TV Dordrecht zendt iedere dag een aflevering uit van een mini-documentaire over de Spionagewet.
Corrado Francke | 23 september 2026 17:00
Redactie Streekomroep | 16 september 2026 16:00
Corrado Francke | 19 september 2026 11:20
De weekmarkt in Giessenburg verkast tijdelijk naar een andere plek. Vanwege werkzaamheden aan de Dorpsstraat is de markt vanaf zaterdag 19 september aan de Peursumseweg te vinden, op het parkeerterrein bij Gezondheidscentrum Giessenburg.
Het monumentale pand ‘De Boterbeurs’ in de Dordtse binnenstad, was jarenlang niet te bezoeken. Tot afgelopen weekend: tijdens Open Monumentendag liet architect en bewoner Hendrik Jan Groeneweg trots zien hoe het geworden is. “De bezoekers die het gebouw verlieten, waren ongelofelijk enthousiast.”
De vierde editie van de Binnenvaartdagen in Zwijndrecht zijn groter dan ooit. Het meerdaagse festival heeft extra kraampjes, foodtrucks en zelfs een hijskraan om vanaf te bungeejumpen. “We hoeven niet alleen naar Dordrecht, we hebben zelf ook wat”, zegt de trotse organisator Piet de Bruin.
De parkeergarage Visstraat in het centrum van Dordrecht blijft nog zeker een aantal maanden dicht. De gemeente wacht nog op een definitief rapport van het onderzoek naar de technische staat van de parkeergarage, dat dit najaar wordt verwacht. Daarna moeten concrete maatregelen worden genomen.
Herman J., de oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht die is veroordeeld voor kinderporno, heeft nu ook beroering veroorzaakt in de goochelwereld. Hij zou jaren geleden jonge goochelaars ongepaste berichten hebben gestuurd.
Drie actievoerders van Greenpeace hebben vrijdagochtend kort gedemonstreerd aan de Baanhoekweg in Dordrecht. Ze stonden op het dak van chemiebedrijf Chemours met een vlag in hun handen met daarop de tekst ‘Stop het gif van Chemours’.