gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht en Telstar blijven, na vermakelijk begin, steken op gelijkspel

bf99dbc7ef24bbd46c06baf8f896eb54

Al na twaalf minuten stond de teller op drie doelpunten bij FC Dordrecht – Telstar. Ondanks deze spectaculaire start bleven de teams steken op een gelijkspel: 2-2. Jaymillio Pinas nam beide Dordtse treffers voor zijn rekening.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Het was maar goed dat de uitsupporters vijf minuten voor de aftrap het stadion betraden, want anders misten zij twee heel vroege goals. Jaymillio Pinas schoot FC Dordrecht al na 52 seconden op voorsprong na een mooi wippertje van Samuele Longo, maar nog geen twee minuten later herstelde Tom Overtoom de balans met een ware vuurpijl in de kruising: 1-1.

Plet scoort weer tegen Dordt
FC Dordrecht, dat vergeleken NAC-thuis vorige week aantrad met Anouar El Azzouzi en Sergio Tremour in plaats van Sefik Abali en Benjamin Reemst, leek wel even van slag. Glynor Plet, uitgerekend dé man om in de gaten te houden in luchtduels, kopte na twaalf minuten de 2-1 binnen. Zo had de man bij Telstar die bij ieder doelpunt een mandje in de lucht hijst veel te doen in de openingsfase.

Ook Dordt-doelman Liam Bossin verveelde zich niet. Met zijn vingertoppen voorkwam hij dat Christos Giousis een hoekschop in één keer tot de derde Noord-Hollandse treffer promoveerde. De bezoekers zetten daar maar weinig tegenover, want veel passes waren te onzuiver om gevaarlijk te worden. Tien minuten voor rust kwam daar verandering in. Jaymillio Pinas rondde af na een fraaie pass van Anouar El Azzouzi en bracht FC Dordrecht zo op gelijke hoogte: 2-2.
Mazzeltje voor de ploeg van trainer Michele Santoni was dat Glynor Plet, de afgelopen seizoenen steevast trefzeker tegen de Dordtenaren, geblesseerd in de kleedkamer achterbleef. Zijn vervanger Yahya Boussakou glipte vlak na rust iets te makkelijk langs Jop van der Avert, maar schoot naast.
Giousis leek even later onderweg naar een nieuwe voorsprong voor Telstar, al dacht El Azzouzi daar anders over. Met een knappe tackle lag hij de Griek in de weg die te veel tijd nodig had om tot een schot te komen. De thuisclub bleef gevaarlijker, want Jonathan Mulder kopte op de paal en de rebound was niet aan Delvechio Blackson besteed.

Aanvallend te pover
Aan de invallers de taak om alsnog de drie punten binnen te hengelen. Verdedigend stond het allemaal prima, maar aanvallend was het te pover voor beide teams. De wedstrijd sukkelde richting het einde en zo bleven de teams steken op een gelijkspel: 2-2.

Opstelling FC Dordrecht: Bossin; El Azzouzi (Wielzen/79), Van Huizen, Van der Avert, Schippers, Schuurman, Suray, Brito (Doesburg/79); Tremour (Reemst/61), Longo, Pinas (Savastano/61)

Lees meer over:

Lees ook

busink

Man met onbegrepen gedrag uit flat gehaald: ‘Vaker een punt van aandacht’

De politie heeft donderdagmiddag een man uit een flatwoning aan de Dordtse Blaauwweg gehaald. Hij is niet aangehouden, maar overgedragen aan de crisisdienst. Agenten hebben daarbij geholpen: nadat zijn deur is ingeramd, is de man in een vacuümmatras meegenomen.

foto blizz tandarts 1

Budgettandarts voor mensen die het niet breed hebben: ‘Iedereen verdient goede zorg’

Wie door een laag inkomen, angst of onbekendheid nooit zijn of haar gebit laat controleren, kan op termijn flink in de problemen komen. Om die mensen te helpen, is in Ridderkerk de 'budgettandarts' in het leven geroepen. Naar schatting gaan honderden mensen in het dorp niet naar een tandarts, en de Social Store hoopt daar verandering in te brengen.

h90foto

Defensie-helikopter maakt spectaculaire duik vlak boven rivier, dit is waarom

Het is geen alledaags gezicht: een helikopter die boven het Drierivierenpunt een duik richting het water inzet. De actie wordt vastgelegd vanuit Dordrecht en online verschijnen de nodige filmpjes, maar wat zien we nu eigenlijk?

kat vermist

Kat Oscar verdween op hoge snelheid, nu is hij terug bij Remco: 'Ik kon bijna niet praten'

Mooi nieuws: de ruim anderhalve week vermiste kat Oscar is gevonden. Oscar verdween op hoge snelheid vanuit Rijsoord, maar werd woensdagavond door iemand gezien in het Brabantse Oudenbosch. Zijn baasje Remco van Die is opgelucht: “Toen ik werd gebeld, kon ik bijna niet praten."

blij gezichten

Avondvierdaagse dag na afgelasting wel van start, dat levert vrolijke gezichten op

De Dordtse avondvierdaagse is een dag later dan gepland van start gegaan. Vanwege opgegeven noodweer moest het festijn dinsdag nog worden afgeblazen, maar met een heerlijk zonnetje, dansende kinderen en gezellige muziek is de aftrap op woensdag een groot feest.

IMG_7275 (1)

Let op: dit station staat donderdagavond opnieuw vol met hulpdiensten

Hulpdiensten zijn donderdagavond opnieuw massaal op station Dordrecht te vinden. Niet vanwege een groots incident, maar vanwege een oefening. De Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid wil hiermee de samenwerking tussen de betrokken hulpdiensten verder verbeteren.