gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

112-nieuws: dader explosie Dordrecht gezocht en mishandeling Ridderkerk

e1a2bc7171c25ed62dd99c9c83c8f89e

De politie heeft donderdagavond in opsporingsprogramma Bureau Rijnmond aandacht gevraagd voor twee zaken in onze streek. Het rechercheteam is nog op zoek naar de dader van een ontploffing in Dordrecht en een zware mishandeling in Ridderkerk.

Corrado Francke |  | Aangepast op
In Dordrecht was op zondag november 2023, rond drie uur ’s nachts, een heftige explosie bij een woning in de Magnoliastraat in de wijk Dubbeldam. Niemand raakt gewond, maar de schade is enorm. Zo raakt onder meer de gevel ontzet.

Inspanningen van de politie hebben nog niet geleid tot de verdachte. Een oproep in Bureau Rijnmond moet alsnog leiden tot één of meerdere aanhoudingen.

Mishandeling Ridderkerk
Ook was er aandacht voor een mishandeling bij een shoarmazaak aan de Ringdijk in Ridderkerk. De dader is uit op de scooter van het slachtoffer, maar slaagt er uiteindelijk niet in het voertuig te bemachtigen.

Hij komt op zondag 7 juli ’s nachts binnen en staat met opzet op de voet van een jongen die zit te wachten op zijn bestelling. Buiten wordt de jongen mishandeld: hij krijgt forse klappen in zijn gezicht en knietjes in zijn lichaam. De jonge mishandelaar is gefilmd, de politie is benieuwd wie hij is.

Gat in autodak gebrand
Aan de Dominee Caspar van Gendtstraat in Ridderkerk heeft in de nacht van donderdag op vrijdag een auto in brand gestaan. Dat gebeurde rond 01:00 uur.

De brand was zo hevig dat er een gat recht door het dak heen is gebrand. Mogelijk is de brand aangestoken. Er is een hamertje om een ruit mee in te slaan gevonden bij de auto, en in de auto lag een jerrycan, zegt een 112-correspondent tegen Rijnmond.

Lees ook

IMG-20261010-WA0001 (1)

Dikke rookwolken door zeer grote brand in loods

Er woedde zaterdagochtend een grote brand in een loods in Papendrecht. Daarbij kwam veel zwarte rook vrij.

villakinderdijk

Deze villa was 100 jaar van dezelfde familie en staat nu te koop: ‘Prijs rond de 7 miljoen’

In 1917 werd er in Kinderdijk een luxe villa aan de Lek opgeleverd. Honderd jaar lang was het enorme huis in de handen van één ondernemersfamilie. Tot nu, want de woning staat sinds deze week in de verkoop. “De prijs kan zomaar oplopen tot zeven miljoen euro.“

nk2026091893A01422

Van kwaad tot erger: FC Dordrecht verliest ook van tiental TOP Oss

De vijfde verliespartij op rij is een feit voor het machteloze FC Dordrecht. Bij TOP Oss, dat ruim veertig minuten met een man minder speelde na een rode kaart, kreeg de ploeg met 3-0 klop.

appelboom 2

Gratis boom of struik: gemeente roept bewoners op om hun tuinen te vergroenen

Inwoners van Hardinxveld-Giessendam kunnen hun tuin vergroenen met een boom, struik of plantenpakket van de gemeente. Dit initiatief komt voort uit het groenbeleidsplan van de gemeente.

PSX_20260928_074129 (1)

Bestuurder vliegt uit de bocht, bestelbus de sloot in

Een slecht begin van de week voor de bestuurder van een bestelbus. De man miste op de Parallelweg in Papendrecht een flauwe bocht en reed rechtdoor een sloot in.

ongeluka16asmedia

Dode en zwaargewonden na ongeluk op A16

Drie auto’s zijn maandagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Daarbij is één persoon overleden en zijn twee mensen zwaargewond geraakt. De weg richting Rotterdam was eerst helemaal, daarna tijdelijk dicht.