gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Dordrecht, Netherlands
Terug

De Plucheplakkers blikken in nieuwe podcast vooruit op seizoen FC Dordrecht

51585ec562a1593fa9490541ac470ca8

Na een wekenlange voorbereiding is het komende vrijdag eindelijk zover: de start van de Keuken Kampioen Divisie! FC Dordrecht begint de competitie met een uitduel in Emmen. De podcasters van De Plucheplakkers blikken uitgebreid vooruit.

Corrado Francke |  | Aangepast op
FC Emmen, dat is een bekende tegenstander toch? Inderdaad: in mei zorgde de ploeg ervoor dat het nacompetitie-avontuur van de Dordtenaren in de eerste ronde strandde. Revanchegevoelens zijn er ongetwijfeld, al constateren de mannen ook dat beide ploegen flink op de schop zijn gegaan.

Tijd voor een korte terugblik op de voorbereiding, waarin acht oefenduels werden gespeeld, is er ook. Arco Bomgaars (AD/De Dordtenaar), Corrado Francke (RTV Dordrecht) en Sjoerd de Vos (Rijnmond) zetten verschillende spelers in het zonnetje én prijzen de nieuwe shirts van de ploeg.

Na flink wat luisteraarsvragen en luchtige onderwerpen in de rubriek 'Blijven Plakken' is het tijd voor de culinaire hoogstandjes. Want is er ook dit seizoen weer een onvolprezen 'piemelplank' met allerlei snackjes in Drenthe te vinden? Dat en veel meer in de nieuwe aflevering van De Plucheplakkers!

Lees meer over:

Lees ook

studiodewitt

Een nieuwe Studio De Witt: presentator Ronald Roël te gast

Hoofdgast in Studio De Witt is zaterdag Ronald Roël. De radiomaker, die jarenlang de Zwijndrechtse politiek op de voet volgde, zet een punt achter zijn lokale radiocarrière. Als interviewer en presentator van ATOS Radio groeide hij uit tot een bekend gezicht van de lokale omroep.

fotoo

Zonder fiets de trein in tijdens brugsluiting, wel zee aan deelfietsen: ‘830 in de regio’

Deelfietsen zo oranje als een sinaasappel: op steeds meer plekken in onze streek zijn ze te zien. Nu de maandenlange afsluiting van de Papendrechtsebrug nadert, schieten de tweewielers als paddenstoelen uit de grond. “Met je eigen fiets heb je meer zekerheid, maar de kans is heel groot dat je er een hebt.”

autobrand

Opnieuw een auto in brand bij eetcafé: 'Wanneer houdt dit op?’

Een brandstichter heeft vrijdagnacht opnieuw toegeslagen op de parkeerplaats van het Dordtse eetcafé De Wilhelminaboom. Volgens eigenaresse Monique van Esseveld is deze keer de auto van een klant verwoest door vlammen.

vlietskadearkel

Twee beoogde azc-locaties vallen af: natuurgebied zorgt voor te veel stikstof

Er komt geen asielzoekerscentrum (azc) in Arkel. Het gemeentebestuur van Molenlanden had twee locaties in het dorp op het oog, maar die zijn afgevallen omdat het stikstofniveau daar te hoog is. Dit komt omdat het Natura 2000-gebied Lingegebied en Diefdijk Zuid in de buurt ligt.

727457752_1455578069942028_5493338324617170979_n

Politie bevrijdt hond uit snikhete auto: 'Lichaamstemperatuur was opgelopen tot 42,3 graden'

Bij Avonturenboerderij Molenwaard in Groot-Ammers is zaterdag een American Bull uit een snikhete auto gered. Volgens medewerkers van de Dierenambulance verkeerde het dier in een levensbedreigende situatie. Zijn lichaamstemperatuur was opgelopen tot 42,3 graden.

thumb website

School heeft zo snel mogelijk extra lesruimte nodig: ‘Anders leerlingen ‘nee’ verkopen’

Praktijkschool De Sprong in Sliedrecht heeft zo snel mogelijk extra lesruimte nodig. Het leerlingenaantal groeit en daardoor wordt het huidige gebouw te klein. Met zo’n 150 leerlingen is het nu al improviseren, maar dat probleem wordt na de zomervakantie nog groter. “We moeten gaan improviseren.”