gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Staart wil maatregelen tegen hardrijders Merwedestraat

976ef8ce01e0c22f42ca38998a8512d1

Een groot aantal bewoners van de Staart wil dat er snel iets gebeurt tegen mensen die te hard rijden over de Merwedestraat.

Leo Roubos |  | Aangepast op
Aanleiding voor de actie is het zware ongeval dat er dinsdagavond plaatsvond, waarbij een scooterrijder zwaargewond raakte.

In totaal werden 1700 handtekeningen overhandigd aan gemeenteraadslid Leo Stolk van de VSP. Hij beloofde ze aan de verantwoordelijk wethouder te geven.

Volgens Alexandra Murray zijn de bewoners het harde rijden beu, maar zijn ze ook boos dat er tijdens de renovatie van de Merwedestraat niets is gebeurd.

“Tijdens het renoveren van de straat hebben we aangegeven dat er aanpassingen gedaan moesten worden om de snelheid te verminderen, maar het is alleen maar makkelijker gemaakt om hard te rijden.”

De bewoners hopen dat ze snel met de gemeente om de tafel kunnen gaan zitten om over maatregelen te praten.

Lees ook

schoofrijnmond

Eerste koopzondag in dit dorp, maar de meeste winkels bleven dicht

Voor het eerst mochten de winkels in Hendrik-Ido-Ambacht op zondag hun deuren openen. Afgelopen donderdag besloot de gemeenteraad met een kleine meerderheid koopzondagen officieel in te voeren. Toch bleef de grote toeloop in winkelcentrum De Schoof nog uit. Alleen de Jumbo en telefoonwinkel Fixphone openden daar zondag volgens Rijnmond hun deuren.

artikelfoto tandarts

Tandarts te duur? Deze artsen helpen mensen bij klachten

Wie wel met kiespijn rondloopt, maar geen geld heeft voor een bezoek aan de tandarts, kan op zaterdag 10 oktober terecht tijdens de Tandartsdag. In meerdere gemeenten in de Drechtsteden kunnen mensen met urgente klachten die dag gratis worden behandeld. Stichting ANDERS organiseert de dag voor de tweede keer.

foto drechttunnel a15

wegen

Verbreding A15 blijft in de ijskast, renovatie van deze tunnels gaat door

De geplande renovaties van de Noordtunnel en Drechttunnel kunnen gewoon doorgaan. Dat blijkt uit de nieuwe prioriteitenlijst van het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat. Slecht nieuws is er voor filerijders op de A15 tussen Papendrecht en Gorinchem: dat stuk snelweg wordt voorlopig niet verbreed.

misbruik ter illustratie Pexels

Man moet cel in voor verkrachting van weggelopen meisje (17) uit instelling: ‘Kwalijk dat u zichzelf als slachtoffer ziet’

De rechter in Rotterdam heeft de 40-jarige M.K. veroordeeld voor de verkrachting van een 17-jarig meisje dat was weggelopen uit een gesloten inrichting in Sliedrecht. Hij krijgt een jaar cel, waarvan vier maanden voorwaardelijk.

fotovandriel

Man (56) aangehouden voor online bedreigen burgemeester

Er is opnieuw een man aangehouden voor het online bedreigen van de Papendrechtse burgemeester Margreet van Driel. Hij moet een boete van 1300 euro betalen.

FOTO2 WEBSITE

In dit huis leer je wat je moet doen als er brand uitbreekt

Wat moet je doen als er brand uitbreekt in je eigen huis? In Ridderkerk heeft de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond een zogeheten 'belevingswoning' gecreëerd. Verschillende situaties worden nagebootst, met als doel: mensen bewust maken.