gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Spoorovergang Mijlweg moet terug

Arjan de Looze van ChristenUnie/SGP heeft het college gevraagd hoe het mogelijk is dat de fietsdoorsteek naar de Meubelboulevard op de Mijlweg plots is verdwenen. Prorail heeft onderhoud uitgevoerd aan het spoorlijntje en zonder aankondiging meteen de overgang verwijderd.

Peter Tromp |  | Aangepast op
De Looze begrijpt er helemaal niets van: "Vroeger kon je vanuit Wielwijk zo naar de Gamma rijden, maar nu moet je bijna een kilometer omfietsen. Dat kan niet en hoeft ook helemaal niet". Met veiligheid heeft het weghalen van de overgang niets te maken, meent De Looze. Ook via de officiële ingang van de Meubelboulevard moet je de spoorrail over. Bovendien zou er maar één keer par dag een goederentreintje overheen rijden en dan rijdt hij ook nog eens stapvoets.Arjan de Looze wil van het college weten hoe dit zomaar heeft kunnen gebeuren en dat de overgang wordt hersteld. Hij heeft inmiddels al te horen gekregen dat de zaak wordt uitgezocht. Het college was nog niet op de hoogte van de actie van Prorail.

Lees ook

Yunus1920.jpg

Jeugdspeler Younous tekent eerste profcontract bij FC Dordrecht

FC Dordrecht legt de 19-jarige Yunus Younous vast. De spits uit de jeugdopleiding tekent zijn eerste profcontract bij de Schapekoppen en gaat een verbintenis aan tot medio 2029. In het vriendschappelijke duel met Schalke 04 II (3-0) maakte Younous zijn eerste officieuze doelpunt voor FC Dordrecht.

knik in kabel spoor ProRail

Knik in kabel leidt tot chaos op spoor, maar wat is de precieze oorzaak?

Ruim een week reed er geen enkele trein vanaf Rotterdam naar het zuiden. Eén van de belangrijkste spoorverbindingen van Nederland kwam stil te liggen door een brand in een kabelgoot langs het spoor. De oorzaak? Een knik in een kabel, mogelijk als gevolg van uitzetting door de hitte.

Wantijbad vol

Bestuur Wantijbad reageert op duik in gesloten zwembad: ‘Licht onhandig’

Medewerkers van het Wantijbad namen vrijdag 26 juni tijdens code rood met hun families een verfrissende duik in een verder gesloten zwembad. Het bestuur noemt nu de situatie "licht onhandig”, blijkt uit beantwoording van wethouder Marc Merx op politieke vragen.

moerdijkbrug

Werkzaamheden aan Moerdijkbrug , verkeer moet rekening houden met vertraging

Verkeer op de A16 moet de komende tijd al rekening houden met vertraging vanwege de afsluiting van de Papendrechtsebrug, maar deze en volgende week wordt dat mogelijk nog iets erger. Vanaf dinsdagavond werkt Rijkswaterstaat namelijk aan de Moerdijkbrug. In de richting van Rotterdam tot de aansluiting met de N3 is één rijstrook afgesloten.

ozempicasz

Ziekenhuis waarschuwt voor vervalste afslankmedicatie op internet: één patiënt opgenomen in ASz

Artsen en apothekers van het Dordtse Albert Schweitzer ziekenhuis en het Deventer Ziekenhuis waarschuwen voor vervalste afslankmedicatie die wordt aangeboden op internet. In beide ziekenhuizen is afgelopen winter een patiënt in ernstige toestand opgenomen na het gebruik van online gekochte afslankinjecties.

20260324 - Hennepkwekerij opgerold na integrale controle

Hennepkwekerij ontmanteld na anonieme melding

Een anonieme melding heeft begin deze maand geleid tot het oprollen van een hennepkwekerij in Hendrik-Ido-Ambacht. De kwekerij werd ontdekt in een woning in de wijk Kruiswiel.