Dordrecht, Netherlands

Springen op de Sportboulevard

De Sportboulevard is omgetoverd tot springparadijs. Luchtkussens vermaken zo'n 200 kinderen per dag in de kerstvakantie.
Petra Scheurwater | 29 december 2017 11:18 | Aangepast op 29 december 2017 11:18
Het is voor de vierde jaar dat er gesprongen kan worden op de Sportboulevard, Peter van Kessel van organisator Crazy Air weet hoe ze de kinderen kunnen blijven boeien. "Ons belangrijkste doel is dat kinderen in de vakantietijd, als ze niet naar school gaan, iets leuks te doen hebben. Elke keer proberen we andere springkussens neer te zetten."

De tweede week van de kerstvakantie, van 2 tot en met 4 januari, zullen er dan ook andere springkussens zijn dan in de eerste week.

Het springen is een schot in de roos voor kinderen, zo ook voor Evi Rietdijk. "Je kan hier heel veel parcoursen doen, dat vind ik leuk. Want ik hou heel erg van parcoursen afleggen."

Lees ook

Schuurman is oude club nog niet vergeten: ‘Heb nog heel veel FC Dordrecht-slabbetjes’

Jari Schuurman speelde bijna 200 duels in het shirt van FC Dordrecht, maar speelde zaterdag juist te...

Uitgeputte koe krijgt stroomstoten, Veehandelaar sleept haar weg met touw

Een veehandelaar uit Oud-Alblas claimde op zijn website dat de dierenliefde hem met de paplepel was ...

Gaat dit beeldmerk Dordrecht écht op de kaart zetten? 'Het lijkt op Google'

Dordrecht heeft een nieuw beeldmerk én een nieuwe slogan. De leus 'Het begint in Dordrecht’ moet de ...

GroenLinks-kopstukken stappen op na verkiezingen: missen menselijkheid en eerlijkheid

De twee wethouders die namens GroenLinks in het Dordtse gemeentebestuur zitten keren na de verkiezin...

Celstraf voor Ridderkerker (33) voor het plegen van ernstige zedendelicten met minderjarigen

Een 33-jarige man uit Ridderkerk is veroordeeld tot een celstraf van 4 jaar, waarvan een half jaar v...

Het lijkt wel lente: record na record verbroken door hoge temperaturen

Het zal je vast opgevallen buiten: het voelt meer als lente dan december. Je kan je winterjas thuisl...