Dordrecht, Netherlands

Sportdag voor jongeren met een beperking

Ready to Sport was in Dordrecht afgelopen zaterdag in Sportcomplex Reeweg. Dit is een programma dat sportdagen organiseert voor jongeren met een beperking zodat ze het plezier en de uitdaging van sporten ook kunnen beleven.
Ricco Gramsma | 24 september 2018 16:52 | Aangepast op 24 september 2018 16:52
Ondanks dat het slecht weer was weerhield het ze niet om aan de gang te gaan. De spullen waren gewoon naar binnen verhuisd.


Deze sportdag word op verschillende plaatsen in Nederland gehouden en word mede mogelijk gemaakt door NOC*NSF. Tijdens deze sportdag werden de kinderen begeleid door sporters met een beperking. In Dordrecht was dat Floris Meijers, die in 2022 mee wil doen met de Paralympische Spelen in Beijing. &t=13s

Meest gelezen

Baanhoekbrug per direct dicht voor auto’s vanwege zwakke plek

Redactie Streekomroep | 6 mrt 2026 08:36

Dordtse jongen (14) vast voor meerdere aanrandingen

Redactie Streekomroep | 5 mrt 2026 11:22

Lees ook

Oud-burgemeester zit vast voor bezit kinderporno

Oud-burgemeester van Hendrik-Ido-Ambacht Herman J. zit vast voor het bezit van kinderporno. De 77-ja...

112-nieuws: brand in gaskachel en chauffeur overleden

De brandweer is woensdagmiddag uitgerukt voor een brand in een woning aan de Krommedijk in Dordrecht...

De Stemming in Hardinxveld-Giessendam: ‘Er is hier niet zo veel aan cultuur’

De gemeenteraad bespreekt veel verschillende thema’s, maar wat leeft er eigenlijk bij de inwoners ze...

Nieuwe massaclaim tegen Chemours op komst: 'Stoppen, opruimen en schade vergoeden'

Omwonenden van chemiereus Chemours, verenigd in de stichting 'PFAS Vrij Green Claim', stappen naar d...

Gezocht: extra plekken voor mogelijke azc's in deze gemeente

De gemeente Molenlanden vraagt inwoners opnieuw om hulp in de zoektocht naar nieuwe plekken voor mog...

Raad voelt opnieuw niks voor zero-emissiezone: 'Wereldvreemd plan'

Een zero-emissiezone in de Dordtse binnenstad is opnieuw van de baan. Het initiatiefvoorstel van Gro...