gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Spoorovergang Mijlweg moet terug

Arjan de Looze van ChristenUnie/SGP heeft het college gevraagd hoe het mogelijk is dat de fietsdoorsteek naar de Meubelboulevard op de Mijlweg plots is verdwenen. Prorail heeft onderhoud uitgevoerd aan het spoorlijntje en zonder aankondiging meteen de overgang verwijderd.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De Looze begrijpt er helemaal niets van: "Vroeger kon je vanuit Wielwijk zo naar de Gamma rijden, maar nu moet je bijna een kilometer omfietsen. Dat kan niet en hoeft ook helemaal niet". Met veiligheid heeft het weghalen van de overgang niets te maken, meent De Looze. Ook via de officiële ingang van de Meubelboulevard moet je de spoorrail over. Bovendien zou er maar één keer par dag een goederentreintje overheen rijden en dan rijdt hij ook nog eens stapvoets.Arjan de Looze wil van het college weten hoe dit zomaar heeft kunnen gebeuren en dat de overgang wordt hersteld. Hij heeft inmiddels al te horen gekregen dat de zaak wordt uitgezocht. Het college was nog niet op de hoogte van de actie van Prorail.

Lees ook

distelapparath-drive-in-theater-5164481

Drive-in bioscoop door weersvoorspellingen verplaatst: ‘Veiligheid voorop’

De drive-in bioscoop waar komend weekend aan de Laan van Europa elf films vertoond zouden worden, gaat niet door. Dat heeft de organisatie besloten vanwege de verwachte stormachtige weersomstandigheden. De unieke manier om films te bekijken wordt nu verplaatst naar begin volgend jaar.

Politiebusje-768x507

42 boetes en drie aanhoudingen bij verkeerscontrole

Bij een verkeerscontrole in Ridderkerk zijn vorige week 45 bekeuringen uitgedeeld en heeft de Belastingdienst ruim 66.000 euro geïnd. Drie bestuurders werden aangehouden voor rijden onder invloed, meldt de gemeente.

Nanning Mol Europarcs

Bewoners vakantiepark moeten weg, handhaving gaat door ondanks bezwaren

De gemeente Dordrecht blijft optreden tegen permanente bewoning op vakantiepark Europarcs. Dat schrijft burgemeester Nanning Mol in antwoord op vragen van politieke partij Beter voor Dordt, die had gevraagd de handhaving voorlopig stil te leggen.

vastintunnelbusink

Vrachtwagen rijdt zich vast in tunnel

Een vrachtwagen is donderdagmiddag vast komen te zitten in een tunneltje in Dordrecht. Het gaat om de zogenoemde Blauwe Tunnel aan de Dubbeldamseweg Zuid.

yv20261024A1C09652

Onmachtig FC Dordrecht onderuit tegen VVV-Venlo: 2-4

FC Dordrecht heeft de winnende start van de tweede periode een dramatisch vervolg gegeven. In eigen huis was de ploeg kansloos tegen VVV-Venlo, de nieuwe nummer twee van de Keuken Kampioen Divisie: 2-4.

SWO.Telefooncirkel (5)

Paulien Moen (76) zet zich al vijftien jaar in voor telefooncirkel: ‘Fijn om mensen te kunnen helpen’

Geen telefoonboom, maar een telefooncirkel. Daar zet Paulien Moen (76) zich al vijftien jaar als vrijwilliger voor in. Iedere vrijdagochtend belt zij de eerste deelnemer van haar cirkel. Het doel: “Mensen die zich alleen voelen in contact brengen met elkaar.”