Dordrecht, Netherlands

Speld op Spuiboulevard als aftrap voor boomplantingen

Op de middenberm van de Spuiboulevard heeft wethouder Marco Stam een grote speld geplaatst. De speld staat symbool voor het planten van 100 nieuwe bomen in de stad.
Corrado Francke | 30 juni 2020 13:43 | Aangepast op 30 juni 2020 13:43
Een afspraak in het coalitieakkoord is dat er voor elke 1000 nieuwe inwoners van Dordrecht 100 nieuwe bomen worden geplant. Hiermee wordt nu gestart: inwoners kunnen de hele maand juli een locatie voor een nieuwe boom doorgeven in een digitale kaart.

Er zijn volgens de gemeente ongeveer 400 locatie-suggesties nodig. Een team specialisten gaat de aangedragen locaties onderzoeken en bedenkt, indien nodig, een alternatief. Inwoners kunnen ook een soort boom kiezen.

Een locatie voor een nieuwe boom aandragen is mogelijk via www.dordrecht.nl/bomenprikker

Meest gelezen

Motorrijder (22) overleden na ernstig ongeluk

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 2 mrt 2026 10:56

Lees ook

Bijna vijftig jaar inzet voor Dordrecht: Leen de Koning benoemd tot ereburger

Ereburger van Dordrecht worden, het is niet voor iedereen weggelegd. Toch mag Leen de Koning zichzel...

Tientallen huizen in deze wijk in raptempo opgeleverd: 'Haalbaar voor starters'

In een uitzonderlijk snel tempo van slechts acht maanden zijn veertien gloednieuwe woningen opgeleve...

Fransman ramt politieauto, agent gewond en snelweg deels dicht

Een Fransman is vrijdagochtend aangehouden langs de A16 bij Dordrecht. De man was op de vlucht voor ...

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

De Baanhoekbrug tussen Dordrecht en Sliedrecht is per direct dicht voor autoverkeer. Bij een inspect...

Alle gemeenten in onze streek gaan oefenen met noodsteunpunten: 'Belangrijk om te ervaren'

In de hele streek zullen gemeentes gaan oefenen noodsteunpunten. Met de verschillende pilots kan er ...

Waarom deze ouderen niet zónder contanten kunnen: ‘Blij met onze geldmaat!’

Een geldautomaat, wie gebruikt het nog? Ondanks dat het gebruik ervan al jaren terugloopt, blijkt ui...