gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht en Telstar blijven, na vermakelijk begin, steken op gelijkspel

bf99dbc7ef24bbd46c06baf8f896eb54

Al na twaalf minuten stond de teller op drie doelpunten bij FC Dordrecht – Telstar. Ondanks deze spectaculaire start bleven de teams steken op een gelijkspel: 2-2. Jaymillio Pinas nam beide Dordtse treffers voor zijn rekening.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Het was maar goed dat de uitsupporters vijf minuten voor de aftrap het stadion betraden, want anders misten zij twee heel vroege goals. Jaymillio Pinas schoot FC Dordrecht al na 52 seconden op voorsprong na een mooi wippertje van Samuele Longo, maar nog geen twee minuten later herstelde Tom Overtoom de balans met een ware vuurpijl in de kruising: 1-1.

Plet scoort weer tegen Dordt
FC Dordrecht, dat vergeleken NAC-thuis vorige week aantrad met Anouar El Azzouzi en Sergio Tremour in plaats van Sefik Abali en Benjamin Reemst, leek wel even van slag. Glynor Plet, uitgerekend dé man om in de gaten te houden in luchtduels, kopte na twaalf minuten de 2-1 binnen. Zo had de man bij Telstar die bij ieder doelpunt een mandje in de lucht hijst veel te doen in de openingsfase.

Ook Dordt-doelman Liam Bossin verveelde zich niet. Met zijn vingertoppen voorkwam hij dat Christos Giousis een hoekschop in één keer tot de derde Noord-Hollandse treffer promoveerde. De bezoekers zetten daar maar weinig tegenover, want veel passes waren te onzuiver om gevaarlijk te worden. Tien minuten voor rust kwam daar verandering in. Jaymillio Pinas rondde af na een fraaie pass van Anouar El Azzouzi en bracht FC Dordrecht zo op gelijke hoogte: 2-2.
Mazzeltje voor de ploeg van trainer Michele Santoni was dat Glynor Plet, de afgelopen seizoenen steevast trefzeker tegen de Dordtenaren, geblesseerd in de kleedkamer achterbleef. Zijn vervanger Yahya Boussakou glipte vlak na rust iets te makkelijk langs Jop van der Avert, maar schoot naast.
Giousis leek even later onderweg naar een nieuwe voorsprong voor Telstar, al dacht El Azzouzi daar anders over. Met een knappe tackle lag hij de Griek in de weg die te veel tijd nodig had om tot een schot te komen. De thuisclub bleef gevaarlijker, want Jonathan Mulder kopte op de paal en de rebound was niet aan Delvechio Blackson besteed.

Aanvallend te pover
Aan de invallers de taak om alsnog de drie punten binnen te hengelen. Verdedigend stond het allemaal prima, maar aanvallend was het te pover voor beide teams. De wedstrijd sukkelde richting het einde en zo bleven de teams steken op een gelijkspel: 2-2.

Opstelling FC Dordrecht: Bossin; El Azzouzi (Wielzen/79), Van Huizen, Van der Avert, Schippers, Schuurman, Suray, Brito (Doesburg/79); Tremour (Reemst/61), Longo, Pinas (Savastano/61)

Lees meer over:

Lees ook

foto artikel leny

Leny (87) is al meer dan dertig jaar vrijwilliger en geniet nog steeds: 'Plantjes zijn altijd blij'

Tuinieren, snoeien en planten. Dat zijn de dingen die de 87-jarige Leny Mars het liefste doet. En al deze hobby’s combineert Leny al jaren bij haar vrijwilligerswerk bij Arboretum Munnike Park. Een botanische tuin midden in Zwijndrecht. “Het is een vrij leven en ik heb het altijd leuk gevonden.”

INV.20266.313-34173-247329

Bekijk hier de samenvatting van FC Dordrecht – Schalke 04 II (3-0)

De kop is eraf voor FC Dordrecht, dat zaterdag een 3-0 oefenzege op Schalke 04 II boekte. De goals kwamen van aanvoerder Sem Valk, spits Yunus Younous en de recent in het huwelijksbootje gestapte Nicolas Rossi.

dag-van-de-bouw_tcm26-356290

Papendrechtsebrug opent bouwhekken voor open dag: 'Spannend!'

Altijd al een kijkje willen nemen bij het nieuwe bruggebouw van de Papendrechtsebrug? Deze zaterdag gaan de bouwhekken wagenwijd open voor het publiek. Dit is in het kader van de De Dag van de Bouw.

DSC_7608 (1)

Alle oefenduels FC Dordrecht bekend: drie beloftenploegen, vier keer in eigen stadion

Twee regioderby’s, drie beloftenploegen en twee tegenstanders uit ‘de woestijn’: het volledige oefenprogramma van FC Dordrecht is bekend. Waar de Krommedijkclub de afgelopen seizoen nog weleens een uitstapje maakte naar Zeeland, Noord-Brabant of Gelderland, blijft de ploeg deze voorbereiding dichtbij huis.

Clip0003.MXF.00_04_29_27.Still001

Regenachtige voorspelling laat Wantijpop-organisator koud: 'Het belooft een feestje te worden!'

De laatste voorbereidingen van het jaarlijks terugkerend evenement Wantijlive en Wantijpop zijn, ondanks de grijze lucht, volledig afgerond. Hoewel de regendruppels de crew soms verrassen, is de sfeer goed en wordt er uitgekeken naar de show. "Het gras ligt er verassend goed bij, dus het moet vanavond helemaal goed komen", aldus organisator Magchiel Koekkoek.

politie seringenstraat

Politie voert stopgesprekken over strafbare uitingen op sociale media

De politie in Papendrecht heeft met zes personen stopgesprekken gevoerd over strafbare uitingen die zij onder een bericht van de gemeente Papendrecht over huisvesting voor statushouders plaatsten op sociale media. De politie wil hiermee benadrukken dat niet alles wat wordt geplaatst op sociale media toegestaan is.