Woensdag is het nieuwe Aquarama op het terrein van Duurzaamheidscentrum Weizigt met een feestelijk programma geopend.
Rowan Havelaar | Redactie Streekomroep | 20 augustus 2026 17:00
Redactie Streekomroep | 28 augustus 2026 11:09
Redactie Streekomroep | 22 augustus 2026 10:00
Op de A16 richting Breda is donderdagmiddag in de Drechttunnel een ongeluk gebeurd met twee vrachtwagens. De parallelbuis van de tunnel was afgesloten vanwege bergingswerkzaamheden. Inmiddels is de weg weer vrij.
De gemeente Dordrecht heeft extra steunconstructies laten plaatsen in parkeergarage Visstraat. Hierdoor is het acute risico weg, aldus de gemeente. De garage werd vrijdagavond halsoverkop gesloten nadat er een scheur was aangetroffen op de bovenste verdieping.
De aanvoerder van FC Dordrecht Sem Valk maakt de overstap naar Telstar. In Velsen-Zuid tekent de verdediger een contract tot medio 2029. De verdediger speelde 71 wedstrijden voor de Schapekoppen, waarin hij vier keer trefzeker was. “Ik ga jullie enorm missen.”
Een preventieve fouilleeractie in Dordrecht bleek afgelopen week al na vijf minuten niet voor niks te zijn geweest. Bij de eerste persoon die werd gecontroleerd, werd een grote hoeveelheid pillen gevonden zonder geldig recept. Ook werd een mes aangetroffen.
Gertjan van der Linden uit Dordrecht heeft nu ook een permanente schorsing aan zijn broek gekregen van de internationale rolstoelbasketbalfederatie (IWBF) wegens schending van de ethische code.
Het werk aan de nieuwe brugklep van de Papendrechtsebrug vordert gestaag. Het laswerk zit er voor 95 procent op en de brugklep is op spectaculaire wijze omgedraaid. Nu krijgt de klep nog een speciale behandeling om hem te beschermen tegen weersomstandigheden en roest.