gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Brand autodealer Mijlweg, meerdere bedrijven getroffen

9290f9cc44838843ca0acf0c5a625257

Bij de Ames vestiging aan de Mijlweg in Dordrecht heeft dinsdagavond brand gewoed. De brand begon in de werkplaats. Meerdere autobedrijven zijn getroffen.

Rijnmond | Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
De oorzaak van de brand is nog niet bekend. Het vuur werd rond 23:00 uur ontdekt. Voor zover bekend was er niemand in het pand aanwezig. De auto's in de werkplaats kunnen volgens de veiligheidsregio als verloren worden beschouwd.

Bij de brand kwam veel rook vrij. De brandweer maakte 'grote brand', wat wil zeggen dat het vuur met veel manschappen en materieel wordt bestreden. Het vuur was korte tijd uitslaand en heeft de volledige werkplaats en een deel van de showroom vernietigd.

Een deel van de gevel is door de hulpdiensten verwijderd om de schade in kaart te brengen. Vooralsnog zijn er geen structurele problemen aan het bedrijfspand ontdekt. De gevolgen van de brand hebben ook effect op de Hyundai-dealer ernaast. Andere autodealers zeggen 'gewoon open te zijn'.

Lees ook

A16-RWS131023SS001 - WNZ Frank vd Zwan_tcm26-344983

A16 bij Ridderkerk dit weekend afgesloten

De A16 bij Ridderkerk gaat dit weekend dicht vanwege groot onderhoud. Vanaf vrijdagavond 7 augustus 20.00 uur tot maandagochtend 10 augustus 05.00 uur is de snelweg afgesloten tussen knooppunt Ridderkerk en knooppunt Terbregseplein.

Stier in greppel

Brandweer redt stier uit sloot

Aan de Peilkade in Papendrecht is woensdagochtend een stier uit een sloot gered. Het rund kwam om onbekende reden in de greppel terecht, maar bleef verder ongedeerd.

archieffotopolitie

Achtervolging met tien politiewagens en helikopter eindigt nadat vluchtauto wordt aangetikt

De politie heeft vrijdagochtend met man en macht een auto achtervolgd. De vluchtende auto, die om meerdere redenen gezocht werd, werd uiteindelijk gestopt in Ridderkerk nadat hij een beuk kreeg van een politiewagen. Er zijn twee mannen aangehouden.

schotse hooglanders n3

Schotse hooglanders op N3, weg tijdlang afgezet

De politie in Dordrecht heeft dinsdagavond een tijdlang de handen vol gehad aan twee losgebroken Schotse hooglanders. Ondanks pogingen om de dieren in te sluiten, belandden de twee op de rondweg N3, tussen de voorbijrazende auto’s.

RWS Papendrechtsebrug doorvaart 06

Zo gaan hoge schepen voor het eerst door maandelijks geopende Papendrechtse brug

Schepen van wel 80 meter lang en meer dan 20 meter breed, ze passeren tijdens de maandelijkse opening van de Papendrechtsebrug voor de hoge scheepvaart allemaal de revue. De eerste van de tien openingen in totaal is inmiddels achter de rug. “Er komt meer bij kijken dan gewoon even aan de kant en er doorheen.”

elektrischedeelauto

Proef met elektrische deelauto's van start

De gemeente Dordrecht is deze week een proef gestart met twee elektrische deelauto’s voor bewoners van de Boogjes en omgeving met een parkeervergunning. De auto’s vormen een extra manier van reizen, tijdens de sloop en nieuwbouw van de parkeergarage Spuihaven.