Dordrecht, Netherlands

FC Dordrecht huurt Tidjany Touré van Feyenoord, maar verliest topscorer Baldé

Baldé in actie tijdens het bekerduel met FC Groningen René Kamps
Aanvaller Tidjany Touré maakt het seizoen af bij FC Dordrecht. De 20-jarige Fransman wordt gehuurd van Feyenoord. Met de huurdeel spelen de Schapenkoppen in op het vertrek van Aliou Baldé, die vertrekt naar het Zwitserse FC Lausanne-Sport.
Corrado Francke | 31 januari 2023 10:25 | Aangepast op 31 januari 2023 10:17
Bronnen rondom de speler bevestigen tegen RTV Dordrecht het vertrek van de rappe aanvaller naar Lausanne. FC Dordrecht-innovatiemanager Leon Vlemmings spreekt nog van een “mogelijke transfer” naar de Zwitserse ploeg. Baldé is dit seizoen met acht treffers clubtopscorer van FC Dordrecht.

Paris Saint-Germain
Touré werd in 2014 door Paris Saint-Germain gescout en speelde zeven jaar in de jeugdopleiding van de Parijzenaren. Feyenoord pikte hem in de zomer op in Frankrijk. In Rotterdam kwam hij uit voor het Onder 21-team. De nieuwe aanwinst is volgens Vlemmings “een snelle, technische aanvaller die voorin zowel vanaf links als rechts kan spelen”.

De innovatiemanager prijst zijn mentaliteit en noemt de Keuken Kampioen Divisie “een goed platform waar hij zich verder kan ontwikkelen” het komende halfjaar. “Met Christian Conteh en Aliou Baldé heeft hij twee goede voorbeelden van spelers die met FC Dordrecht een volgende stap kunnen maken.”

‘You never know’
Vlemmings laat nog niet los of er op de laatste dag van de winterse transferperiode nog meer nieuwe spelers naar de Krommedijk komen. “You never know.”

Lees meer over:

FC Dordrecht|

Lees ook

De Plucheplakkers: Kan FC Dordrecht onklopbaar ADO verslaan?

Na de interlandperiode wacht voor FC Dordrecht een tweeluik in de Keuken Kampioen Divisie. Eerst wac...

FC Dordrecht wint van Feyenoord in besloten oefenduel

FC Dordrecht heeft donderdag Feyenoord met 2-1 verslagen. Doelpuntenmakers aan Dordtse kant waren Se...

Competitiewedstrijd FC Dordrecht verplaatst vanwege bekertoernooi

De wedstrijd van FC Dordrecht tegen Almere City FC wordt gespeeld op een andere datum. Het duel is v...

FC Dordrecht sluit eerste periode positief af: "We hebben stappen gezet"

Na de 2-0 overwinning op VVV Venlo keken Lucas Woudenberg en trainer Dirk Kuijt tevreden terug op de...

FC Dordrecht wint verdiend van VVV Venlo in regenachtig duel

Op een natte Krommedijk boekte FC Dordrecht vrijdagavond een verdiende 2-0 overwinning op VVV Venlo....

De Plucheplakkers zien FC Dordrecht te veel rugbygoals scoren

FC Dordrecht neemt voorlopig nog geen afstand van de grote middenmoot in de Keuken Kampioen Divisie....