Dordrecht, Netherlands

Sportdag voor jongeren met een beperking

Ready to Sport was in Dordrecht afgelopen zaterdag in Sportcomplex Reeweg. Dit is een programma dat sportdagen organiseert voor jongeren met een beperking zodat ze het plezier en de uitdaging van sporten ook kunnen beleven.
Ricco Gramsma | 24 september 2018 16:52 | Aangepast op 24 september 2018 16:52
Ondanks dat het slecht weer was weerhield het ze niet om aan de gang te gaan. De spullen waren gewoon naar binnen verhuisd.


Deze sportdag word op verschillende plaatsen in Nederland gehouden en word mede mogelijk gemaakt door NOC*NSF. Tijdens deze sportdag werden de kinderen begeleid door sporters met een beperking. In Dordrecht was dat Floris Meijers, die in 2022 mee wil doen met de Paralympische Spelen in Beijing. &t=13s

Meest gelezen

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Opnieuw minder treinen op MerwedeLingelijn

Ook donderdag rijden er minder treinen tussen Dordrecht en Gorinchem, meldt Qbuzz. Dat heeft opnieuw...

Woonunits helpen vluchtelingen tijdelijk uit de brand: ‘Hierna juist voor woningzoekenden’

Aan de Laan van Riga in Dordrecht zijn deze week de eerste van 56 flexwoning neergezet. De komende d...

Met smoezen steelt nepagent geld en sieraden, nu zit hij in de cel

Hij kwam voor geld en sieraden, maar eindigt in de gevangenis. Volgens het Openbaar Ministerie deed ...

Voormannen CDA en CU-SGP aan het woord in nieuwe Op Pad Met Ad

In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen in maart spreekt presentator Ad van den Herik allerlei ...

Zingende buschauffeur Rick wil de hitlijsten in met eerste eigen single

Doe nog maar een rondje, alle remmen los. Het zijn de eerste woorden in het refrein van de eerste ei...

Rechtbank: Nederlandse Staat doet genoeg om PFAS-problemen tegen te gaan

De Nederlandse Staat doet voldoende om de verspreiding van PFAS tegen te gaan. Dat is de uitspraak v...