gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

FC Dordrecht en Telstar blijven, na vermakelijk begin, steken op gelijkspel

bf99dbc7ef24bbd46c06baf8f896eb54

Al na twaalf minuten stond de teller op drie doelpunten bij FC Dordrecht – Telstar. Ondanks deze spectaculaire start bleven de teams steken op een gelijkspel: 2-2. Jaymillio Pinas nam beide Dordtse treffers voor zijn rekening.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Het was maar goed dat de uitsupporters vijf minuten voor de aftrap het stadion betraden, want anders misten zij twee heel vroege goals. Jaymillio Pinas schoot FC Dordrecht al na 52 seconden op voorsprong na een mooi wippertje van Samuele Longo, maar nog geen twee minuten later herstelde Tom Overtoom de balans met een ware vuurpijl in de kruising: 1-1.

Plet scoort weer tegen Dordt
FC Dordrecht, dat vergeleken NAC-thuis vorige week aantrad met Anouar El Azzouzi en Sergio Tremour in plaats van Sefik Abali en Benjamin Reemst, leek wel even van slag. Glynor Plet, uitgerekend dé man om in de gaten te houden in luchtduels, kopte na twaalf minuten de 2-1 binnen. Zo had de man bij Telstar die bij ieder doelpunt een mandje in de lucht hijst veel te doen in de openingsfase.

Ook Dordt-doelman Liam Bossin verveelde zich niet. Met zijn vingertoppen voorkwam hij dat Christos Giousis een hoekschop in één keer tot de derde Noord-Hollandse treffer promoveerde. De bezoekers zetten daar maar weinig tegenover, want veel passes waren te onzuiver om gevaarlijk te worden. Tien minuten voor rust kwam daar verandering in. Jaymillio Pinas rondde af na een fraaie pass van Anouar El Azzouzi en bracht FC Dordrecht zo op gelijke hoogte: 2-2.
Mazzeltje voor de ploeg van trainer Michele Santoni was dat Glynor Plet, de afgelopen seizoenen steevast trefzeker tegen de Dordtenaren, geblesseerd in de kleedkamer achterbleef. Zijn vervanger Yahya Boussakou glipte vlak na rust iets te makkelijk langs Jop van der Avert, maar schoot naast.
Giousis leek even later onderweg naar een nieuwe voorsprong voor Telstar, al dacht El Azzouzi daar anders over. Met een knappe tackle lag hij de Griek in de weg die te veel tijd nodig had om tot een schot te komen. De thuisclub bleef gevaarlijker, want Jonathan Mulder kopte op de paal en de rebound was niet aan Delvechio Blackson besteed.

Aanvallend te pover
Aan de invallers de taak om alsnog de drie punten binnen te hengelen. Verdedigend stond het allemaal prima, maar aanvallend was het te pover voor beide teams. De wedstrijd sukkelde richting het einde en zo bleven de teams steken op een gelijkspel: 2-2.

Opstelling FC Dordrecht: Bossin; El Azzouzi (Wielzen/79), Van Huizen, Van der Avert, Schippers, Schuurman, Suray, Brito (Doesburg/79); Tremour (Reemst/61), Longo, Pinas (Savastano/61)

Lees meer over:

Lees ook

Nationaal Baggermuseum nieuwe naam

museum

Nieuwe naam en miljoeneninvestering: Baggermuseum wordt uitgebreid

Het Nationaal Baggermuseum krijg een nieuwe naam en wordt uitgebreid. Dat is bekendgemaakt tijdens de viering van het 50 jarig bestaan van het museum. De grote baggerbedrijven Van Oord en Boskalis investeren 4 miljoen euro voor de bouw van een nieuw waterbouwcentrum, pal naast het huidige onderkomen in Sliedrecht.

Yunus1920.jpg

Jeugdspeler Younous tekent eerste profcontract bij FC Dordrecht

FC Dordrecht legt de 19-jarige Yunus Younous vast. De spits uit de jeugdopleiding tekent zijn eerste profcontract bij de Schapekoppen en gaat een verbintenis aan tot medio 2029. In het vriendschappelijke duel met Schalke 04 II (3-0) maakte Younous zijn eerste officieuze doelpunt voor FC Dordrecht.

kat vermist

Remco ziet kat met 20 kilometer per uur verdwijnen: 'Is op e-bike meegenomen'

Wie heeft de 1,5 jaar oude kat Oscar gezien? Het beestje verdween afgelopen zaterdag op hoge snelheid uit zijn vertrouwde omgeving Rijsoord en is voor het laatst gezien in Dordrecht. Oscar is waarschijnlijk op een e-bike meegenomen, maar waarom? Baasje Remco van Die zit met de handen in het haar: 'Het is mijn maatje.'

brandweer talmastraat ha-gi

Gasleiding geraakt tijdens werkzaamheden in Hardinxveld-Giessendam

Een gasleiding is geraakt tijdens werkzaamheden aan de Talmastraat in Hardinxveld-Giessendam. Hierdoor ontstond buiten een woning een gaslekkage.

foto blizz tandarts 1

Budgettandarts voor mensen die het niet breed hebben: ‘Iedereen verdient goede zorg’

Wie door een laag inkomen, angst of onbekendheid nooit zijn of haar gebit laat controleren, kan op termijn flink in de problemen komen. Om die mensen te helpen, is in Ridderkerk de 'budgettandarts' in het leven geroepen. Naar schatting gaan honderden mensen in het dorp niet naar een tandarts, en de Social Store hoopt daar verandering in te brengen.

ouwejonges

‘Ouwe Jonges’ gooien de beuk erin én openen klaaglijn

Het gaat er zondagmiddag ongetwijfeld weer niet erg zachtzinnig aan toe bij RTV Dordrecht als presentator Ron van de Rhee aan de stamtafel plaatsneemt met Ad van den Herik en Thijs Blom. In Ouwe Jonges Krentebrood wordt het nieuws van de afgelopen weken in sneltreinvaart doorgenomen en opent het trio een heuse klaaglijn.