Dordrecht, Netherlands

112-nieuws: dader explosie Dordrecht gezocht en mishandeling Ridderkerk

De ravage na de explosie was groot RTV Dordrecht
De politie heeft donderdagavond in opsporingsprogramma Bureau Rijnmond aandacht gevraagd voor twee zaken in onze streek. Het rechercheteam is nog op zoek naar de dader van een ontploffing in Dordrecht en een zware mishandeling in Ridderkerk.
Corrado Francke | 27 september 2024 12:00 | Aangepast op 27 september 2024 12:00
In Dordrecht was op zondag november 2023, rond drie uur ’s nachts, een heftige explosie bij een woning in de Magnoliastraat in de wijk Dubbeldam. Niemand raakt gewond, maar de schade is enorm. Zo raakt onder meer de gevel ontzet.

Inspanningen van de politie hebben nog niet geleid tot de verdachte. Een oproep in Bureau Rijnmond moet alsnog leiden tot één of meerdere aanhoudingen.

Mishandeling Ridderkerk
Ook was er aandacht voor een mishandeling bij een shoarmazaak aan de Ringdijk in Ridderkerk. De dader is uit op de scooter van het slachtoffer, maar slaagt er uiteindelijk niet in het voertuig te bemachtigen.

Hij komt op zondag 7 juli ’s nachts binnen en staat met opzet op de voet van een jongen die zit te wachten op zijn bestelling. Buiten wordt de jongen mishandeld: hij krijgt forse klappen in zijn gezicht en knietjes in zijn lichaam. De jonge mishandelaar is gefilmd, de politie is benieuwd wie hij is.

Gat in autodak gebrand
Aan de Dominee Caspar van Gendtstraat in Ridderkerk heeft in de nacht van donderdag op vrijdag een auto in brand gestaan. Dat gebeurde rond 01:00 uur.

De brand was zo hevig dat er een gat recht door het dak heen is gebrand. Mogelijk is de brand aangestoken. Er is een hamertje om een ruit mee in te slaan gevonden bij de auto, en in de auto lag een jerrycan, zegt een 112-correspondent tegen Rijnmond.

Meest gelezen

Tunnel deels dicht en lange file na botsing meerdere auto's en vrachtwagen

Rijnmond | Redactie Streek 56 | 28 nov 2025 11:39

Lees ook

Dodelijk ongeluk bij onbewaakte spoorwegovergang: risico's waren bekend

De veiligheidsrisico's bij de onbewaakte spoorwegovergang in het Brabantse Hooge Zwaluwe waren beken...

'Neem vrede met de wisselvalligheid van FC Dordrecht'

FC Dordrecht slikt de zesde nederlaag van het seizoen in de Keuken Kampioen Divisie. Op de Krommedij...

Deze horecaondernemer wint prestigieuze prijs: 'Ik ben ongelofelijk trots'

Alblasserdammer en horecabaas Bjorn van Dijl is tijdens de Entree Awards uitgeroepen tot Horecaonder...

Voetganger (34) die werd geschept door auto in ziekenhuis overleden

De voetganger die dinsdag aan het einde van de middag op de Krispijnseweg in Dordrecht werd aangered...

'Snoep prinses' Aimee (19) begint eigen winkel in Sliedrecht

Welk kind droomt er nou niet van: je eigen snoepwinkel hebben!? Aimee Jonker uit Sliedrecht heeft he...

Opsporingsdienst doet inval in woning van scheepsbouwer Kommer Damen (81)

De FIOD heeft dinsdagochtend een inval gedaan in het huis van Kommer Damen in Noordeloos. Dat bevest...