Dordrecht, Netherlands

112-nieuws: wapens in beslag genomen bij politieactie en brand in garagebox

In een garagebox in de Koninginnestraat in het centrum van Dordrecht is maandagochtend brand uitgebroken. Daarbij raakte niemand gewond, al kwam er wel veel rook vrij.
Corrado Francke | Rijnmond | Redactie Streek 56 | 14 oktober 2024 11:37 | Aangepast op 14 oktober 2024 11:37
De brandweer kwam snel in actie en moest een deel van de garage slopen om het vuur helemaal te kunnen blussen. Hoe het vuur is ontstaan, is niet bekend.

Auto in lichterlaaie
Op de Aquamarijnweg, aan de zuidwestkant van Dordrecht, is zondagavond rond halftien een auto in vlammen opgegaan.
Op de website van onze mediapartner Rijnmond is een spectaculaire foto te zien, waarbij het lijkt alsof er vuurwerk uit de auto kwam. Ook bij deze brand raakte niemand gewond.

Gewonden bij botsing Laan der Verenigde Naties
Twee personen zijn zondagmiddag gewond geraakt op de Laan der Verenigde Naties in Dordrecht, nadat de auto waar zij inzaten uit de bocht vloog en een paal ramde.

Hoe het ongeluk heeft kunnen gebeuren, is nog niet bekend. De auto liep zware schade op. De inzittenden zijn naar het ziekenhuis gebracht.

7 wapens in beslag genomen bij politieactie in Dordrecht
Bij een politiecontrole in Dordrecht op donderdag 10 oktober zijn er 7 wapens in beslag genomen. Ook zijn er 111 bekeuringen uitgeschreven en zijn er twee illegale voertuigen van straat gehaald.

Eén bestuurder moest tot slot haar rijbewijs in leveren, omdat ze onder invloed achter het stuur zat.

Auto ramt lantaarnpaal in de nachtelijke uren
In de nacht van vrijdag op zaterdag, rond 02.00 uur, is een auto in de JS Bachstraat in de Ridderkerkse wijk Slikkerveer met piepende banden tot stilstand gekomen tegen een lantaarnpaal.

Het voertuig stond volgens RTV Ridderkerk achterstevoren. De impact was zo groot dat de lantarenpaal volledig uit de grond werd gerukt. Op de weg zijn duidelijke bandensporen te zien die naar de plaats van de botsing leiden.

De politie arriveerde ongeveer een kwartier later ter plaatse. Stedin sloot in de loop van de nacht de elektriciteit af om verdere problemen te voorkomen.
Op de weg zijn duidelijke bandensporen te zien Marcel Kamsteeg

Meest gelezen

Explosie bij apotheek, twee verdachten in beeld

Redactie Streek 56 | 17 dec 2025 10:45

Woede om geopende graven Essenhof, geen vervolging en raadsenquête

Corrado Francke | Redactie Streekomroep | 17 dec 2025 17:00

Lees ook

Dertig kinderen met mogelijkheden genieten van schaatsplezier op Dordtse ijsbaan

Schaatsen onder sfeervolle kerstverlichting, genieten van een warme chocomel of een potje curling sp...

Dit circus viert 200-jarig bestaan: 'Wij willen affiniteit, gezelligheid en aanraking'

Het is al jaren voor veel Dordtenaren en andere streekgenoten in de kerstvakantie een traditie: een ...

Van puike prestaties tot mindere maanden: dit was het 2025 van FC Dordrecht

18 zeges, 9 puntendelingen en 17 nederlagen. De eindbalans van FC Dordrecht in officiële duels in 20...

Zwak FC Dordrecht sluit 2025 af met vierde nederlaag op rij

FC Dordrecht heeft het kalenderjaar afgesloten met een pijnlijke nederlaag bij VVV-Venlo. Uitgereken...

Winter3Daagse bij radio ATOS: 60 uur lang voor donatie voedselbank

Via de Winter3Daagse van ATOS radio worden er dit jaar in elf gemeenten producten opgehaald voor de ...

Zaterdag in Studio De Witt: het Staartje, FC Dordrecht en terugblik Dordtse gemeenteraad 2025

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in Studio De Witt in gesprek met Diana Gerritsma over de...