TV Dordrecht zendt iedere dag een aflevering uit van een mini-documentaire over de Spionagewet.
Redactie Streekomroep | 16 september 2026 16:00
Redactie Streekomroep | 8 september 2026 14:00
Coen Theuwis | Redactie Streekomroep | Denise Vlasblom | 17 september 2026 18:00
Huiskat Yvy gaat normaal gesproken de deur niet uit, maar toch belandde het dier woensdag in een benarde positie. Via het open zolderraam van het huis van baasje Elvira van Bloois ging ze voor het eerst naar buiten en kwam vast te zitten tussen een zonnepaneel op het dak. “We hebben uren naar haar gezocht, tot mijn zoon een oortje boven het zonnepaneel zag uitsteken.”
De politie in Ridderkerk heeft een automobilist van de weg geplukt, die al rijdend lachgas aan het gebruiken was. In zijn vlucht voor de politie reed hij met snelheden van meer dan 100 kilometer per uur door het dorp, waarbij ternauwernood een botsing met een lijnbus werd voorkomen.
De man die ervan wordt verdacht een 88-jarige vrouw uit Dordrecht met een babbeltruc te hebben bestolen, wordt nu herkenbaar getoond. Hij kreeg vorige week na de uitzending van Bureau Rijnmond de kans zichzelf bij de politie te melden, maar heeft dat niet gedaan.
De gemeente Dordrecht is deze week een proef gestart met twee elektrische deelauto’s voor bewoners van de Boogjes en omgeving met een parkeervergunning. De auto’s vormen een extra manier van reizen, tijdens de sloop en nieuwbouw van de parkeergarage Spuihaven.
De gemeente Ridderkerk heeft besloten uit voorzorg een aantal bronzen beelden weg te halen uit de openbare ruimte. De reden hiervoor is dat in de afgelopen tijd meerdere bronzen voorwerpen zijn gestolen. Ook is er een poging tot diefstal geweest.
Molenstichting SIMAV (Stichting tot Instandhouding van Molens in de Alblasserwaard en de Vijfheerenlanden) is genomineerd voor de VriendenLoterij Molenprijs 2026. De stichting maakt kans op 50.000 euro met het educatieve project ‘Waar is de molenaar?’. Vanaf deze woensdag kan het publiek op het 3D-spel van SIMAV stemmen.