gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

112-nieuws: dader explosie Dordrecht gezocht en mishandeling Ridderkerk

e1a2bc7171c25ed62dd99c9c83c8f89e

De politie heeft donderdagavond in opsporingsprogramma Bureau Rijnmond aandacht gevraagd voor twee zaken in onze streek. Het rechercheteam is nog op zoek naar de dader van een ontploffing in Dordrecht en een zware mishandeling in Ridderkerk.

Corrado Francke |  | Aangepast op
In Dordrecht was op zondag november 2023, rond drie uur ’s nachts, een heftige explosie bij een woning in de Magnoliastraat in de wijk Dubbeldam. Niemand raakt gewond, maar de schade is enorm. Zo raakt onder meer de gevel ontzet.

Inspanningen van de politie hebben nog niet geleid tot de verdachte. Een oproep in Bureau Rijnmond moet alsnog leiden tot één of meerdere aanhoudingen.

Mishandeling Ridderkerk
Ook was er aandacht voor een mishandeling bij een shoarmazaak aan de Ringdijk in Ridderkerk. De dader is uit op de scooter van het slachtoffer, maar slaagt er uiteindelijk niet in het voertuig te bemachtigen.

Hij komt op zondag 7 juli ’s nachts binnen en staat met opzet op de voet van een jongen die zit te wachten op zijn bestelling. Buiten wordt de jongen mishandeld: hij krijgt forse klappen in zijn gezicht en knietjes in zijn lichaam. De jonge mishandelaar is gefilmd, de politie is benieuwd wie hij is.

Gat in autodak gebrand
Aan de Dominee Caspar van Gendtstraat in Ridderkerk heeft in de nacht van donderdag op vrijdag een auto in brand gestaan. Dat gebeurde rond 01:00 uur.

De brand was zo hevig dat er een gat recht door het dak heen is gebrand. Mogelijk is de brand aangestoken. Er is een hamertje om een ruit mee in te slaan gevonden bij de auto, en in de auto lag een jerrycan, zegt een 112-correspondent tegen Rijnmond.

Lees ook

supermartk dicht

Explosie in supermarkt, vrouw en honden gered bij brand

Op de Ringdijk in Ridderkerk is in de nacht van woensdag op donderdag brand geweest in een supermarkt. De brand veroorzaakte veel rook en daardoor ontstond er een explosie. De woning naast de supermarkt is hierdoor zwaar beschadigd. De supermarkt is donderdag gesloten.

vrachtwagena27

Bizarre situatie op Merwedebrug: vrachtwagen rijdt op fietspad naar de overkant

Je denkt dat je alles inmiddels wel hebt meegemaakt rond de Merwedebrug op de A27 bij Gorinchem. Maar het kan blijkbaar nog gekker, meldt Rijnmond. Terwijl zware vrachtwagens vanwege de slechte staat van de brug niet meer over de rijbaan mogen, rijdt er nu doodleuk een vrachtwagen over het fietspad.

b318f5f3-8b59-422a-bd07-877c8036070b

Let op! Dichte mist, code geel van kracht

Het is mistig deze dinsdagochtend in de streek. Het KNMI heeft code geel afgegeven voor Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant en Friesland. Met name het verkeer kan er last van hebben. De mist lost in de tweede helft van de ochtend weer op.

yv20261024A1C09652

Onmachtig FC Dordrecht onderuit tegen VVV-Venlo: 2-4

FC Dordrecht heeft de winnende start van de tweede periode een dramatisch vervolg gegeven. In eigen huis was de ploeg kansloos tegen VVV-Venlo, de nieuwe nummer twee van de Keuken Kampioen Divisie: 2-4.

ongeluk scooter auto Papendrecht

Auto en scooter botsen: bestuurder nagekeken

Bij een rotonde op de Burgemeester Keijzerweg in Papendrecht is woensdagochtend een ongeluk gebeurd tussen een auto en een scooter. Door nog onbekende oorzaak kwamen de twee met elkaar in botsing.

Foto2

Reis door Koerdistan opent de ogen van Maila: ‘Dankbaar dat ik in vrijheid kon opgroeien’

Grootgebracht met de Koerdische cultuur en opgegroeid in Dordrecht: Maila Ahmad (32) is voor een zesdelige docuserie naar Koerdistan gereisd om haar achtergrond beter te begrijpen. Daarin stuit ze op heftige verhalen en leert ze over haar afkomst. “Ik wil heel graag dat wij als Koerden iets meer onze identiteit kunnen uitdragen en dat meer mensen van ons weten.”