Dordrecht, Netherlands

Sponsorloop Roparun tijdens Koningsspelen

Basisschool De Repelaer hield vanochtend tijdens de Koningsspelen een sponsorloop voor de Roparun. De kinderen hebben met succes gezocht naar sponsoren, want er is een geld bedrag opgehaald van in totaal ongeveer 5600 euro.
Alka Goos | 20 april 2018 12:18 | Aangepast op 20 april 2018 12:18
Juf Marie Louise Ruben is trots op de kinderen. Zelf loopt ze ook mee tijdens de Roparun. Tijdens Pinksteren lopen ze van Parijs naar Rotterdam om zo geld op te halen. "Het is niet voor onderzoek, maar om mensen met kanker nog een plezierig leven te geven."

De rest van de dag konden de kinderen allemaal spelletje doen, springen op een luchtkussen en een speciale Koningsspelen lunch eten.

Meest gelezen

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Straks ook op zondag vier sprinters per uur? NS doet voorstel

Het hele weekend, vier keer per uur een Sprinter trein laten rijden tussen Dordrecht en Den Haag. De...

Grote Kerk wordt 'ingepakt' om afbrokkelende stenen op te vangen

De Grote Kerk in Dordrecht wordt vanaf juli 'ingepakt'. Rondom de toren wordt een vangnet geplaatst,...

Taakstraf voor Dordtenaar (51) die drugslab runde

De man die in een bedrijfspand aan de Rijksstraatweg in Dordrecht een drugslab runde, is veroordeeld...

Vier zeges op rij voor FC Dordrecht, huurlingen zijn goud waard

FC Dordrecht had sinds 2019 niet meer bij Jong AZ gewonnen, maar daar kwam maandagavond verandering ...

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

In de gemeente Molenlanden is er veel ophef over de mogelijke komst van een nieuwe opvanglocatie voo...

Amarise (10) heeft zeldzame spierziekte, rolstoelbus zou helpen: ‘We tillen ons een hernia’

Het Dordtse gezin Fledderman is een crowdfundig gestart, in de hoop een rolstoelbus bij elkaar te sp...