben gestaan, verhuist de speelotheek naar Crabbehof. De winkel heet Tante Pip en woensdag was de feestelijke opening samen met wethouder Peter Heijkoop. "Ik ben heel blij met deze locatie."
Alexander Eleveld | 16 juni 2021 18:00 | Aangepast op 16 juni 2021 18:00
De speelotheek is een winkel met tweedehands speelgoed. Hier kun je dus goedkoper speelgoed kopen of knuffels en poppen lenen. "Het is begonnen als een bewonersinitiatief en is uitgegroeid tot een volwaardige organisatie," vertelt Bianca Pipping. "In Stadspolders was de winkel niet zichtbaar voor een breed publiek, dus daarom zijn wij op zoek gegaan naar een andere ruimte."

Wethouder Peter Heijkoop was bij de opening van de nieuwe speelotheek. Hij vertelde dat de gemeente de komende jaren wil investeren in de wijk Crabbehof. De speelotheek is wat hem betreft een goede toevoeging: "Deze wijk heeft wat extra aandacht nodig en jullie kunnen daar een bijdrage aanleveren."

Lees ook

Erik ontvangt erepenning: jarenlang betrokken bij jeugd en verenigingen

Erik van Noordenne (62) heeft de erepenning van Hardinxveld-Giessendam ontvangen. Van Noordenne krij...

Daan opnieuw benoemd tot kinderburgemeester van Zwijndrecht: 'We merkten dat hij er net lekker inzat'

Een bijzonder moment dinsdagavond in het gemeentehuis van Zwijndrecht: de 11-jarige Daan van den Hoe...

GGD komt naar je toe dit najaar: ‘Veel vragen over gezondheid’

Wie met gezondheidsvragen zit, maar de weg naar een huisarts of de GGD niet weet te vinden wordt dit...

Ronde van Nederland-etappe doorkruist onze streek, finish op Zwijndrechtsebrug

De eerste etappe van de Tour of Holland, de opvolger van de Ronde van Nederland, loopt volledig door...

Let op: deze bruggen zijn 's nachts tijdelijk dicht

Komende week is zowel de Papendrechtsebrug als de Wantijbrug een nacht afgesloten voor verkeer. Rijk...

Onzekere toekomst cultuurcentrum DOOR: vrijwilligers zoeken nieuw bestuur

Door het wegvallen van subsidie en een bestuur dat geen uitweg meer ziet gaat cultuurcentrum DOOR in...