TV Dordrecht zendt iedere dag een aflevering uit van een mini-documentaire over de Spionagewet.
Redactie Streekomroep | 1 september 2026 23:26
Redactie Streekomroep | 28 augustus 2026 11:09
Redactie Streekomroep | 22 augustus 2026 10:00
Het mag dan nog ruim een maand duren voordat de zomer voorbij is, de Schaatsbaan Dordrecht staat alweer lekker vol. Tijdens het jaarlijkse ‘zomerkamp’ komen schaatsers van verschillende niveaus er dagelijks trainen om hun techniek verder aan te scherpen. “Het is wel een klap in je gezicht als je weer naar buiten stapt.”
De gemeente Ridderkerk heeft besloten uit voorzorg een aantal bronzen beelden weg te halen uit de openbare ruimte. De reden hiervoor is dat in de afgelopen tijd meerdere bronzen voorwerpen zijn gestolen. Ook is er een poging tot diefstal geweest.
De gemeente Ridderkerk en de politie waarschuwen voor oplichters die langs de deur gaan bij inwoners en via een sluwe babbeltruc weten binnen te komen bij de mensen. Door deze babbeltruc zijn er al bij meerdere mensen bezittingen gestolen.
In een nieuwe aflevering van Studio De Witt staat zaterdag theatervoorstelling 'De Stem van Dordt' centraal. De voorstelling is van het Dordtse gezelschap Het Dordts Zuigkwintet.
Huiskat Yvy gaat normaal gesproken de deur niet uit, maar toch belandde het dier woensdag in een benarde positie. Via het open zolderraam van het huis van baasje Elvira van Bloois ging ze voor het eerst naar buiten en kwam vast te zitten tussen een zonnepaneel op het dak. “We hebben uren naar haar gezocht, tot mijn zoon een oortje boven het zonnepaneel zag uitsteken.”
De aanvoerder van FC Dordrecht Sem Valk maakt de overstap naar Telstar. In Velsen-Zuid tekent de verdediger een contract tot medio 2029. De verdediger speelde 71 wedstrijden voor de Schapekoppen, waarin hij vier keer trefzeker was. “Ik ga jullie enorm missen.”