gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

De Plucheplakkers blikken in nieuwe podcast vooruit op seizoen FC Dordrecht

51585ec562a1593fa9490541ac470ca8

Na een wekenlange voorbereiding is het komende vrijdag eindelijk zover: de start van de Keuken Kampioen Divisie! FC Dordrecht begint de competitie met een uitduel in Emmen. De podcasters van De Plucheplakkers blikken uitgebreid vooruit.

Corrado Francke |  | Aangepast op
FC Emmen, dat is een bekende tegenstander toch? Inderdaad: in mei zorgde de ploeg ervoor dat het nacompetitie-avontuur van de Dordtenaren in de eerste ronde strandde. Revanchegevoelens zijn er ongetwijfeld, al constateren de mannen ook dat beide ploegen flink op de schop zijn gegaan.

Tijd voor een korte terugblik op de voorbereiding, waarin acht oefenduels werden gespeeld, is er ook. Arco Bomgaars (AD/De Dordtenaar), Corrado Francke (RTV Dordrecht) en Sjoerd de Vos (Rijnmond) zetten verschillende spelers in het zonnetje én prijzen de nieuwe shirts van de ploeg.

Na flink wat luisteraarsvragen en luchtige onderwerpen in de rubriek 'Blijven Plakken' is het tijd voor de culinaire hoogstandjes. Want is er ook dit seizoen weer een onvolprezen 'piemelplank' met allerlei snackjes in Drenthe te vinden? Dat en veel meer in de nieuwe aflevering van De Plucheplakkers!

Lees meer over:

Lees ook

kiltunneldicht

Kiltunnel in beide richtingen dicht vanwege veiligheidsoefening

De Kiltunnel tussen Dordrecht en de Hoeksche Waard is maandagavond in beide richtingen dicht. Hulpdiensten voeren van 19.00 uur tot 00.00 uur een grootschalige veiligheidsoefening uit in de tunnel.

FOTO WEBSITE2

Wout en Harry wonen bij de brug en genieten van de bedrijvigheid: ‘Reuring in de tent’

Stil op de weg, maar druk daar omheen. Papendrechters die vlakbij de Papendrechtsebrug wonen hebben sinds de afsluiting van de brug met veel veranderingen te maken gekregen. Tot echte overlast leidt dat niet, ondanks dat er veel gebeurt.

laurent

Lauran (16) moest geduld hebben, maar nu heeft hij zijn eigen patatkar

"Dit is 'm!" Trots laat de 16-jarige Lauran Brand zijn splinternieuwe patatkar zien. Op de Dam in Alblasserdam is Lau’s Frietboutique iedere zaterdag te bezoeken. Daarmee is Lauran misschien wel de jongste ondernemer uit de regio. "Ondernemen is altijd een risico, maar ik denk dat ik het kan."

ongeluka16asmedia

Dode en zwaargewonden na ongeluk op A16

Drie auto’s zijn maandagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de A16 bij Hendrik-Ido-Ambacht. Daarbij is één persoon overleden en zijn twee mensen zwaargewond geraakt. De weg richting Rotterdam was eerst helemaal, daarna tijdelijk dicht.

genomineerde gehaktbal

Landelijke finale: Draait Jakob de beste ballen?

Slagerij Gelderblom Sterrenburg heeft mogelijk de beste gehaktbal van Nederland in de winkel liggen. De slagerij is genomineerd voor de ‘Top 10 Lekkerste Bal Gehakt 2026’ door de Koninklijke Nederlandse Slagers (KNS). “Daar zijn we heel erg trots op”, zegt slager Jakob Simons.

Driehoeksveer-1

Gemeenten willen Driehoeksveer in de vaart houden, maar toekomst is nog onzeker

De gemeenten Ridderkerk, Molenlanden en Krimpenerwaard kijken naar de mogelijkheid om het zogenaamde Driehoeksveer voort te laten bestaan. Het contract met de huidige exploitant van deze openbaarvervoerverbinding loopt op 1 januari 2027 af.