Dordrecht, Netherlands

Sportfestijn nu ook voor kinderen met beperking

DordtSport organiseert ook dit jaar weer een Sportfestijn waar kinderen kunnen kennismaken met verschillende sporten. Nieuw is dat er speciaal aandacht is voor kinderen met een beperking.
Gert van der Steen | 15 maart 2018 14:28 | Aangepast op 15 maart 2018 14:28
De Sportboulevard verandert op Goede Vrijdag 30 maart in een festivalterrein waar clubs hun sport promoten, demonstraties worden gehouden en entertainment wordt geboden.

De middag is bedoeld voor kinderen van 4 tot 8 jaar, maar kinderen met een beperking zijn welkom tot 12 jaar.

Er komen alle mogelijke veld- en zaalsporten aan bod, maar ook ijs- en zwemsporten hebben de aandacht. Daarvoor worden twee clinics gegeven.

Per kind wordt de deelname van een volwassene verwacht. De kosten zijn 2 euro per duo.

De clinics voor ijssporten, twee stuks, worden gehouden tussen 13.30 en 14.30 uur. Voor de zwemsporten, eveneens twee, tussen 13.30 en 15.00 uur.

Voor beide clinics kan van te voren worden ingeschreven.

Tussen 12.00 en 15.00 uur kunnen de zaal- en veldsporten worden beoefend.

Meest gelezen

Auto te water in Stadspolders, vrouw loopt nat pak op

Corrado Francke | 7 jul 2025 10:23

Meisje gewond na aanrijding lijnbus

Redactie Streek 56 | 11 jul 2025 09:01

Lees ook

Drechttunnel deels dicht na ongeluk

Eén tunnelbuis van de Drechttunnel richting Breda is vrijdagmiddag afgesloten na een ongeluk. Volgen...

Papendrechtse raad wil gratis abonnement op bieb tot en met 27 jaar

Als het aan een meerderheid van de gemeenteraad van Papendrecht ligt, moeten alle Papendrechters tot...

Al twee dagen vreemde lucht in Ridderkerk, maar wat is het?

Voor de tweede dag op rij heeft de brandweer vrijdag metingen gedaan vanwege een opmerkelijke lucht ...

Alles wat je moet weten over Big Rivers, het onbekendste bekende festival van de regio

Komend weekend stroomt Dordrecht weer vol voor Big Rivers, een jaarlijks terugkerend festival met mu...

Minder toeristenbussen: bezoekers straks per boot van Dordt naar Kinderdijk

Toeristen worden vanaf komende week niet langer per bus, maar per boot naar de molens van Kinderdijk...

Kamer stemt in met steun voor scheepsbouwer Damen: 'Een strategisch nationaal belang'

Een ruime meerderheid van de Tweede Kamer maakt geen bezwaar tegen 270 miljoen euro aan financiële s...