Dordrecht, Netherlands

Sportdag voor lichamelijke beperkten

Een speciale sportdag voor jongeren tot 20 jaar met een lichamelijke beperking, Ready to Sport vindt op zaterdag 10 november plaats in de Reeweghal.
Jordy Nijenhuis | 23 oktober 2018 11:12 | Aangepast op 23 oktober 2018 11:12
De sportdag is speciaal gericht op kinderen die gebruik maken van een rolstoel, een prothese hebben of een andere lichamelijke beperking waardoor sporten niet altijd zo makkelijk is. De bedoeling van de organisatie is dat er gezellig met vriendjes en vriendinnetjes gesport kan worden, ook zijn de ouders van harte welkom om mee te doen.

Ready to Sportdag is onderdeel van een regionaal initiatief 'Grenzeloos Actief'. Ambassadeur Iris Pruysen, oud-wereldkampioene verspringen en tweevoudig deelneemster aan de Paralympische Spelen, geeft aan: “Ik wil graag een bijdrage leveren aan het promoten van sport voor mensen met een lichamelijke beperking in de Drechtsteden."

Foto: Ready to Sport

Meest gelezen

Moordverdachte in hongerstaking, 'te weinig zuurstof en daglicht in cel'

Rijnmond | Redactie Streekomroep | 12 feb 2026 12:11

Honderden vlaggen en protest tegen azc in dit dorp: 'Iedereen heeft het erover'

Redactie Streekomroep | Megan de Groot | 9 feb 2026 16:59

Ruzie mondt uit in vechtpartij met 20 man

Redactie Streekomroep | 9 feb 2026 16:00

Lees ook

Zaterdag in Studio De Witt: schrijver en dichter Edjo Frank komt langs

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Edjo Frank. Frank is ee...

Een warme feesttent, koud bier en optredens: Dordts carnaval pakt uit

Afreizen naar het zuiden voor carnaval? Dat is helemaal niet nodig, als het aan de Dordtse carnavals...

Let op: Brug over de Noord vanaf vanavond 16 dagen dicht

Automobilisten, fietsers en voetgangers, opgelet: de Brug over de Noord is vanaf vrijdagavond de res...

Ziekenhuis verplaatst zorg gedeeltelijk tijdens afsluiting Papendrechtsebrug

Vanaf 17 juli zal patiëntenzorg vaker plaatsvinden op de locaties in Sliedrecht en Zwijndrecht, meld...

‘Elke ochtend is het drama’, dus grijpt Rijkswaterstaat in op de N915

Sta jij weleens in de file voor een stoplicht op de N915? Dan ben je niet de enige. Rijkswaterstaat ...

Van Daantje naar Rebel Rebel: zo verliep 12 jaar vegan horeca

Het is aftellen naar het eind van vegan restaurant Rebel Rebel in Dordrecht. Zondag 15 februari zijn...