gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

112-nieuws: dader explosie Dordrecht gezocht en mishandeling Ridderkerk

e1a2bc7171c25ed62dd99c9c83c8f89e

De politie heeft donderdagavond in opsporingsprogramma Bureau Rijnmond aandacht gevraagd voor twee zaken in onze streek. Het rechercheteam is nog op zoek naar de dader van een ontploffing in Dordrecht en een zware mishandeling in Ridderkerk.

Corrado Francke |  | Aangepast op
In Dordrecht was op zondag november 2023, rond drie uur ’s nachts, een heftige explosie bij een woning in de Magnoliastraat in de wijk Dubbeldam. Niemand raakt gewond, maar de schade is enorm. Zo raakt onder meer de gevel ontzet.

Inspanningen van de politie hebben nog niet geleid tot de verdachte. Een oproep in Bureau Rijnmond moet alsnog leiden tot één of meerdere aanhoudingen.

Mishandeling Ridderkerk
Ook was er aandacht voor een mishandeling bij een shoarmazaak aan de Ringdijk in Ridderkerk. De dader is uit op de scooter van het slachtoffer, maar slaagt er uiteindelijk niet in het voertuig te bemachtigen.

Hij komt op zondag 7 juli ’s nachts binnen en staat met opzet op de voet van een jongen die zit te wachten op zijn bestelling. Buiten wordt de jongen mishandeld: hij krijgt forse klappen in zijn gezicht en knietjes in zijn lichaam. De jonge mishandelaar is gefilmd, de politie is benieuwd wie hij is.

Gat in autodak gebrand
Aan de Dominee Caspar van Gendtstraat in Ridderkerk heeft in de nacht van donderdag op vrijdag een auto in brand gestaan. Dat gebeurde rond 01:00 uur.

De brand was zo hevig dat er een gat recht door het dak heen is gebrand. Mogelijk is de brand aangestoken. Er is een hamertje om een ruit mee in te slaan gevonden bij de auto, en in de auto lag een jerrycan, zegt een 112-correspondent tegen Rijnmond.

Lees ook

Boeken tussen dozen en portret

65.000 boeken verhuizen: bibliotheek AanZet vraagt ook klanten om mee te sjouwen

Een monsterklus voor personeel van de stadsbibliotheek in Dordrecht. Na 40 jaar verhuist de bieb van AanZet namelijk naar het nieuwe Dordthuis, waar het samen met onder meer de gemeente het nieuwe onderkomen zal betrekken. Maandag start het personeel al op de nieuwe plek, daarna volgen duizenden boeken. En de bieb kan de hulp van klanten daarbij goed gebruiken.

gevangenisdordrecht

Saban S. (20) krijgt tbs na geweldsuitbarsting in Dordtse gevangenis

De rechtbank heeft een gedetineerde, die twee medewerkers van de gevangenis heeft mishandeld, tbs opgelegd. De geweldsdelicten gebeurde in PI Dordrecht. De man zit inmiddels al in een kliniek en gaat dus niet terug naar de cel.

trouwen pexels

Alle zilveren bruidsparen verzamelen, bijzonder jubileumfeest op komst

Wie dit jaar 25 jaar huwelijk viert, kan zich opmaken voor een bijzonder feest. De gemeente Dordrecht staat namelijk stil bij 25 jaar huwelijk voor paren van hetzelfde geslacht. En voor dat feest zijn alle jubilerende bruidsparen uitgenodigd.

verwarming blije man

Deze flatbewoners hebben weer verwarming: ‘We zitten er nu warmpjes bij!’

De blokverwarming van de flat aan het Rivierenplein in Dordrecht is hersteld. De radiatoren gaven sinds februari geen warmte meer af vanwege een lekkage, waardoor bewoners tijdens koude dagen zich geen raad wisten. “Dat het zolang heeft moeten duren is ongelofelijk.”

politie 01

Ridderkerker vast na vondst drugs in verborgen ruimte

Een 34-jarige man uit Ridderkerk is opgepakt in een huis in Maassluis. In de woning werd begin deze week een grote hoeveelheid harddrugs gevonden.

lijnzaadstraatrotterdampolitie

Vierde aanhouding voor dood Zwijndrechtenaar

De politie heeft een vierde man aangehouden voor de dood van een 44-jarige man uit Zwijndrecht. Het lichaam van de Zwijndrechtenaar werd eind mei aangetroffen in een huis aan de Lijnzaadstraat in Rotterdam, nadat hier brand had gewoed.