gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Spoorovergang Mijlweg moet terug

Arjan de Looze van ChristenUnie/SGP heeft het college gevraagd hoe het mogelijk is dat de fietsdoorsteek naar de Meubelboulevard op de Mijlweg plots is verdwenen. Prorail heeft onderhoud uitgevoerd aan het spoorlijntje en zonder aankondiging meteen de overgang verwijderd.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De Looze begrijpt er helemaal niets van: "Vroeger kon je vanuit Wielwijk zo naar de Gamma rijden, maar nu moet je bijna een kilometer omfietsen. Dat kan niet en hoeft ook helemaal niet". Met veiligheid heeft het weghalen van de overgang niets te maken, meent De Looze. Ook via de officiële ingang van de Meubelboulevard moet je de spoorrail over. Bovendien zou er maar één keer par dag een goederentreintje overheen rijden en dan rijdt hij ook nog eens stapvoets.Arjan de Looze wil van het college weten hoe dit zomaar heeft kunnen gebeuren en dat de overgang wordt hersteld. Hij heeft inmiddels al te horen gekregen dat de zaak wordt uitgezocht. Het college was nog niet op de hoogte van de actie van Prorail.

Lees ook

IMG_0851

Skatepark krijgt een flinke opknapbeurt

Het kleine skateparkje aan de Groenezoom in Dordrecht wordt vernieuwd. Hoewel de baan niet groter wordt, komen er wel meer obstakels bij. Zo moet het vernieuwde skatepark straks meer mogelijkheden bieden voor kinderen en jongeren uit de buurt om te skaten en te bewegen.

Sara bij Jetten foto David Mingelen

Chronisch zieke Sara (11) praat met premier Rob Jetten: 'Hij zei dat hij er iets mee gaat doen'

De chronisch zieke Sara Verbrugge (11) uit Dordrecht heeft deze week gesproken met premier Rob Jetten over zeldzame ziektes en de problemen waar mensen met een beperking dagelijks tegenaan lopen. "Ik vond de premier heel aardig en hij zei ook dat hij er iets mee ging doen."

dji_fly_20240115_134026_347_1705322498595_photo_optimized

Zwijndrechtsebrug komende nacht tóch bereikbaar: 'Werkzaamheden voorspoedig verlopen'

Goed nieuws voor automobilisten, fietsers en voetgangers die normaal gesproken gebruikmaken van de Zwijndrechtsebrug. De werkzaamheden aan de brug zijn zo voorspoedig verlopen, dat de afsluiting van komende nacht niet meer nodig is.

politie

Dordtenaar vlucht door weilanden na mogelijke inbraak in Brabant

Een Dordtse man (23) is in de nacht van zondag op maandag op de vlucht geslagen voor de politie na een vermoedelijke poging tot inbraak in het Brabantse plaatsje Lepelstraat. De Dordtenaar rende daarbij door verschillende weilanden. Met behulp van een hondengeleider is hij uiteindelijk in de boeien geslagen.

Douane française drugsvondst

Man opgepakt na vondst 4 ton cocaïne, mogelijk link met Bolle Jos

In Dordrecht is vorige week een man aangehouden die wordt verdacht van betrokkenheid bij de invoer van bijna 4.000 kilo cocaïne. De man werd vrijdag 4 september aangehouden, meldt het OM. De partij waar hij mee in verband wordt gebracht, werd maandag aangetroffen in containers in de Franse haven van Duinkerke.

boot corrie (1)

‘De echte hoofdprijs was deze fantastische avond’: Corrie wint derde prijs Gondelvaart

Voor het eerst vaart Corrie van Rijswijk dit jaar alleen mee tijdens de Gondelvaart in Giessen-Oudekerk. Dat haar eerste solo-deelname meteen goed was voor een derde prijs, maakt de prestatie extra bijzonder. “Geweldig, ik kan het niet anders zeggen.”