gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

De Plucheplakkers blikken in nieuwe podcast vooruit op seizoen FC Dordrecht

51585ec562a1593fa9490541ac470ca8

Na een wekenlange voorbereiding is het komende vrijdag eindelijk zover: de start van de Keuken Kampioen Divisie! FC Dordrecht begint de competitie met een uitduel in Emmen. De podcasters van De Plucheplakkers blikken uitgebreid vooruit.

Corrado Francke |  | Aangepast op
FC Emmen, dat is een bekende tegenstander toch? Inderdaad: in mei zorgde de ploeg ervoor dat het nacompetitie-avontuur van de Dordtenaren in de eerste ronde strandde. Revanchegevoelens zijn er ongetwijfeld, al constateren de mannen ook dat beide ploegen flink op de schop zijn gegaan.

Tijd voor een korte terugblik op de voorbereiding, waarin acht oefenduels werden gespeeld, is er ook. Arco Bomgaars (AD/De Dordtenaar), Corrado Francke (RTV Dordrecht) en Sjoerd de Vos (Rijnmond) zetten verschillende spelers in het zonnetje én prijzen de nieuwe shirts van de ploeg.

Na flink wat luisteraarsvragen en luchtige onderwerpen in de rubriek 'Blijven Plakken' is het tijd voor de culinaire hoogstandjes. Want is er ook dit seizoen weer een onvolprezen 'piemelplank' met allerlei snackjes in Drenthe te vinden? Dat en veel meer in de nieuwe aflevering van De Plucheplakkers!

Lees meer over:

Lees ook

demonstratie fokker

Demonstranten blokkeren Fokker-terrein: ‘Wij staan niet toe dat jullie moordwapens produceren'

Tientallen activisten van Fok Fokker en Geef Tegengas hebben donderdag gedemonstreerd voor de poorten van Fokker Aerospace in Papendrecht. Een deel van hen heeft ook het dak van de centrale fabriekshal beklommen. De actievoerders willen dat het bedrijf stopt met de productie van onderdelen van gevechtsvliegtuig F35, die volgens hen wordt gebruikt door Israël tegen de Palestijnse burgerbevolking van Gaza.

foto ketting straatroof zwi

Bejaarde vrouw (84) beroofd, buit meteen ingeleverd bij goudwisselkantoor

Het Openbaar Ministerie eist negen maanden cel tegen S.L. (23), verdachte van een straatroof op een bejaarde vrouw in Zwijndrecht. Drie kwartier na de beroving leverde hij de buitgemaakte ketting in bij een goudwisselkantoor, maar was hij ook degene die de vrouw beroofde?

yv20261019A1C08984

FC Dordrecht begint nieuwe periode met eerste uitzege: ‘Dit geeft een boost’

FC Dordrecht had al acht maanden niet op vreemde bodem gewonnen, maar daar kwam maandagavond verandering in. Joey de Bie schoot zijn ploeg vanaf de penaltystip naar een 0-1 zege op Jong PSV, waardoor de ploeg een succesvolle start van de tweede periode kende. “Hier ben ik heel blij mee.”

laurent

Lauran (16) moest geduld hebben, maar nu heeft hij zijn eigen patatkar

"Dit is 'm!" Trots laat de 16-jarige Lauran Brand zijn splinternieuwe patatkar zien. Op de Dam in Alblasserdam is Lau’s Frietboutique iedere zaterdag te bezoeken. Daarmee is Lauran misschien wel de jongste ondernemer uit de regio. "Ondernemen is altijd een risico, maar ik denk dat ik het kan."

Schietpartij Evenaar Rotterdam (foto: Politie)

Dordtenaar (36) omgekomen bij schietpartij in auto

Bij een schietpartij in Rotterdam-Oosterflank is maandagavond een 36-jarige man uit Dordrecht omgekomen. Drie verdachten zijn opgepakt. Eén van de verdachten raakte gewond bij de schietpartij.

foto geboorteboom

Geboorteboompje als groen alternatief voor vertrouwde knuffel Ertje

Ouders in Papendrecht die aangifte doen van de geboorte van hun kindje hebben vanaf deze maand iets te kiezen. Naast de vertrouwde knuffel Ertje kunnen zij ook een geboorteboompje mee naar huis nemen. Het boompje is bedoeld als duurzaam aandenken aan de geboorte en moet tegelijkertijd bijdragen aan een groener dorp.