Dordrecht, Netherlands

Spoorbrug Moerdijk drie dagen dicht

Het treinverkeer tussen Dordrecht en West-Brabant ligt volgende week drie dagen stil.
Wilianne Schakel | 8 april 2016 12:33 | Aangepast op 8 april 2016 12:33
Op woensdag, donderdag en vrijdag rijden er geen treinen over de spoorbrug. Er zijn haarscheurtjes in één van de spoorbruggen gevonden en die moeten dringend gerepareerd worden.

Over de HSL-brug blijven wel treinen rijden.

De haarscheurtjes zijn ontdekt bij reguliere controles aan de brug. Die kunnen gevaarlijke situaties opleveren, zegt ProRail vrijdag. De werkzaamheden kunnen alleen plaatsvinden als het treinverkeer wordt stilgelegd.

De afsluiting heeft niet alleen gevolgen voor het personenvervoer. Ook kunnen er geen goederentreinen over het spoor. Deze moeten via een omleiding naar hun bestemming.

Lees ook

Nog niet alle kinderen Happy4kids hebben andere plek: ‘We zijn in overleg’

Voor een deel van de tientallen kinderen die na de sluiting van Happy4kids geen alternatief hebben, ...

Dordtse Decemberdagen ‘zeer succesvol’ volgens organisatie, dit is waarom

Trots overheerst bij de organisatie van de Dordtse Decemberdagen. Het evenement is naar eigen zeggen...

Sporthal uit voorzorg dicht: sneeuw en regen maken dak erg zwaar

De Sophiahal in Hendrik-Ido-Ambacht is uit voorzorg gesloten. Het dak van de hal wordt door de (smel...

Man filmt onder jurk van winkelende vrouw, maar staat zelf óók op camera

Winkelen in een zaak in de Dordtse Merwedestraat loopt voor een 33-jarige bewoonster van die stad ve...

Veel rook bij Fokker Aerospace door brand in afzuiginstallatie

In een hal bij Fokker Aerospace aan de Anthony Fokkerweg in Papendrecht heeft donderdagavond brand g...

Eerste winterse versterking FC Dordrecht is 23-jarige verdediger

Björn Hardley is de eerste nieuweling voor FC Dordrecht deze transferperiode. De 23-jarige verdedige...