gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Brand autodealer Mijlweg, meerdere bedrijven getroffen

9290f9cc44838843ca0acf0c5a625257

Bij de Ames vestiging aan de Mijlweg in Dordrecht heeft dinsdagavond brand gewoed. De brand begon in de werkplaats. Meerdere autobedrijven zijn getroffen.

Rijnmond | Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
De oorzaak van de brand is nog niet bekend. Het vuur werd rond 23:00 uur ontdekt. Voor zover bekend was er niemand in het pand aanwezig. De auto's in de werkplaats kunnen volgens de veiligheidsregio als verloren worden beschouwd.

Bij de brand kwam veel rook vrij. De brandweer maakte 'grote brand', wat wil zeggen dat het vuur met veel manschappen en materieel wordt bestreden. Het vuur was korte tijd uitslaand en heeft de volledige werkplaats en een deel van de showroom vernietigd.

Een deel van de gevel is door de hulpdiensten verwijderd om de schade in kaart te brengen. Vooralsnog zijn er geen structurele problemen aan het bedrijfspand ontdekt. De gevolgen van de brand hebben ook effect op de Hyundai-dealer ernaast. Andere autodealers zeggen 'gewoon open te zijn'.

Lees ook

businkbedrijfspandsmaragd

Veel rookontwikkeling na kortsluiting in bedrijfspand

In een bedrijfspand aan de Smaragd in Dordrecht heeft donderdagochtend brand gewoed. Een koelkast of een wasmachine heeft kortsluiting veroorzaakt waarna er veel rook is vrijgekomen, meldt een woordvoerder van de Veiligheidsregio Zuid-Holland Zuid.

dorem 12

Na iets betere resultaten nu harde klap voor FC Dordrecht: ‘Afgelopen periode analyseren’

Waar FC Dordrecht na een knappe overwinning op Almere City en een gelijkspel in Den Bosch uit een dal begon te klimmen, is het vrijdagavond tegen FC Emmen (0-3) toch misgegaan voor de formatie van Paul Nuijten. Na een slechte eerste en een betere tweede helft moesten de Schapekoppen het onderspit delven. “Teleurstellende avond.”

kerkwegzwijndrecht

Deze weg is bijna twee maanden dicht

De Kerkweg in Zwijndrecht gaat op de schop. De weg, die de Lindtsedijk verbindt met de Laan van Nederhoven, is sinds deze maandagochtend dicht vanwege herinrichtingswerkzaamheden.

7334111A-4605-4F44-B372-E53B502899C6

Zien: dit wordt het standbeeld van Kees Buddingh met Blauwbilgorgel

Bijna twee meter hoog, gemaakt van brons en in zijn armen een fantasiewezen; zo moet het standbeeld van Kees Buddingh eruit komen te zien. Onlangs werd bekend dat er een beeld van de Dordtse dichter komt in de binnenstad, nu is ook duidelijk wat de inwoners straks gaan zien. "Een icoon van deze stad."

plucheplakkers

Eerste periode zit erop: De Plucheplakkers kritisch op zwak FC Dordrecht

In aflevering 131 maken de Plucheplakkers Wouter Bos (GPR Sportradio), Corrado Francke (RTV Dordrecht) en Arco Bomgaars (AD De Dordtenaar) de balans op aan het einde van de eerste periode voor FC Dordrecht dit seizoen. Heel vrolijk is die balans niet, want de Krommedijkclub staat voorlaatste.

Staking OV- pedro v2

Lege perrons door stakingen streekvervoer: 'Vorige keer zat ik hier ook al'

Veel leegte met een paar bussen. Zo ziet Station Dordrecht er woensdag uit vanwege de aangekondigde staking in het streekvervoer. De informatieborden gaven af en toe nog hoop, maar de reizigers kwamen vaak bedrogen uit.