gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

112-nieuws: dader explosie Dordrecht gezocht en mishandeling Ridderkerk

e1a2bc7171c25ed62dd99c9c83c8f89e

De politie heeft donderdagavond in opsporingsprogramma Bureau Rijnmond aandacht gevraagd voor twee zaken in onze streek. Het rechercheteam is nog op zoek naar de dader van een ontploffing in Dordrecht en een zware mishandeling in Ridderkerk.

Corrado Francke |  | Aangepast op
In Dordrecht was op zondag november 2023, rond drie uur ’s nachts, een heftige explosie bij een woning in de Magnoliastraat in de wijk Dubbeldam. Niemand raakt gewond, maar de schade is enorm. Zo raakt onder meer de gevel ontzet.

Inspanningen van de politie hebben nog niet geleid tot de verdachte. Een oproep in Bureau Rijnmond moet alsnog leiden tot één of meerdere aanhoudingen.

Mishandeling Ridderkerk
Ook was er aandacht voor een mishandeling bij een shoarmazaak aan de Ringdijk in Ridderkerk. De dader is uit op de scooter van het slachtoffer, maar slaagt er uiteindelijk niet in het voertuig te bemachtigen.

Hij komt op zondag 7 juli ’s nachts binnen en staat met opzet op de voet van een jongen die zit te wachten op zijn bestelling. Buiten wordt de jongen mishandeld: hij krijgt forse klappen in zijn gezicht en knietjes in zijn lichaam. De jonge mishandelaar is gefilmd, de politie is benieuwd wie hij is.

Gat in autodak gebrand
Aan de Dominee Caspar van Gendtstraat in Ridderkerk heeft in de nacht van donderdag op vrijdag een auto in brand gestaan. Dat gebeurde rond 01:00 uur.

De brand was zo hevig dat er een gat recht door het dak heen is gebrand. Mogelijk is de brand aangestoken. Er is een hamertje om een ruit mee in te slaan gevonden bij de auto, en in de auto lag een jerrycan, zegt een 112-correspondent tegen Rijnmond.

Lees ook

OZEMPIC FOTO WEBSITE

afslankmiddel

Johan vraagt huisarts om afslankspuiten, maar krijgt ze niet: ‘Dan ga je toch zelf zoeken’

Waarom zou je illegale afslankmedicatie willen kopen via internet? Het Albert Schweitzer ziekenhuis waarschuwt voor grote gezondheidsrisico's als je online iets besteld, wat uiteindelijk niet het medicijn blijkt te zijn. De 56-jarige Dordtenaar Johan* besluit een jaar geleden Ozempic op internet te kopen, omdat hij het via de huisarts niet krijgt. "Ik kon wel een maagverkleining krijgen, waarom dit dan niet?”

oranjekater

Oranjekater overheerst na uitschakeling op WK: ‘Weer die penalty’s’

De grote WK droom van de oranjefans valt in duigen. Na negentig minuten spelen, de verlengingen en de penalty’s tegen Marokko, trok het Nederlands elftal aan het kortste einde. Waar veel Marokkaanse supporters tot de vroege uurtjes vierden, hebben veel oranjefans wellicht een heuse ‘oranjekater’ overgehouden aan het verlies.

hoogblokland

Vijfheerenlanden uit zorgen over mogelijke azc-locatie Molenlanden

De gemeente Vijfheerenlanden spreekt opnieuw haar zorgen uit over één van de mogelijke locaties voor een asielopvang in buurgemeente Molenlanden. “Wij vinden het onacceptabel als uitsluitend wordt gekeken naar de formele gemeentegrens en niet naar de feitelijke effecten van een opvanglocatie op de omgeving”, zo meldt burgemeester Sjors Fröhlich in een brief aan de Molenlandse raad.

thumb website

School heeft zo snel mogelijk extra lesruimte nodig: ‘Anders leerlingen ‘nee’ verkopen’

Praktijkschool De Sprong in Sliedrecht heeft zo snel mogelijk extra lesruimte nodig. Het leerlingenaantal groeit en daardoor wordt het huidige gebouw te klein. Met zo’n 150 leerlingen is het nu al improviseren, maar dat probleem wordt na de zomervakantie nog groter. “We moeten gaan improviseren.”

baanhoekbrug

Let op: vanaf maandag is fietspad Baanhoekbrug voor 9 maanden dicht

Wie met de fiets van Dordrecht naar Sliedrecht of andersom wil, kan de komende negen maanden geen gebruik maken van de Baanhoekbrug. Het fietspad wordt maandagochtend om 07.00 uur afgesloten, vanwege de aankomende werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug.

fandag fc dordrecht

Fandag FC Dordrecht: stormbaan, muurkunst en talloze handtekeningen

Een stormbaan, pannakooi, pumptrack, springkussen en fitnesstoestellen: supporters van FC Dordrecht werden op de zogeheten fandag uitgedaagd om zelf ook fanatiek te bewegen. Al waren het oefenduel met Feyenoord, de handtekeningensessie na afloop en een gloednieuwe muurschildering de grootste publiekstrekkers.