gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Sprakeloze Tonie Teuteberg na première Circus Royal; Clown Gino toch in de piste

19f9d100e9ff0eebeb2e618f79d42d4c.jpg

Een uitzinnig publiek donderdagavond tijdens de première van Circus voor Oekraïne. Spreekstalmeester en initiatiefnemer Tonie Teuteberg was na afloop sprakeloos: "Ik heb niet gauw geen woorden, maar ik heb gewoon echt geen woorden."

Alexander Eleveld |  | Aangepast op
"Wat warm, wat een sfeer en wat een enthousiasme", blikt Tonie terug. En ook het publiek was zichtbaar onder de indruk door de acts uit zowel Oekraïne als Rusland: "Ik ben niet zo'n circusganger, maar ik vind het hartstikke leuk hier."
c960274f6a1ac3415612c8596f163923.jpg
'Hectische dagen voor Clown Gino'
Grote verrassing was het optreden van Joop Teuteberg als clown Gino. Eerder deze week belandde hij namelijk tijdens het repeteren in het ziekenhuis, maar de dokters konden uiteindelijk niks vinden. "En dat is misschien nog wel erger", vertelt hij na afloop. "Het kunnen de zenuwen wel geweest zijn."

Volgens Tonie is pas echt in de pauze besloten dat zijn vader ging optreden en daarom hield hij wel stiekem rekening met een Tommy Cooper-moment: "Dat hoopte ik natuurlijk niet, maar we hebben het wel opengehouden. We keken in de pauze pas hoe hij zich voelde."

Al met al dus een paar hectische dagen. Joop: "Hij is blij dat ik nog leef en ik ben blij dat ik weer in de manege sta." En hoewel vader Joop het bij één pilsje gaat houden, gaat zijn zoon Tonie het op het drinken zetten knipoogt hij.

Tot en met 9 mei vinden er voorstellingen plaats in de tent op de Laan van Europa. De opbrengsten van het circus gaan allemaal naar Oekraïne.

Lees ook

PHOTO-2026-03-20-13-08-30.jpg

Hongerige Lady Lions op zoek naar 5e landstitel in 7 jaar

De Dordtse Lady Lions zijn hot in ijshockeyland. De ploeg van coach Rick van Haren pakte al vier keer de landstitel en is daarmee zeer dominant in het ijshockey. Nu maakt de ploeg zich op voor de strijd om de vijfde landstitel. Het succes is niet onopgemerkt gebleven. Begin dit jaar ontving het team al de prijs voor Dordtse Sportploeg van 2025. Maar wat is het geheim achter hun succes én hoe blijf je aan de top na zoveel prijzen?

zoekhetuitmanrechtbank.jpg

Als de zanger van de punkband het uitmaakt met Nina (25) verandert zijn leven in een nachtmerrie

Nina kan er niet tegen dat Jullian geen relatie meer met haar wil. Ze belt hem honderden keren en begint een lastercampagne op sociale media. Na een jaar zien de twee elkaar weer terug. In de rechtszaal.

controle sliedrecht baanhoek.png

Politie gaat machinisten controleren: 'Snelheidsovertredingen geconstateerd'

De politie gaat de snelheid van treinen van Qbuzz controleren. Uit onderzoek van de landelijke Inspectie Leefomgeving en Transport (ILT) blijkt dat machinisten zich niet houden aan de snelheidsbeperking die geldt bij station Baanhoek in Sliedrecht. Vanwege een verzakking aan het talud mogen treinen daar niet harder rijden dan 40 kilometer per uur.

Foto 2.jpg

FC Dordrecht moet nog vol aan de bak voor ticket play-offs: ‘Terug naar de basis’

FC Dordrecht heeft vrijdagavond dure punten gemorst op bezoek bij Jong FC Utrecht. Op een koud Sportcomplex Zoudenbalch was het beloftenelftal uit de Domstad met 3-1 te sterk voor de formatie van Dirk Kuyt. Toch was er ook goed nieuws, want middenvelder Robin van Asten mag zichzelf melden bij Oranje Onder 18.

yv2026320NKS07473.jpg

FC Dordrecht pijnlijk onderuit bij Jong FC Utrecht

FC Dordrecht is op bezoek bij Jong FC Utrecht hard onderuit gegaan. Op Sportcomplex Zoudenbalch werd het 3-1 voor het beloftenelftal uit de Domstad. Nick Venema was trefzeker aan Dordtse kant.

Hospice 1.png

Documentaire over het 25-jarig bestaan van Hospice De Patio op TV Dordrecht

Hospice De Patio bestaat 25 jaar, vorige week is dat gevierd met een symposium en nu staat hun verhaal centraal in een documentaire gemaakt door RTV Dordrecht. In de documentaire wordt met vrijwilligers en andere betrokkenen teruggeblikt op een kwart eeuw zorg voor terminale patiënten. Daarnaast geeft de documentaire een inkijk in het leven in een hospice en wordt er vooruitgekeken naar de toekomst met de nodige uitdagingen.