Dordrecht, Netherlands

Sportief gebaar voor Rhena

De deelnemers aan de Drechtstadloop hebben 2.000 euro bij elkaar gelegd voor extra patiëntencomfort bij Geboortecentrum Rhena.
Gert van der Steen | 10 december 2015 10:28 | Aangepast op 10 december 2015 10:28
Bij de inschrijving kon er een vrijwillge donatie worden gedaan en de opbrengst werd op 8 december door de initiatiefnemers overhandigd aan de afdelingshoofden.

Wat er precies met het geld wordt gedaan is nog niet bekend, maar het zal in ieder geval gebruikt worden om het verblijf rond de bevalling aangenamer te maken.
Foto: Frederike Roozen-Slieker

Lees ook

Luke reisde naar Noorwegen voor noorderlicht, maar zag het hier het beste: 'Nog nooit zo gezien'

Een lange reis maken naar het noorden van Noorwegen om het noorderlicht te zien? Maandagavond was da...

Al een half jaar geen les van neergestoken meester: zo gaat het nu met hem

Het gaat ‘beetje bij beetje beter’ met meester Recep, die een halfjaar geleden werd neergestoken tij...

‘Gevaarlijke verkeerssituatie’ bij spoorwegovergang niet aangepast: ‘Geen reden om te veranderen’

Een volgens omwonenden gevaarlijke verkeerssituatie in Hardinxveld-Giessendam wordt niet aangepakt. ...

Opnieuw autobranden in Dordrecht, brandweer twee keer in actie

Wederom is Dordrecht getroffen door verschillende autobranden. Maandagavond rond 21.30 uur is een dr...

Man die schoolmeester neerstak bij eindmusical ‘werd geterroriseerd door een andere vader’

De man die vastzit voor een steekpartij tijdens een schoolmusical in Alblasserdam werd al een jaar g...

Liefhebbers scoren goedkope pareltjes op muziekbeurs: 'Leuk om te snuffelen'

Een ware snoepwinkel voor de liefhebber, zo kan de muziekbeurs van Opnieuw & Co wel genoemd worden. ...