Dordrecht, Netherlands

Sportdag voor lichamelijke beperkten

Een speciale sportdag voor jongeren tot 20 jaar met een lichamelijke beperking, Ready to Sport vindt op zaterdag 10 november plaats in de Reeweghal.
Jordy Nijenhuis | 23 oktober 2018 11:12 | Aangepast op 23 oktober 2018 11:12
De sportdag is speciaal gericht op kinderen die gebruik maken van een rolstoel, een prothese hebben of een andere lichamelijke beperking waardoor sporten niet altijd zo makkelijk is. De bedoeling van de organisatie is dat er gezellig met vriendjes en vriendinnetjes gesport kan worden, ook zijn de ouders van harte welkom om mee te doen.

Ready to Sportdag is onderdeel van een regionaal initiatief 'Grenzeloos Actief'. Ambassadeur Iris Pruysen, oud-wereldkampioene verspringen en tweevoudig deelneemster aan de Paralympische Spelen, geeft aan: “Ik wil graag een bijdrage leveren aan het promoten van sport voor mensen met een lichamelijke beperking in de Drechtsteden."

Foto: Ready to Sport

Lees ook

Ronde van Nederland-etappe doorkruist onze streek, finish op Zwijndrechtsebrug

De eerste etappe van de Tour of Holland, de opvolger van de Ronde van Nederland, loopt volledig door...

Let op: deze bruggen zijn 's nachts tijdelijk dicht

Komende week is zowel de Papendrechtsebrug als de Wantijbrug een nacht afgesloten voor verkeer. Rijk...

Onzekere toekomst cultuurcentrum DOOR: vrijwilligers zoeken nieuw bestuur

Door het wegvallen van subsidie en een bestuur dat geen uitweg meer ziet gaat cultuurcentrum DOOR in...

Van kindertekening tot AI: 15 inzendingen voor ontwerpwedstrijd FC Dordrecht

Welke nieuwe afbeelding verschijnt straks op de achterzijde van de Noordtribune van het FC Dordrecht...

Brandweer takelt slachtoffer uit ruim van schip

In het ruim van een schip aan het Nanengat in Papendrecht is dinsdagochtend iemand uitgegleden. Het ...

Auto belandt in sloot, bestuurder haalt alvast droge kleren

Een automobilist heeft dinsdagmiddag een nat pak gehaald in Dordrecht. Hij belandde rond 12.30 uur m...