gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

Brand autodealer Mijlweg, meerdere bedrijven getroffen

9290f9cc44838843ca0acf0c5a625257

Bij de Ames vestiging aan de Mijlweg in Dordrecht heeft dinsdagavond brand gewoed. De brand begon in de werkplaats. Meerdere autobedrijven zijn getroffen.

Rijnmond | Redactie Streekomroep |  | Aangepast op
De oorzaak van de brand is nog niet bekend. Het vuur werd rond 23:00 uur ontdekt. Voor zover bekend was er niemand in het pand aanwezig. De auto's in de werkplaats kunnen volgens de veiligheidsregio als verloren worden beschouwd.

Bij de brand kwam veel rook vrij. De brandweer maakte 'grote brand', wat wil zeggen dat het vuur met veel manschappen en materieel wordt bestreden. Het vuur was korte tijd uitslaand en heeft de volledige werkplaats en een deel van de showroom vernietigd.

Een deel van de gevel is door de hulpdiensten verwijderd om de schade in kaart te brengen. Vooralsnog zijn er geen structurele problemen aan het bedrijfspand ontdekt. De gevolgen van de brand hebben ook effect op de Hyundai-dealer ernaast. Andere autodealers zeggen 'gewoon open te zijn'.

Lees ook

schoofrijnmond

Eerste koopzondag in dit dorp, maar de meeste winkels bleven dicht

Voor het eerst mochten de winkels in Hendrik-Ido-Ambacht op zondag hun deuren openen. Afgelopen donderdag besloot de gemeenteraad met een kleine meerderheid koopzondagen officieel in te voeren. Toch bleef de grote toeloop in winkelcentrum De Schoof nog uit. Alleen de Jumbo en telefoonwinkel Fixphone openden daar zondag volgens Rijnmond hun deuren.

Politiebusje-768x507

42 boetes en drie aanhoudingen bij verkeerscontrole

Bij een verkeerscontrole in Ridderkerk zijn vorige week 45 bekeuringen uitgedeeld en heeft de Belastingdienst ruim 66.000 euro geïnd. Drie bestuurders werden aangehouden voor rijden onder invloed, meldt de gemeente.

school zwijndrecht

School stuurt brief naar ouders over mishandelingen: ‘Ga thuis het gesprek aan’

Middelbare school De Sprong in Zwijndrecht heeft in een brief ouders opgeroepen om met hun kinderen te spreken over het geweld en de mishandelingen die daar spelen. “We horen steeds meer dat jongeren worden gefilmd terwijl ze gepest, mishandeld, vernederd en onder druk gezet worden”, schrijft de schoolleiding. De school moet volgens de briefschrijvers een “veilige omgeving” zijn.

IMG_8044

‘Spannend, maar ook heel leuk’: Dordrecht heeft een nieuwe kinderburgemeester

Oguzhan Batasun (11) is de nieuwe kinderburgemeester van Dordrecht. Hij werd dinsdag officieel geïnstalleerd en volgt Isabeth van Heusden op.

WhatsApp Image 2026-10-09 at 10.02.28

Jamai van den Herik opnieuw naar WK darts: ‘Kwamen best wat emoties uit’

Jamai van den Herik gaat opnieuw naar het WK darts. In een weekend met goede resultaten, maar vooral een spannende ontknoping kwalificeerde de Alblasserdammer zich voor de jaarlijkse heilige graal in de dartsport. “Ik plofte in bed en werd er emotioneel van.”

nk2026102893A09284

Ongeloof bij FC Dordrecht na nieuwe afgang: ‘De gifbeker moet helemaal leeg‘

Inspiratieloos, kwalitatief onvoldoende en nul stootkracht. Volledig terecht kegelden de amateurs van SC Genemuiden het armoedige FC Dordrecht woensdagavond uit de KNVB Beker. “Deze doet extra pijn”, merkt een gefrustreerde hoofdtrainer Paul Nuijten.