gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Staart wil maatregelen tegen hardrijders Merwedestraat

976ef8ce01e0c22f42ca38998a8512d1

Een groot aantal bewoners van de Staart wil dat er snel iets gebeurt tegen mensen die te hard rijden over de Merwedestraat.

Leo Roubos |  | Aangepast op
Aanleiding voor de actie is het zware ongeval dat er dinsdagavond plaatsvond, waarbij een scooterrijder zwaargewond raakte.

In totaal werden 1700 handtekeningen overhandigd aan gemeenteraadslid Leo Stolk van de VSP. Hij beloofde ze aan de verantwoordelijk wethouder te geven.

Volgens Alexandra Murray zijn de bewoners het harde rijden beu, maar zijn ze ook boos dat er tijdens de renovatie van de Merwedestraat niets is gebeurd.

“Tijdens het renoveren van de straat hebben we aangegeven dat er aanpassingen gedaan moesten worden om de snelheid te verminderen, maar het is alleen maar makkelijker gemaakt om hard te rijden.”

De bewoners hopen dat ze snel met de gemeente om de tafel kunnen gaan zitten om over maatregelen te praten.

Lees ook

fotoooo

Blijven bouwen en gele afvalzakken weg: de plannen van het nieuwe stadsbestuur

De komende vier jaar moeten er drieduizend huizen bij in Dordrecht. Die doelstelling geeft het nieuwe stadsbestuur zichzelf, valt te lezen in het coalitieakkoord van de VVD, VSP, ChristenUnie-SGP, CDA en D66. Daarin meteen een opluchting voor diverse oppositiepartijen: die woningen zullen niet in de polders verrijzen.

Point Blur_Jun112026_065550

Auto crasht op brug, bestuurder (33) aangehouden voor rijden onder invloed

Een 33-jarige man is woensdagavond laat aangehouden na een auto-ongeluk op de Zwijndrechtsebrug. Volgens de politie reed de man onder invloed.

tempFileForShare_20260601-094338

Vlammen slaan uit busje op A27, verkeer wordt omgeleid

Op de A27 bij Hoogblokland is maandagochtend een voertuig in brand gevlogen. Op beelden is te zien dat de vlammen uit de wagen slaan.

softdrugs wiet joints Pexels

Burgemeester sluit woning Stadspolders om drugsvondst

Een huis aan het Rudyard Kipling-Erf in Dordrecht is door burgemeester Nanning Mol voor drie maanden gesloten. Na een tip heeft de politie in de woning een grote hoeveelheid softdrugs en wapens gevonden.

luchtalarm 02

rampen

Veiligheidsregio's: geen goed alternatief voor luchtalarm na 2027 is onacceptabel

De Veiligheidsregio’s Zuid-Holland Zuid en Rotterdam-Rijnmond vinden het ‘onacceptabel’ als er geen goed alternatief is wanneer het luchtalarm op 1 januari 2028 verdwijnt. Dat meldt de Rotterdamse burgemeester Carola Schouten namens in totaal vier veiligheidsregio’s in een brief aan de Tweede Kamer.

credit Renzi Wolf Dordrecht furries furry

Tientallen furries bezoeken Dordt: plannen voor meer activiteiten

Er zijn plannen voor meer furry-evenementen in Dordrecht. Een eerste poging om in de stad een furry walk te houden werd door regen afgelast, maar afgelopen weekend genoten tientallen in dierenpakken verkleedde mensen van een tochtje door de binnenstad. En daar blijft het dus niet bij.