Dordrecht, Netherlands

Sportief gebaar voor Rhena

De deelnemers aan de Drechtstadloop hebben 2.000 euro bij elkaar gelegd voor extra patiëntencomfort bij Geboortecentrum Rhena.
Gert van der Steen | 10 december 2015 10:28 | Aangepast op 10 december 2015 10:28
Bij de inschrijving kon er een vrijwillge donatie worden gedaan en de opbrengst werd op 8 december door de initiatiefnemers overhandigd aan de afdelingshoofden.

Wat er precies met het geld wordt gedaan is nog niet bekend, maar het zal in ieder geval gebruikt worden om het verblijf rond de bevalling aangenamer te maken.
Foto: Frederike Roozen-Slieker

Meest gelezen

Snackbar Verhage Dordrecht wint prijs voor beste frikandel van Nederland

Redactie Streek 56 | Jasmijn Thomassen | 5 feb 2025 17:14

'Schokkend, onverwacht en teleurstellend', onbegrip over bezuinigingsvoorstel

Redactie Streek 56 | Tristan Kans | Roxane Kroon | 7 feb 2025 17:06

Lees ook

Alle Playmobilfans verzamelen: grote beurs in Sliedrecht

Twee dagen lang is Sliedrecht dit weekend toneel van de grootste beurs op Playmobil-gebied van ons l...

'Schokkend, onverwacht en teleurstellend', onbegrip over bezuinigingsvoorstel

Dat er klappen gaan vallen, dat was al wel bekend. Maar nu er een lijst is opgesteld met plekken waa...

Deze week gaat Ad op pad met Juno Rissema

In de nieuwste aflevering van Op Pad Met Ad gaat presentator Ad van den Herik in gesprek met Juno Ri...

Overvaller hoort 4 jaar cel tegen zich eisen

Het Openbaar Ministerie heeft 4 jaar cel geëist tegen een 26-jarige man uit Papendrecht. Hij zou ver...

‘Geen 340, maar 250 vluchtelingen’, gemeente maakt bezwaar

Er is straks plek voor 250 vluchtelingen en meer is niet mogelijk. Dat is in het kort de reactie van...

Eerste editie Swim to Fight Cancer naar Alblasserdam

Het zwemevenement Swim to Fight Cancer verhuist dit jaar naar Alblasserdam. Op zaterdag 13 september...