gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Springen op de Sportboulevard

De Sportboulevard is omgetoverd tot springparadijs. Luchtkussens vermaken zo'n 200 kinderen per dag in de kerstvakantie.

Petra Scheurwater |  | Aangepast op
Het is voor de vierde jaar dat er gesprongen kan worden op de Sportboulevard, Peter van Kessel van organisator Crazy Air weet hoe ze de kinderen kunnen blijven boeien. "Ons belangrijkste doel is dat kinderen in de vakantietijd, als ze niet naar school gaan, iets leuks te doen hebben. Elke keer proberen we andere springkussens neer te zetten."

De tweede week van de kerstvakantie, van 2 tot en met 4 januari, zullen er dan ook andere springkussens zijn dan in de eerste week.

Het springen is een schot in de roos voor kinderen, zo ook voor Evi Rietdijk. "Je kan hier heel veel parcoursen doen, dat vind ik leuk. Want ik hou heel erg van parcoursen afleggen."

Lees ook

De Plucheplakkers

FC Dordrecht vliegt meteen uit de beker, De Plucheplakkers zijn kritisch

FC Dordrecht-fans opgelet: De Plucheplakkers sparen de Schapenkoppen niet in de nieuwste podcast-aflevering. De ploeg zette zichzelf namelijk voor schut bij SC Genemuiden, dat ten koste van de Dordtenaren verder bekerde (3-2). Is het dieptepunt nu bereikt?

supermartk dicht

Explosie in supermarkt, vrouw en honden gered bij brand

Op de Ringdijk in Ridderkerk is in de nacht van woensdag op donderdag brand geweest in een supermarkt. De brand veroorzaakte veel rook en daardoor ontstond er een explosie. De woning naast de supermarkt is hierdoor zwaar beschadigd. De supermarkt is donderdag gesloten.

veerpontzwijndrechtputtershoek

Pontje tussen Zwijndrecht en Puttershoek blijft varen

De veerpont tussen Zwijndrecht en Puttershoek blijft de komende jaren varen. De gemeenteraad van Hoeksche Waard heeft ingestemd om hier meer budget voor beschikbaar te stellen.

fatbikes-768x432

Papendrecht wil fatbikes weren uit drukke delen van het centrum

Fatbikes moeten mogelijk op bepaalde plekken in het centrum van Papendrecht tijdens vastgestelde tijden verboden worden. Het college doet de gemeenteraad een voorstel om dit verbod mogelijk te maken. Aanleiding zijn klachten over hoge snelheden, gevaarlijke manoeuvres en bijna-aanrijdingen bij onder meer de Meentpassage, de Veerpromenade en de Brederodelaan.

boodschappenpexels

Ruimere zondagsopening winkels lijkt nog op weinig steun te kunnen rekenen

Het voorstel van PRO en D66 om alle winkels in Papendrecht op zondag open te laten gaan tussen 10.00 en 18.00 uur, lijkt voorlopig geen meerderheid te krijgen in de gemeenteraad. Tijdens de oordeelsvormende vergadering van donderdag bleek dat alleen VVD, D66 en PRO voorstander zijn. De overige partijen hebben, om uiteenlopende redenen, bezwaren tegen het initiatiefvoorstel.

verwarming blije man

Deze flatbewoners hebben weer verwarming: ‘We zitten er nu warmpjes bij!’

De blokverwarming van de flat aan het Rivierenplein in Dordrecht is hersteld. De radiatoren gaven sinds februari geen warmte meer af vanwege een lekkage, waardoor bewoners tijdens koude dagen zich geen raad wisten. “Dat het zolang heeft moeten duren is ongelofelijk.”