gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Bekeravontuur FC Dordrecht meteen voorbij: beschamend optreden in Noordwijk

e5fa16354b1dc268b866c30bbbccd5af.jpg

Het bekeravontuur zit er al na één duel op voor FC Dordrecht. De ploeg van trainer Melvin Boel kwam bij VV Noordwijk nog wel op voorsprong, maar zag de provinciegenoot alsnog stunten door twee goals in de slotfase: 2-1.

Corrado Francke |  | Aangepast op
Waar de thuisclub met enkele verrassingen aantrad, stonden er bij de Dordtenaren juist veel vertrouwde namen in de basiself. Daarin waren slechts twee wijzigingen te bespeuren in vergelijking met het competitieduel met Jong FC Utrecht (3-1) afgelopen vrijdag: Joep van der Sluijs kreeg op het middenveld de voorkeur boven Jari Schuurman en Lorenzo Codutti mocht starten als linksback in plaats van John Hilton.

Onwennig begin
Na een Zuid-Hollands vuurwerkshowtje begonnen de ploegen wat onwennig aan het duel. VV Noordwijk werd als eerste gevaarlijk via Arantis Roep, wiens lastige schot werd gekeerd door doelman Celton Biai. Daarna waren de bezoekers aan zet: eerst strandde een poging van Léo Seydoux op goalie Bas Schol, even later kon Korede Osundina zijn voet nét niet voldoende tegen een voorzet uit een cornervariant krijgen.

Toch lukte het de elf van Melvin Boel maar niet om het heft in handen te nemen. Achterin oogde het wankel, het middenveld kende te veel slordigheden en voorin vielen vooral de voorzetten op die zelden een medespeler bereikten. Zodoende bleef er hoop op een stunt bij de hardwerkende tweededivisionist en werd Biai nog tot een redding gedwongen op een nieuwe poging van Roep.

Kansen voor Noordwijk
Vlak na rust zorgde Emiel Wendt voor een nog groter schrikmomentje aan Dordtse zijde. De lange VV Noordwijk-spits kopte een afgemeten voorzet uitstekend richting de verre hoek, maar zag zijn poging ternauwernood door Biai gekeerd worden. Aan de overkant reageerde uitblinker Schol attent op Van der Sluijs, die eigenlijk voor een pass naar de vrijstaande Slory had moeten kiezen.

De openingstreffer liet echter tergend lang op zich wachten, al was VV Noordwijk via middenvelder Bram Franken (ex-Jong AZ) opnieuw dichtbij. Toch haalde FC Dordrecht als eerste succesvol de trekker over en Jari Schuurman werd de gevierde man. Op rechts had Van der Sluijs vrij baan, waarna een knappe voorzet volgde en door de net ingevallen Schuurman tot 0-1 werd gepromoveerd.

In de laatste minuten was Slory met een bekeken schot nog dichtbij meer Dordts succes, maar zorgde VV Noordwijk tóch nog voor een wonder. Na de gelijkmaker van Nick van Staveren maakte Virgil Tjin Asjoe met een fraaie actie en succesvolle afronding het feest compleet: 2-1.

FC Dordrecht had geen antwoord meer in huis en zag het bekeravontuur door een beschamend optreden al na één wedstrijd stranden.

Opstelling FC Dordrecht: Biai; Seydoux, Valk, M'Bemba, Codutti (Hilton/46); Shein (Van der Avert/86), Van Vianen, Van der Sluijs; Osundina (Daniel da Silva/75), Zandbergen (Schuurman/75), Slory

Lees ook

fotosliedrecht.png

Verwarring dreigt door nieuwe naam GroenLinks-PvdA, hier is ‘Pro’ al bezet

Grote onduidelijkheid bij lokale fracties van GroenLinks-PvdA over de naamsverandering. Jesse Klaver kondigde donderdagavond de nieuwe naam Progressief Nederland (Pro) aan en de namen van de lokale fracties veranderen mee naar een combinatie van de afkorting ‘Pro’ en de plaatsnaam die de partijen vertegenwoordigen. Maar wat als er al een ‘Pro-partij’ bestaat?

IMG_5958.jpeg

Deze rotonde is aangepast in de hoop spookfietsers te stoppen

De rotonde aan het Goudenregenplantsoen in Ridderkerk, de laatste voor de verbindingsweg richting Barendrecht, is aangepast om spookrijders tegen te gaan. Na een telling werd duidelijk dat fietsers tegen het verkeer in over het verkeersplein fietsen. De oplossing? Een perkje en een verkeersbord.

StreetviewParallelweg.png

Parallelweg in Sliedrecht op de schop, werkzaamheden starten op 13 april

De Sliedrechtse Parallelweg gaat op de schop. De rijbaan voldoet niet meer aan de huidige normen en is toe aan groot onderhoud. Het asfalt wordt vervangen en een deel van de fundering wordt opnieuw opgebouwd. De werkzaamheden beginnen op 13 april en zullen naar verwachting zo’n twaalf weken in beslag nemen.

verdachtebureaurijnmond.png

Verkoper verliest 12.000 euro bij Marktplaatsdeal

De politie is op zoek naar een verdachte die 12.000 euro heeft ontvreemd van een man uit Nijkerk. De verdachte haalde het geld van de rekening van het slachtoffer door contactloos te pinnen bij meerdere winkels in Dordrecht. Hij is daarbij gefilmd.

VKSportphoto

FC Dordrecht en Feyenoord verlengen samenwerking

De samenwerking tussen FC Dordrecht en Feyenoord is met drie jaar verlengd. Dit houdt in dat onder meer spelers en stafleden ook de komende jaren kunnen worden uitgewisseld, en dat de Rotterdammers de Dordtse club blijven helpen op het gebied van talentontwikkeling, scouting en innovatie.

politiehondbodie.png

Politiehond Bodie vat man in de kraag na achtervolging

De achtervolging van een man die mogelijk een auto had gestolen, is geëindigd in een tuin in Papendrecht. Met dank aan politiehond Bodie kon de 20-jarige man uit Rhoon worden aangehouden.