Dordrecht, Netherlands

Sportdag voor jongeren met een beperking

Ready to Sport was in Dordrecht afgelopen zaterdag in Sportcomplex Reeweg. Dit is een programma dat sportdagen organiseert voor jongeren met een beperking zodat ze het plezier en de uitdaging van sporten ook kunnen beleven.
Ricco Gramsma | 24 september 2018 16:52 | Aangepast op 24 september 2018 16:52
Ondanks dat het slecht weer was weerhield het ze niet om aan de gang te gaan. De spullen waren gewoon naar binnen verhuisd.


Deze sportdag word op verschillende plaatsen in Nederland gehouden en word mede mogelijk gemaakt door NOC*NSF. Tijdens deze sportdag werden de kinderen begeleid door sporters met een beperking. In Dordrecht was dat Floris Meijers, die in 2022 mee wil doen met de Paralympische Spelen in Beijing. &t=13s

Meest gelezen

Sluiting vegan restaurant Rebel Rebel slaat in als een bom: 'Het overviel mensen'

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 19 jan 2026 17:00

Dordrecht krijgt voor het eerst nachtwinkels, mogelijke start dit jaar

Redactie Streek 56 | Rowan Havelaar | 22 jan 2026 17:03

Lees ook

FC Dordrecht in spektakelstuk langs FC Den Bosch: 3-2

FC Dordrecht won begin oktober voor het laatst thuis, maar daar kwam vrijdagavond verandering in. Te...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Riet Duykers

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Handjes tekort in transportsector, bedrijven slaan handen ineen: 'Echt hard nodig'

Waar zijn de vrachtwagenchauffeurs van de toekomst? Het is al jaren een probleem voor bedrijven in d...

Grote Kerk toont interactief kunstwerk over de Dordtse Synode

Je kunt er niet omheen als je de Grote Kerk in Dordrecht binnenstapt: zo’n dertig felblauwe mosselen...

Mogelijk alleen asielopvang op een schip in dit dorp

Asielzoekers die opgevangen worden in de gemeente Hendrik-Ido-Ambacht, zullen waarschijnlijk alleen ...

Hevige regenval enorme uitdaging: ‘Met alleen groter riool red je het niet'

Hoe bereid je je voor op hevige regenval? Volgens de Onderzoeksraad voor Veiligheid zijn er verschil...