Dordrecht, Netherlands

Sponsoren op bezoek bij laatste training CitySWim

Het kwam met bakken uit de hemel vallen, maar dat hield de zwemmers die zaterdag meedoen aan de City Swim niet tegen om woensdagavond voor de laatste keer te trainen. Onder de parasols van 'T Vlak stonden alle sponsoren om de zwemmers te steunen.
Alka Goos | 30 augustus 2018 15:50 | Aangepast op 30 augustus 2018 15:50
Meer dan 400 mensen doen dit jaar mee met de City Swim en dat is volgende de organisatie een ontzettend hoog aantal. Daarbij hield ook Marco Stam een praatje om de sponsoren te bedanken. De hoop is om een mooi bedrag binnen te halen voor de strijd tegen kanker.

Naast zwemmen wordt er binnenkort ook gefietst. Ook de opbrengst van deze fietstocht gaat naar City Swim. Een van de deelnemers aan deze fietstocht is raadslid Kitty Kruger. "Ik kan niet zo goed zwemmen, dus ik ga fietsen."

Lees ook

Veiligheidscamera geplaatst bij toekomstige opvang amv'ers

De gemeente Papendrecht heeft een bewakingscamera geplaatst bij een opvanglocatie voor minderjarige...

Het Jaar Van: de verdwaalde trucker die een fietsbrug aan gort reed en viral ging

Het werd begin dit jaar wereldnieuws: een trucker die over een fietsbruggetje rijdt en een spoor van...

19-jarige heeft ruim honderd kilo illegaal vuurwerk in huis

De politie heeft dinsdag meer dan 100 kilo illegaal vuurwerk in beslag genomen. De 19-jarige bewoner...

In de rij voor oliebollen en het laatste vuurwerk: 'Volgend jaar? Een extra borreltje'

De laatste dag van het jaar is aangebroken en dat betekent vuurwerk en oliebollen. Bij de oliebollen...

Lichtjesfestival maakt dit plein een stuk kleurrijker: 'Je komt in een andere wereld'

Op het Energieplein in Dordrecht was dinsdagavond veel meer licht dan normaal. Tijdens het Lichtjesf...

Kinderopvang op slot na vernietigend rapport: ‘Ophouden met je gejank!’

Kinderopvang Happy4kids in Dordrecht moet de deuren sluiten. Een vernietigend inspectierapport met ‘...