gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Brand autodealer Mijlweg, meerdere bedrijven getroffen

9290f9cc44838843ca0acf0c5a625257

Bij de Ames vestiging aan de Mijlweg in Dordrecht heeft dinsdagavond brand gewoed. De brand begon in de werkplaats. Meerdere autobedrijven zijn getroffen.

Rijnmond | Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
De oorzaak van de brand is nog niet bekend. Het vuur werd rond 23:00 uur ontdekt. Voor zover bekend was er niemand in het pand aanwezig. De auto's in de werkplaats kunnen volgens de veiligheidsregio als verloren worden beschouwd.

Bij de brand kwam veel rook vrij. De brandweer maakte 'grote brand', wat wil zeggen dat het vuur met veel manschappen en materieel wordt bestreden. Het vuur was korte tijd uitslaand en heeft de volledige werkplaats en een deel van de showroom vernietigd.

Een deel van de gevel is door de hulpdiensten verwijderd om de schade in kaart te brengen. Vooralsnog zijn er geen structurele problemen aan het bedrijfspand ontdekt. De gevolgen van de brand hebben ook effect op de Hyundai-dealer ernaast. Andere autodealers zeggen 'gewoon open te zijn'.

Lees ook

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: vooruitblik op DrechtStadLoop met oudgediende en jong talent

Zo’n 2800 elitelopers, liefhebbers en recreanten verzamelen zich zondag op het Statenplein in Dordrecht voor de DrechtStadLoop. Ook Papendrechter Roy Hoornweg (40), die aan het einde van zijn atletenloopbaan zit, loopt zondag mee. Presentator Ben Corino gaat zaterdag in het radioprogramma Studio De Witt in gesprek met hem.

HIA asielboot

Onderzoek naar alternatieve opvanglocaties Oekraïners en asielzoekers

De gemeenteraad in Hendrik-Ido-Ambacht gaat onderzoek doen naar alternatieve locaties voor Oekraïners en asielzoekers die momenteel opgevangen worden op schepen aan de Citadelkade. Daarnaast wordt een draagvlakonderzoek gestart onder inwoners over de opvang van asielzoekers.

Ben Corino Studio De Witt

Zaterdag in Studio De Witt: in gesprek met Femke Hameetman

Presentator Ben Corino gaat zaterdagochtend in het radioprogramma Studio De Witt op Drechtstad FM in gesprek met Femke Hameetman. Zij is artistiek directeur van het Dordrechts Museum.

Webfoto mogelijkheid

Onbegrip over werkzaamheden N214, toch valt extra vertraging tot nu toe mee

Naast de werkzaamheden aan de Papendrechtsebrug, zijn ook de werkzaamheden aan de iets verderop gelegen N214 in volle gang. In verschillende fases worden daar de wegen en fietspaden veiliger en beter gemaakt. Gevreesd werd voor enorme hinder, maar in de eerste fase valt dat vooralsnog relatief mee, ziet de provincie Zuid-Holland.

Baggeren

Vaker baggeren voor schoner en gezonder water

Waterschap Hollandse Delta gaat vanaf juni 2027 vaker baggeren in stedelijke gebieden. Dit moet zorgen voor een betere waterkwaliteit en een betere doorstroming van het water in de stad.

yv20261024A1C01692

Wisselvalligheid in het kwadraat bij FC Dordrecht: ‘Stukje discipline wat we missen’

Jantje lacht, jantje huilt aan de Krommedijk. Als FC Dordrecht dit seizoen een sprankje hoop toont, eindigt het volgende duel vrijwel telkens in een deceptie. Zo ook zaterdag tegen VVV-Venlo: 2-4.