Dordrecht, Netherlands

Staart wil maatregelen tegen hardrijders Merwedestraat

Een groot aantal bewoners van de Staart wil dat er snel iets gebeurt tegen mensen die te hard rijden over de Merwedestraat.
Leo Roubos | 3 augustus 2018 17:30 | Aangepast op 3 augustus 2018 17:30
Aanleiding voor de actie is het zware ongeval dat er dinsdagavond plaatsvond, waarbij een scooterrijder zwaargewond raakte.

In totaal werden 1700 handtekeningen overhandigd aan gemeenteraadslid Leo Stolk van de VSP. Hij beloofde ze aan de verantwoordelijk wethouder te geven.

Volgens Alexandra Murray zijn de bewoners het harde rijden beu, maar zijn ze ook boos dat er tijdens de renovatie van de Merwedestraat niets is gebeurd.

“Tijdens het renoveren van de straat hebben we aangegeven dat er aanpassingen gedaan moesten worden om de snelheid te verminderen, maar het is alleen maar makkelijker gemaakt om hard te rijden.”

De bewoners hopen dat ze snel met de gemeente om de tafel kunnen gaan zitten om over maatregelen te praten.

Lees ook

Noortje woont in Zeeland, maar blust branden in Dordt: 'Het is bijna een familie'

Het aantal professionele brandweermedewerkers bestaat in onze regio uit nog geen handjevol vrouwen. ...

De tijd dringt voor de Diamond Gym: verhuizen of opdoeken

De Diamond Gym in Zwijndrecht moet verhuizen. Op de huidige locatie aan het Troelstraplein moet de k...

Zorgcomplex tijdelijk ontruimd vanwege stroomstoring

Appartementen van verzorgingstehuis De Prinsemarij aan de Nassauweg in Dordrecht zijn tijdelijk ontr...

Gemeente ontvangt miljoenen voor versnelde woningbouw Crabbehof, Wielwijk en Krispijn

De gemeente Dordrecht krijgt 12.5 miljoen euro uit een potje van het Rijk om de woningbouw in Dordre...

Miljoenendeal in de maak: raad stemt in met plan om Nedstaalterrein aan te kopen

De gemeente Alblasserdam gaat het voormalige Nedstaalterrein kopen met een lening van 28 miljoen eur...

Brandbrief aan Den Haag: 'Wees duidelijk over A27'

De gemeente Molenlanden doet een ‘dringende oproep’ aan de Tweede Kamer over de toekomst van de A27....