Dordrecht, Netherlands

Spuiboulevard dicht voor opbouw Zomerkermis

De voorbereidingen voor de Zomerkermis op de Spuiboulevard zijn in volle gang. Sinds dinsdagavond is de Spuiboulevard afgesloten om de schiettent, het spookhuis, de snoepkraam en alle andere attracties op te bouwen.
Petra Scheurwater | 20 juni 2019 09:41 | Aangepast op 20 juni 2019 09:41
Zaterdag kan er pas echt van genoten worden. Dan opent wethouder Maarten Burggraaf om 13:00 uur de Zomerkermis. Tot en met zondag 30 juni is het feest in de stad.

De Spuiboulevard gaat een dag later weer open. De Zomerkermis zorgde vorig jaar nog voor flinke verkeerschaos in het centrum. Ook dit jaar moet er weer omgereden worden om de binnenstad te kunnen bereiken.

De omleidingsroutes op een rijtje:

  • Vanaf de Dokweg rijdt al het verkeer voor het centrum en de historische binnenstad rechtsaf richting de Burgemeester de Raadtsingel. De voorsoorteerstrook op de Dokweg voor verkeer rechtdoor richting centrum is afgezet.
  • Parkeergarage Spuihaven en het gebied rond de Achterhakkers, Prinsenstraat en Kalkhaven blijven bereikbaar. Hiervoor is vlak voor de verkeerslichten een korte opstelstrook voor rechtdoor beschikbaar.
  • Voor de Sluisweg geldt tijdelijk eenrichtingsverkeer. Het is daardoor niet mogelijk om rechtsaf de Sluisweg in te rijden. Verkeer dat toch via de Achterhakkers richting de binnenstad rijdt, kan op de Spuiboulevard keren.
  • Het kruispunt Singel-Johan de Wittstraat is tijdelijk aangepast, zodat verkeer op de Stationsweg en Johan de Wittstraat goed kan doorrijden. Verkeer vanaf de Singel kan alleen rechtsaf slaan en niet rechtdoor. Vanaf de Stationsweg is het niet mogelijk om linksaf naar de Singel te rijden.

Lees ook:

Lees ook

Eerste duel FC Dordrecht van 2026 krijgt geen winnaar: 1-1 bij RKC

FC Dordrecht is het nieuwe jaar begonnen met een 1-1 gelijkspel bij RKC Waalwijk. Op basis van het e...

Stationsliften opnieuw stuk: knoppen vastgelijmd en deuren ingetrapt

De liftenmalaise op stations gaat onverminderd door. Dordrecht Zuid spant de kroon: daar hebben vand...

Nieuw clubgebouw VV Dubbeldam bijna klaar: ‘Dit voelt als een nieuw tijdperk’

Na jaren van voorbereiding en ruim anderhalf jaar bouwen is het nieuwe clubgebouw van VV Dubbeldam b...

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Danielle en Timothy van Rebel Rebel

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Danielle Vol en Timothy...

Vier azc-locaties op het oog in deze gemeente: ‘Snappen dat dit vragen kan oproepen’

De gemeente Molenlanden heeft vier plekken in beeld voor de opvang van in totaal 251 asielzoekers. H...

OM eist 12 jaar cel voor dodelijke woningbrand na ruzie om herdershond

Het Openbaar Ministerie heeft twaalf jaar cel geëist tegen een 66-jarige man uit Ridderkerk voor het...