gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Staart wil maatregelen tegen hardrijders Merwedestraat

976ef8ce01e0c22f42ca38998a8512d1

Een groot aantal bewoners van de Staart wil dat er snel iets gebeurt tegen mensen die te hard rijden over de Merwedestraat.

Leo Roubos |  | Aangepast op
Aanleiding voor de actie is het zware ongeval dat er dinsdagavond plaatsvond, waarbij een scooterrijder zwaargewond raakte.

In totaal werden 1700 handtekeningen overhandigd aan gemeenteraadslid Leo Stolk van de VSP. Hij beloofde ze aan de verantwoordelijk wethouder te geven.

Volgens Alexandra Murray zijn de bewoners het harde rijden beu, maar zijn ze ook boos dat er tijdens de renovatie van de Merwedestraat niets is gebeurd.

“Tijdens het renoveren van de straat hebben we aangegeven dat er aanpassingen gedaan moesten worden om de snelheid te verminderen, maar het is alleen maar makkelijker gemaakt om hard te rijden.”

De bewoners hopen dat ze snel met de gemeente om de tafel kunnen gaan zitten om over maatregelen te praten.

Lees ook

STARDO

Al 45 jaar aangepast roeien in de streek: 'Meer mensen moeten hiervan weten'

STARDO, de Stichting Aangepast Roeien Dordrecht en Omstreken, viert zondag 16 augustus het 45-jarig jubileum. Bij deze viering komen roeiers, vrijwilligers en betrokken organisaties samen voor een gezamenlijke roeitocht over het Wantij.

architectuuraward

Pand aluminiumbedrijf kanshebber architectuurprijs

Het gebouw van het Zwijndrechtse aluminiumbedrijf Aluned staat op de longlist voor een Transformatie en Renovatie Award. Dit is het tweede gebouw in onze streek dat kanshebber is voor een architectuurprijs. Naast Aluned zijn er nog 61 andere gebouwen in Nederland en België die kans maken op de prijs.

businkgoed

Bed in brand op tweede etage van flat, bewoner nagekeken

In een flat aan de Dordtse Troelstraweg heeft maandagmiddag brand gewoed. Volgens een brandweerwoordvoerder stond in een appartement op de tweede etage een bed in brand.

Copy of _HPV4386media

Dordtenaar Binke (24) wint zilver tijdens American Solar Challenge

Dordtenaar Binke Struik (24) is met het Delft Solar Team tweede geworden tijdens de American Solar Challenge. Het team bouwde hiervoor een zonneauto, waarmee binnen acht dagen ruim 4000 kilometer moest worden afgelegd.

rappende verdachte rechtbank

Hasjdealer in buik en bil geschoten: 'rappende' verdachte wordt vrijgesproken

De rechter heeft een 31-jarige Dordtenaar vrijgesproken van betrokkenheid bij een schietpartij, waarbij een hasjdealer in de buik en de bil werd geraakt. Dat gebeurde in oktober 2019.

fotopersburobusinkinvallen

Zes verdachten in groot drugsonderzoek blijven langer vastzitten

De zes verdachten die vorige week werden aangehouden na meerdere invallen in Dordrecht en Zwijndrecht, blijven langer vastzitten. Zij zijn afgelopen vrijdag voorgeleid en de rechter-commissaris heeft besloten dat hun voorarrest met veertien dagen wordt verlengd, meldt het Openbaar Ministerie.